2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benimkide kusuyor hep, az önce doyurdum ama gazı çıkmadı uyudu koydum beşiğine. Kaskatı olup ağlayarak uyanıyor gazı gelincede. Zaten benimki bu gece hiç uyumadı. Reflü varsa bile çok önemsenilen bi rahatsızlık değişmiş canım. Benimkinde öksürük hıçkırıkta var mesela ama sütü biberondan içmesine yoruyorum ben o durumu. Aventin 0+ kullandığım halde kendi çok güçlü çekip tıkanıyor.
Ayy o sorun sadece bizde zannediyordum hem meme de çok güçlü cekiyor tıkanıyor hemde mamayı senin dediğin gibi aventin 0+ da veriyorum yine de aynı tıkanma oluyor bide aklıma takıldı bu biberonu yaşına kadar mı kullanicaz 🤔

Benimkide kusuyor hep, az önce doyurdum ama gazı çıkmadı uyudu koydum beşiğine. Kaskatı olup ağlayarak uyanıyor gazı gelincede. Zaten benimki bu gece hiç uyumadı. Reflü varsa bile çok önemsenilen bi rahatsızlık değişmiş canım. Benimkinde öksürük hıçkırıkta var mesela ama sütü biberondan içmesine yoruyorum ben o durumu. Aventin 0+ kullandığım halde kendi çok güçlü çekip tıkanıyor.
Bide mama içerken güçlü çektiğinden mi acaba hava yapıp bı süre sonra başı içine gömülüyor arada kapağı açıp havasını alıyorum sizlerde de bu sorun oluyor mu

Ayy o sorun sadece bizde zannediyordum hem meme de çok güçlü cekiyor tıkanıyor hemde mamayı senin dediğin gibi aventin 0+ da veriyorum yine de aynı tıkanma oluyor bide aklıma takıldı bu biberonu yaşına kadar mı kullanicaz 🤔
Hepimiz de var demek kendimi boşuna üzmiyim bari 😂
Vallahi ya, bende çok üzülüyorum öyle hıçkırınca canı yanıyormudur deyip duruyorum eşime.. Bütün gece çok huzursuzdu yavrum, hiç uyutmadı beni ama sabah bana bakıp gülüyordu. Nasıl alıyor insanın yorgunluğunu, ne büyük bi sevgiymiş bu.. 😍
çok şükür bugün kusmadı ya. Dün rahatsızdı galiba bugün maşallah uyuyorda dün gündüz hiç uyumadı da ayy terazi burcu işte günü günü tutmayacak şimdiden belli 😌

Benim sözümün hükmü yok ki kadın için. Bu zamana kadar umursamadım nadir görüştüm o yüzden gözardı ettim. Ama şimdi her hafta görüşmek istiyor. 1.5 ay oldu sabrım tükendi. Korona var diyorum, ben evden çıkmıyorum, yok markete maskeli girip çıkıyorum, kendi arabamla gidip geliyorum diye başlıyor. Geleyim diye ararsa çocuk gün içinde hep uyuyo oluyo sende uyuyan çocuğu uyandırmaya çalışıyorsun fotoğraflardan sev diycem. Ben ona sırf o bana gelmesin diye gittim. Eşi yaşlı, bişey yesek heryer batıyor, hiç bişeye yardım etmiyor yerinden kalkmıyor sıkılıp daralıyosun hadi gidin diyemiyorsun biz gidersek sıkılınca hemen kalkarız diye gittim. Başıma bela oldu resmen. Fırsat kolluyorum ama bişey yapsın ipleri koparayım diye. Eşimin gözünde kötü olmak istemiyorum.
Senin kayınvalide gerçekten ömür yiyen cinsten.Allah sana sabır versin diyeceğim ama sen zaten insan üstû bir sabır gösteriyorsun.Allah kayinvalidene akıl verir inşallah ne deyim.

Bu arada kızlar biz artık emzik kullanacağız sürekli galiba.cunku uykuya geçene kadar çok ağlıyor sakinleşip uyumasi için veriyorum, kucağımda olmasa bile emzikle uyuyup yorulunca atıyor.ben nasıl olsa vermem diye wee nin uygun bı emziğini almıştım.simdi bir yedek daha alayım diyorum da gene aynı marka mı alayım yoksa daha iyi bir şey mi ?

Senin kayınvalide gerçekten ömür yiyen cinsten.Allah sana sabır versin diyeceğim ama sen zaten insan üstû bir sabır gösteriyorsun.Allah kayinvalidene akıl verir inşallah ne deyim.

