2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Valla orası hiç belli olmaz 😌 valla ben diyorum ki doğumda beynimin yarısını da almışlar 😂 öyle bir dalgınlık öyle bir unutkanlık. Resmen okuduklarımı bile anlamakta güçlük çekiyorım bazen

Bugün kuzenim geldi oturmaya kız diyo ki telefonumu bulamadım beni bi ara, eşimi aradım telefonu açtı kızın kocası açtı sanıyorum o derece karıştı kafam.. 🤦🏼‍♀️
Ben kendim demleyip içiyorum canım bebeklere hiç vermedim

Aktar kadın verebilir demiş ama güvenemedim. Bende kendim demledim içtim bugün.

Bugün kuzenim geldi oturmaya kız diyo ki telefonumu bulamadım beni bi ara, eşimi aradım telefonu açtı kızın kocası açtı sanıyorum o derece karıştı kafam.. 🤦🏼‍♀️

Aktar kadın verebilir demiş ama güvenemedim. Bende kendim demledim içtim bugün.
Canım ben bi iki defa çay kaşığı ile verdim bir ya da iki çay kaşığı gazını alıp rahatlatıyor . Ben ise doğumdan beri her gün içiyorum

Canım ben bi iki defa çay kaşığı ile verdim bir ya da iki çay kaşığı gazını alıp rahatlatıyor . Ben ise doğumdan beri her gün içiyorum
Bende bugün başladım bakalım. Günlük içicem artık. Oğlanada 30 cc yazmış aktar ama belki çay kaşığıyla veririm bende.

Kızlar ben nezle oldum. Hapşırık ve burun akıntım var... Bebeğe geçer mi sizce

Geçmiş olsun canım, sürekli kucağımızdalar çok dikkat etsende geçebilir.
Ya bende aynı durumdayım 3 gündür şu an için bebekte bişi yok inşallah olmaz ama arkadaşım sütünden geçer dedi

Senin sütünden geçebilir canım ama zaten sütten geçmesede hep kucaktalar. Benimde eşim grip oldu, oğlanı hiç almıyor kucağına banada yaklaşmıyor ben oğlanla uyuyorum o bizden ayrı uyuyor. Ama anne hasta olunca mecbur kucağa alınıyor, süt mama veriliyor.

Senin sütünden geçebilir canım ama zaten sütten geçmesede hep kucaktalar. Benimde eşim grip oldu, oğlanı hiç almıyor kucağına banada yaklaşmıyor ben oğlanla uyuyorum o bizden ayrı uyuyor. Ama anne hasta olunca mecbur kucağa alınıyor, süt mama veriliyor.
İlaçta içemiyoruzki. Halbuki hafif böyle bir nezle durumu var ilaç içsem bir gecede atlatacak gibiyim ama bitki çaylarıyla idare etmeye çalışıyorum. Bugün 4 gün oldu bebişte bişi yok çok şükür çok dikkat ediyorum inşallah sütümden falan geçmez

İlaçta içemiyoruzki. Halbuki hafif böyle bir nezle durumu var ilaç içsem bir gecede atlatacak gibiyim ama bitki çaylarıyla idare etmeye çalışıyorum. Bugün 4 gün oldu bebişte bişi yok çok şükür çok dikkat ediyorum inşallah sütümden falan geçmez

Ben artık ne emziriyorum ne de süt sağıyorum. En son kedim depresyona girince ona üzüntümden yine sütüm gitti .. her türlü ilaç alabiliyorum istediğimi de yiyorum. Memeler de bana kaldı hihihi 🙃🤭🤭🤭

Ben evde maske takıyorum.... Başka çare yok...

Ben artık ne emziriyorum ne de süt sağıyorum. En son kedim depresyona girince ona üzüntümden yine sütüm gitti .. her türlü ilaç alabiliyorum istediğimi de yiyorum. Memeler de bana kaldı hihihi 🙃🤭🤭🤭
Ben bebişi koruyamadım valla gündüz bişi yoktu akşam üzerinden beri huysuz burun tıkanık ve kusuyor hep 😭

Zaten ilaç içebilsek çabuk atlatırız ama ilaç içemediğimiz için süreç çok yavaşlıyor. Bende hamileyken fena hasta olmuştum geçen kış, ıhlamurla atlatmıştım nane limon bile içmemiştim ya bebeğe bişey olursa diye korkumdan.
Ben evde maske takıyorum.... Başka çare yok...

Eşimde benim işim varken kucağına filan alması gerektiğinde maske takıyo.
Ben bebişi koruyamadım valla gündüz bişi yoktu akşam üzerinden beri huysuz burun tıkanık ve kusuyor hep 😭

Bizde çok dikkat ettik ama banada bulaştı sanki, boğazım ağrımaya başladı. Sende koruyamadım diye düşünme canım her şekilde sütünden geçecekti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X