2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kızlar korse kullananınız var mı ? aldığım kilolardan sadece 2 kilom kaldı.ama göbek çok sarkık duruyor sanki hiç toparlanmayacak gibi.3 hafta olsun öyle korse takmaya başlayım diyorum bende

Ben ameliyat korsesi almıştım toplasan 3 kez kullandım. Senin dediğin gibi toparlayıcı vardı onu kullanmaya başladım yeni yeni. Kiloların hepsi gitti ama göbek sarkık ve his kaybı bendede var.

Kv'me göre doktorlar yanlış biliyormuş, herkese aynı teşhisi koyuyormuş o apse ishalden olmuş başka bişey değilmiş o zaten apsede değilmiş. Mikrop benden bulaşmış olabilirmiş, göğsüm yarayken emzirmeye çalışmışım. Sütümü sağıp verdiğim için bakteri ürermiş, o yüzdende virüs kapmış olabilirmiş. O bana biberon verme aç kalsın memeye alışsın demiş ama dinlememişim. Yani tek suçlu benim, ya benden bulaştı, ya benim sütümden.. Ben öpüyomuşum yeni doğan bebek ellenmezmiş. Dedim haklısın bi daha kucağa almak filan yok. Deli edecek beni. Hastaneden gelip kucağımda uyusun diye üstüne yatıran kimdi acaba.. Valla deli edecek.

Çok şükür çok sevindim canım şimdi nasıl durumunuz
Günde 7 antibiyotik yapılıyor, apse gerilemiş ama büyüyüp akması lazım diyolar. İyiki oda tek kişilik, şu virüs ortamında bilmiyorum kaç gün daha buralıyız. Tek tesellim yanında olmam. Ama inan yoğun bakımda daha steril ortamdaydı diye hayıflanıyorum. Çünkü biberonları filan muslukta yıkayıp kaynamış sudan geçirip kaldırıyorum. Biberon temizleyici almıştım önce onunla temizliyorum ama içime hiç sinmiyor..

Kızlar sütleri nasıl ısıtıyorsunuz? Ben kaynamış su dolu kabın içine koyuyorum biberonu. Gece hemşire sütün vitamini ölür öyle ılık suya koy dedi.

Ben ameliyat korsesi almıştım toplasan 3 kez kullandım. Senin dediğin gibi toparlayıcı vardı onu kullanmaya başladım yeni yeni. Kiloların hepsi gitti ama göbek sarkık ve his kaybı bendede var.
o his kaybı çok uzun süre geçmiyormuş zaten.etrafımda sezeryan olan kim varsa öyle diyor.bende pazartesi 3 haftayı doldurcam.ondan sonra o toparlayıcı zıbını kullanmaya başlarım

ne çok şey biliyor senin kv bide böyle doktorları bişey yerine tutmayıp boşa sallarlar ya sinir oluyorum.benim halamında,ablamında göğüsleri hep yara oldu hatta kanıyordu artık.o halde bile emzirdiler ama bebekler değil kendileri hasta oldu.hem daha geçen gün bir sitede okudum.annenin bebeğini öpmesinin ağrı giderici ve sakinleştirici etkisi varmış.ben uyuturken alnından minik minik öpüyorum gözler kapanıyor iyi demişsin madem ellenemez kendide bi zahmet uzak durur artık.kucağına almak falan istersede sen dersin bu sefer,bebekler eklenmez kucağa alınmaz diye

Çocuğum mahvoldu 1 haftadır. Kv kusura bakmasın artık ellemek yok. Annesi babası dışında kucakta gezdirmek yok. Hastaneden çıkıp geldi çocuğumu yatırdı üstüne hala kendime kızıyorum niye müsaade ettim diye. Suçu bana atacak ya herşeyi bana yoruyor. Ben öpünce gülüyor mesela oğlum.

aynen ellemesin bundan sonra.senide boşuna suçlamasın.şu an senden daha fazla kimse bebeğini düşünemez.aklımız çıkıyor bizim onlara bişey olacak diye. yerim ben onu yaaa bol bol öp kokla şimdide kuzunu.onun sadece sana ihtiyacı var.

Eşimede dedim kimsenin kucağına vermek elletmek yok diye. Dediğin gibi sadece bana ihtiyacı var. Çünkü daha minicikler ana kuzuları. Rabbim hepsini korusun. Hiç birinin ayağına taş değmesin.

Yagmur3582 canım izmirdeydin sen galiba nasılsınız iyi misiniz umarım depremde can kaybınız yoktur geçmiş olsun kaç gündür gitmedin de merak ettim depremin korkusunu iyi bilirim Rabbim hepimizi korusun
Çok şükür iyiyiz cnm çok sevdiğimiz bi ablamızı kaybettik onun üzüntüsündeyiz. Yoğun bakımda yatan bi depremzedemiz var onun için dua ediyoruz çok kötüydü herşey el kadar çocukla kalakaldım ortada bi başıma eşimde yoktu çaresizlik ve evladına bir şey olacak korkusu çok kötüymüş evlerimiz de bir şey yok evlerimiz de kalmak zorundayız 40 lı çocuk bi yere gidemedik hava da soğuk Allah’a emanetiz yıkım olan yerlere çok yakınız elimiz yüreğimiz de bekliyoruz uyku nedir unuttum tek duam allahım evladımı korusun

Canımm çok geçmiş olsun. Rabbim bir daha yaşatmasın inşallah

canım çok geçmiş olsun Allah'ım birdaha ne sana ne de bir başkasına bu korkuyu yaşatmasın inşallah kaybınız içinde Allah rahmet eylesin,yoğun bakımdaki hastanızda inşallah iyi olur kurtulur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…