Bu arada kızlar biz artık emzik kullanacağız sürekli galiba.cunku uykuya geçene kadar çok ağlıyor sakinleşip uyumasi için veriyorum, kucağımda olmasa bile emzikle uyuyup yorulunca atıyor.ben nasıl olsa vermem diye wee nin uygun bı emziğini almıştım.simdi bir yedek daha alayım diyorum da gene aynı marka mı alayım yoksa daha iyi bir şey mi ?
Ben avent kullanıyorum 2 ayda bir değiştirmek gerekiyormuş ikilisini geçen güm 70 liraya aldım e bebekten

Aventinki güzel

Bide mama içerken güçlü çektiğinden mi acaba hava yapıp bı süre sonra başı içine gömülüyor arada kapağı açıp havasını alıyorum sizlerde de bu sorun oluyor mu

Yaşına kadar veririz sütünü diye düşünüyorum ben. Ben süt veriyorum içine gömülme olmuyor bizde.
Hepimiz de var demek kendimi boşuna üzmiyim bari 😂

çok şükür bugün kusmadı ya. Dün rahatsızdı galiba bugün maşallah uyuyorda dün gündüz hiç uyumadı da ayy terazi burcu işte günü günü tutmayacak şimdiden belli 😌

İyi maşallah aman kusmasın. Benim oğlanda çok uyudu gece hiç uyumazsa diye korkuyorum.

Amin inşallah rabbim akıl versin.

Benimki de emzik seviyor sakinleşiyor. Bende belki tutmaz diye wee baby almıştım, ama avent alıcam sonrakini gece emziği olandan.

Kızlar nasılsınız? Ben hep uyku modundayım bi türlü uykumu alamıyorum, üstelik bazı geceler uyusamda alamıyorum.. Ev işi, yemek, ütü hiç biri içimden gelmiyor zoraki yapıyorum. Evde yalnızken duş almak korkutuyor ya oğlan uyanır ağlarsa duymazsam diye.. Ben daha hiç adapte olamadım..

Kızlar nasılsınız? Ben hep uyku modundayım bi türlü uykumu alamıyorum, üstelik bazı geceler uyusamda alamıyorum.. Ev işi, yemek, ütü hiç biri içimden gelmiyor zoraki yapıyorum. Evde yalnızken duş almak korkutuyor ya oğlan uyanır ağlarsa duymazsam diye.. Ben daha hiç adapte olamadım..
Henüz benim de içimden temizlik yapmak gelmiyor sağolsun ortanca görümcem gelip yapıyor bi ütülerle uğraşıyorum o da sırt ağrısından bütün gece duramıyorum. Ama uykusuzluğa alıştım. Vitamin kullanıyormusun

Henüz benim de içimden temizlik yapmak gelmiyor sağolsun ortanca görümcem gelip yapıyor bi ütülerle uğraşıyorum o da sırt ağrısından bütün gece duramıyorum. Ama uykusuzluğa alıştım. Vitamin kullanıyormusun

Benimde kardeşim gelince yardım ediyor sağolsun ama her iş bende çok yorucu oluyor. Kan ilacı kullanıyorum onda vitamin var ama ben bitiğim yinede.

Resmen beni tanımlamışsın ruh gibiyim . Geceleri uyusam bile hep uyku halindeyim. İşi kendimi ittire ittire yapıyorum . Bitkin yorgun halsizim. Ve bu aralsr kendimi çok çirkin hissediyorum 😔

Resmen beni tanımlamışsın ruh gibiyim . Geceleri uyusam bile hep uyku halindeyim. İşi kendimi ittire ittire yapıyorum . Bitkin yorgun halsizim. Ve bu aralsr kendimi çok çirkin hissediyorum 😔
Evet gece oğlan uyusa bile ben sabah gözümü açamıyorum. Normale dönmek lazım 2 ay olacak yakında ama ben hala adapte olabilmiş değilim. Sanki 2 3 gün kesintisiz uyusam anca kendime gelirim gibi..

İşin ilginç yanı eşim kv falan yat bakarız diye odama gönderiyor uyuyamıyorum alıştım galiba uykusuzluğa 😀
O bebişleri özlemekten oluyor😂 ben alıştım ya uykusuzluğa belli bi düzen oturttuk uyuma uyanma saatlerimiz şu an için aynı düzen de devam ediyor. Enerjim yerin de ama asla iş güç yapmak istemiyorum hiç içimden gelmiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X