2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

İnşallah biran önce iyileşir canım . Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah . Çocuk ne kadar akıllıymış yağmur maşallah ya . Kendi kendini videoya falan çekmiş yavrum

Benim daha kırkım çıkmadı ama isteksizlik yok şu an. Fırsat bulursak durum ne olur bilemiyorum.

Teşekkür ederim canım. Evet dün döndük.
Canım gözün aydın olsun rabbim bi daha evladından ayrı koymasın Ya ben acayip isteksizim hiç böyle görmemiştim kendimi. Hemen uyusun beni beklemesin istiyorum

Kızlar yarın 1.ay aşımız var sizinkilerde huysuzluk ateş filan oldu mu aşıdan sonra? Ağrılı mı acaba doğduğu günde yapılmıştı aslında benim sezeryan devam ederken..

Kızlar yarın 1.ay aşımız var sizinkilerde huysuzluk ateş filan oldu mu aşıdan sonra? Ağrılı mı acaba doğduğu günde yapılmıştı aslında benim sezeryan devam ederken..
Yok. Canım bu doğduklarında yapılan aşının 2. Dozu ateş vs hiç
Birşey olmadı 2. Ayda yapılan verem aşısı ve karma aşılar zor oluyormus öyle dedi sağlık ocağı bana. Korkma iyi geçer inşallah

Canım benimkin de ateş değil ama huysuzluk olmuştu
Yarın hem aşı var hem poposu için kontrol var bakalım nasıl geçecek.
Evet doğduğu gece ne ateşi oldu ne bi huysuzluk oldu. Ağlamayı bile sonradan öğrendi. Bakalım iyi geçer inşallah.

O kadar zor şeyler atlattık, bugün gene kv dibimizde bitti. Çocuk kucağa alınmayacak diyorum duşa girdim baktım kucağında uyuyo çocuk, temizmiş üstü yeni giymişmiş. Süt içecek çocuk kucağına alıyo kendi içirecek sandı galiba. Ben anlatamıyorum galiba eşime bile, özlemiş annem diyor. Tutmuş pazar günü size bilmem ne yaptırayım eşimle geleyim yiyelim diyor. Amacı 40 uçurmak. Biz müsait değiliz dedim bende, benim babam gelmiyor rahatsız etmemek için onun eşinin ne işi var benim yanımda.. Bugün gelmiş daha pazar yine ne işi var. Bi hafta göremiycem seni diyo birde giderken oğlana. Her hafta görmek zorunda sanki. Hala gelmiş kucaktan bişey olmazmış, kendi kendine uyuyan çocuğa ninni söylüyor aklınca dedim sus söyleme ninniye mi alışsın uyur o kendi kendine. Deli edecek insanı illa ki. Ne laftan anlıyor, ne surat yapılmasını anlıyor.

İnşallah biran önce iyileşir canım . Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah . Çocuk ne kadar akıllıymış yağmur maşallah ya . Kendi kendini videoya falan çekmiş yavrum
Çok akıllı çok Zeki bir çocuk rabbim gençliğine bağışlasın onu inşallah. Saol canım iyi dileklerin için

Biz de dün olduk huysuzluk oldu biraz uykuya çok zor daldı ara ara uykuda ağladı mızıldandı ama bugün iyi çok şükür. Kelebeğin de dediği gibi 2. Ay aşıları çok zormuş

Panik atağım tuttu inanırmısın. hiç iyi değilim çok psikolojim bozuldu. Hiç gitmiyor aklımdan beynimden nasıl geçer bilmiyorum
Zor Canım zor ben hala akşam olunca panik atağım arka odalara gidemiyorum mesela eşim nobetteyken yatak odam en arka oda diye yatamıyorum oturma odasında TV ışığıyla uyuyorum yaşamayan bilemez bunu hele çocuk olunca hiç tek kalmadım eşim yanımda o işe başlayınca ne yaparım onu düşünüyorum geçmiyor psikologa bile gitmeyi düşünüyorum aklımdan hiç çıkmıyor benimde

Yok canım biz vurulduk bugün sıkıntı olmadı şükür bizde ben Ebeye sordum oda dedi ateş olmaz diye huysuzluk falan da olmadı ağrısı falan da olsa durmazdi galiba

Yarın hem aşı var hem poposu için kontrol var bakalım nasıl geçecek.

Evet doğduğu gece ne ateşi oldu ne bi huysuzluk oldu. Ağlamayı bile sonradan öğrendi. Bakalım iyi geçer inşallah.
İnşallah canım
Hayır laftan da anlamıyor ki bu kadın en son kapıyı falan açmayacaksın o olacak herhalde bebek bakımından haberi yok çocuk büyütmemiş tabi belli oluyo dicen aslında

Biz de dün olduk huysuzluk oldu biraz uykuya çok zor daldı ara ara uykuda ağladı mızıldandı ama bugün iyi çok şükür. Kelebeğin de dediği gibi 2. Ay aşıları çok zormuş
Evet o zaman ağrı kesici vercez dedi sağlık ocağı canım 17 sin de olacağız biz ikinci aşımızı

Ben de gitmek istiyorum valla cnm paranoyak gibi oldum. Sürekli gözüm lambada tam dalıyorum sallanıyor gibi sıçrıyorum böyle olunca insan çocuğuna da yetermiyor

Yok canım biz vurulduk bugün sıkıntı olmadı şükür bizde ben Ebeye sordum oda dedi ateş olmaz diye huysuzluk falan da olmadı ağrısı falan da olsa durmazdi galiba
Yeni olduk azıcık ağladı sustu hemen. Akşamda sakin geçer inşallah.
İnşallah canım

Hayır laftan da anlamıyor ki bu kadın en son kapıyı falan açmayacaksın o olacak herhalde bebek bakımından haberi yok çocuk büyütmemiş tabi belli oluyo dicen aslında

Galiba o raddeye gidiyoruz. Bilmiyor tabi keyfine göre takılıyor. Çocuk sonra huzursuz mu olur huysuzlanır mı umrunda değil.

Tecrubeli anneler merhaba. Ben ekim ayinda dondurulmus transfer ile hamile kaldim. Bugun 6+3’teyim. Size bir sorum olacak. Ben gebelik takibi icin baska bir doktora gitmek istiyorum. Yani tup bebek doktoruma gitmek istemiyorum. Siz gebelik takibini baska bir doktorla devam ettirdiniz mi? Suan hala estfrofem ve prolutex kullaniyorum. Bunlari kullanirken doktor degistirmem riskli olabilir mi? Bu surecte siz nasil ilerlediniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…