2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay dur zaten ben baya kilo aldım 😂 ne yapcaz ya hepimizin peki tüp bebekle hamile kalıp da şimdi gözümün basmaması😂😂

😀😀 Rabbim olmayanlara versin diyorum ben artık.
Ay ama olmaz olmaz olacağı tutar çok örnek var bu şekilde hamile kalan. Rabbim yine aratmasın ama isteyene versin bizler şimdilik pas geçiyoruz 😂 valla ben iki yıl sonra kardeş düşünüyorum nasip ederse doktor iki embriyo transfer ediyor valla ben tek isticem onu bile riske atacak gücüm yok 😂

Evet ya yıllarca olmayıp ilkinden sonra kendiliğinden hamile kalan çok.
doğumdan sonra ilk on gün bende asla dedim ama sonra sonra kardeşsiz olmaz dedim. Dur bakalım sen de değiştirirsin fikrini belki iki yıl sonra böyle bir grupta test sonuçlarımızı atarız belki😂😂

Kardeş deyince bi kararsızlık oluyor cidden kardeş önemli ama beni bu oğlanın emmemesi çok yordu. En zoru bu süt olayı benim için. O bile vazgeçme sebebi başlı başına. Ama şu an hiç istemiyorum tek çocuk yeter Allah olmayanlara versin diyorum.

Yaşayınca anladık ne olduğunu hele ben tamam bitti diyorum bir oğlan bir kız var zaten ne hamileliği kaldıracak gücüm var ne doğumu herşeyiyle çok zordu gerçekten çok şükür herşej istediğimiz gibi oldu rabbim isteyenlere versin 😂
Benimde süt olayı çok sıkıntı canım. Sezeryan bile bu kadar zorlamadı beni, hem yalnızım zaten çocuk olsa tekrar oğlan perişan olur. O yüzden Allah olmayanlara versin benim gücüm kuvvetim bu kadar.

Benimde süt olayı çok sıkıntı canım. Sezeryan bile bu kadar zorlamadı beni, hem yalnızım zaten çocuk olsa tekrar oğlan perişan olur. O yüzden Allah olmayanlara versin benim gücüm kuvvetim bu kadar.
Kardeş iyidir ya bence düşün 🥰 4 yıl sonra düşün ama kardeşi olsun zor zamanında yanında biri olsun ve kimse kardeş gibi olmuyor biliyorsun . Benim iki kızım var elhamdülillah ama bir ya da iki tane daha istiyorum 🙈🙈 Rabbim nasip ederse normalden olursa başım gözüm üstüne ama tüp bebek çok zordu . E embriyo da kalmadı başka . O kadar yumurta toplanmıştı çıka çıka 5 tane çıktı 🤭🤭

Kardeş iyidir ya bence düşün 🥰 4 yıl sonra düşün ama kardeşi olsun zor zamanında yanında biri olsun ve kimse kardeş gibi olmuyor biliyorsun . Benim iki kızım var elhamdülillah ama bir ya da iki tane daha istiyorum 🙈🙈 Rabbim nasip ederse normalden olursa başım gözüm üstüne ama tüp bebek çok zordu . E embriyo da kalmadı başka . O kadar yumurta toplanmıştı çıka çıka 5 tane çıktı 🤭🤭

Kardeş iyi tabide işte yalnızlık çok yordu beni. Kardeşim daha 20 yaşında sağolsun ilk zaman çok yardımı dokundu ama işte bi yere kadardı oda. Biz iki kardeşiz çok destek oluruz birbirimize. Bende bi daha tüp bebek yaptırmam zaman geçer belki kendi olur ama tüp bebeğe girişmem.

Yağmur yanında birileri var ya bence iki tane koydur🙈🙈 tek seferde bitirirsin 🤭
Ayy yok cnm bazen diyorum ki diğeri de tutunsaydı şimdi bitane daha olacaktı 😌 kayınvalidem yakınımda ama o da yaşlı yazık anca oyalıyor başka bişi yapamıyor. Bende 8 tane daha embriyo var olmadı bi iki sene sonra bitane daha yaparız 😂 tek tek olsun da ben onlara kardeş yaparım 😂

Kardeş iyi tabide işte yalnızlık çok yordu beni. Kardeşim daha 20 yaşında sağolsun ilk zaman çok yardımı dokundu ama işte bi yere kadardı oda. Biz iki kardeşiz çok destek oluruz birbirimize. Bende bi daha tüp bebek yaptırmam zaman geçer belki kendi olur ama tüp bebeğe girişmem.
Bence senin sonrasın da kendiliğinden olacak bak göreceksin 😌

Yagmur3582 Yagmur3582 canım bu arada şu an mochi takılı harika gerçekten. Kısa sürede doldu, çok işime yarayacak ne kadar teşekkür etsem az. Sen göndereyim demesen yorumlardan dolayı muallakta kaldığım için almayacaktım.

Bende hamile kaldığım kilonun 1 kilo altındayım şu an ama iştahım çok fena. Gece gündüz hep açım.

Bende olacağı tutar diye korkuyorum gerçekten. Çünkü böyle bişeyi kaldıramam şu an maddi manevi hazır değilim. Bende spiral mi taktırsam diye düşündüm sabah, bizim birde sebepsiz infertiliteydi başımıza iş almayalım..

Çöpe gidecek çünkü hepsi. Akşam geldi aklıma, minicik bebekler sokağa atılıyor, terkediliyor. Melek daha hepsi.

Hiç dini olarak araştırmadım canım, sadece çöpe atmaya vicdanım el vermiyor. Ama saklasam oğlumun içebileceğinden çok fazla ve süreside dolacak. Bi bakayım dini boyutuna.
Sevap ama ilerde oglun o kizi sevse alamicaksin. Cunki sut kardesi olmus olaacak.. nadir gibi gozuksede kacinilmasi gereken bi durum bence. Tabi yinede seen bilirsin

Bende aynen Allah olmayanlara versin diyorum çok zorlu geçen bir hamilelik iki çocuk uykusuzluk benim gözüm basmıyor bir tane embriyom var aslında duruyor hala ama gerçekten 9 ay daha yatmayı gözüm yemiyor benim sonradan da psikolojim çok bozuldu çirkin oldum göbeğim sarktı kilom kaldı diye saçma saptan takıntılarım oluştu lohusalk zamanında yeter 2 kardeş birbirine destek olsun dursunlar ama senin için diyorum ben mesela tekim kardeşim ablam abim yok keşke olsaydı belki şimdi bana destek olurdu.

Aileme birsey olsa bu dünyada benimle aynı acıyı paylaşacak kimse yok beni kimse anlamaz kardeşim olsaydı aynı acıyı paylaşır birlikte azaltırdık ilerde belki kendiliğinden olur düşünürsün canım tüp bebek zor ona girişme gerçekten bünye kaldırmaz hiç olmamış olsa pes etmeden deVaam et derdim ama nasıl olsa bir tane oldu çok sıkur

Yagmur3582 Yagmur3582 canım bu arada şu an mochi takılı harika gerçekten. Kısa sürede doldu, çok işime yarayacak ne kadar teşekkür etsem az. Sen göndereyim demesen yorumlardan dolayı muallakta kaldığım için almayacaktım.
Ay çok sevindim cnm işini görmüş olmasına inanki valla öylece duruyordu güzel günlerde kullanın anne oğul ♥️

Bende aynen Allah olmayanlara versin diyorum çok zorlu geçen bir hamilelik iki çocuk uykusuzluk benim gözüm basmıyor bir tane embriyom var aslında duruyor hala ama gerçekten 9 ay daha yatmayı gözüm yemiyor benim sonradan da psikolojim çok bozuldu çirkin oldum göbeğim sarktı kilom kaldı diye saçma saptan takıntılarım oluştu lohusalk zamanında yeter 2 kardeş birbirine destek olsun dursunlar ama senin için diyorum ben mesela tekim kardeşim ablam abim yok keşke olsaydı belki şimdi bana destek olurdu.

Aileme birsey olsa bu dünyada benimle aynı acıyı paylaşacak kimse yok beni kimse anlamaz kardeşim olsaydı aynı acıyı paylaşır birlikte azaltırdık ilerde belki kendiliğinden olur düşünürsün canım tüp bebek zor ona girişme gerçekten bünye kaldırmaz hiç olmamış olsa pes etmeden deVaam et derdim ama nasıl olsa bir tane oldu çok sıkur

Senin hamileliğin çok zor geçmişti gerçekten. Sonrasıda zor tabi, 2 çocuk aynı anda çok yorucu bi tempo. Ama birbirlerine yeterler işte ne güzel. Benim zaten sadece kendiliğinden olursa olur yoksa tüp bebek istemiyorum. O da belki bu günler geride kaldıktan çok sonra. 3-4 sene sonra belki düşünürüm. Ama şu an için fikrimiz istemiyoruz eşimde bende. Zaman ne gösterir bilinmez tabiki.

Ay çok sevindim cnm işini görmüş olmasına inanki valla öylece duruyordu güzel günlerde kullanın anne oğul ♥️

Teşekkür ederiz canım. ❤️ Bende bu kadar etkili bişey olacağını beklemiyordum.

İşte bende bu yüzden bi kardeşi olsun istiyorum acısını sevincini paylaşsınlar destek olsunlar bizden sonra birbirlerine kardeş çok başka bişi gerçekten

Senin hamileliğin çok zor geçmişti gerçekten. Sonrasıda zor tabi, 2 çocuk aynı anda çok yorucu bi tempo. Ama birbirlerine yeterler işte ne güzel. Benim zaten sadece kendiliğinden olursa olur yoksa tüp bebek istemiyorum. O da belki bu günler geride kaldıktan çok sonra. 3-4 sene sonra belki düşünürüm. Ama şu an için fikrimiz istemiyoruz eşimde bende. Zaman ne gösterir bilinmez tabiki.
Evet gerçekten çok zor geçti benim gözüm hiç basmıyor hele bir de şimdi iki çocuk tekrar aynı şeyler olacak diye aman yok yok..

Evet tüp bebeğe girişme bence de çok yorucu yıpratıcı gerçekten embriyon olsa olurdu ama sil baştan ne bileyim boşver.. kendiliğinden Allah nasip ederse olur etmezse rabbim evladına uzun ömür versin
İşte bende bu yüzden bi kardeşi olsun istiyorum acısını sevincini paylaşsınlar destek olsunlar bizden sonra birbirlerine kardeş çok başka bişi gerçekten
Evet kardeş çok önemli gerçekten özellikle büyüdüğün de ben şimdi ailemin sorunları olduğunda neden diyorum neden yalnızım eşim evet destek ama kardeşim olsa aynı derdi paylaşıyor olurduk

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X