2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cok gecmis olsun

Canım çok geçmiş olsun rabbim bi daha yaşatmasın.

Ben geçen törpüledim yüzünü çok çiziyordu.
Bizimde öyle canım kıyafeti imkansız tek değiştiremiyorum eşim tutuyor ellerini yoksa her yerini çiziyor sizinde öyle mi bilmiyorum çıplak olunca çok ağlıyor banyoyu zaten hiç sevmiyor bu yüzden zorlanıyorum size soruyum ne zaman kestiniz diye

Bende eldiven kullanmıyorum bu yüzden sık sık kesip törpülüyorum kırkımızda yarın çıkacak

Sendemi 40ndan once kesmiosun cnm

Yok inanmam öyle şeylere ama cesaret edemedim kesmeye kısalttım törpüyle.

Benimki çok seviyor suyu, eldiven sevmiyor mecbur kısalttım bende aslında kesmem lazımda cesaret edemedim.

Kızlar kırk uçurma olayı nedir? Kv tutturmuş kırkını uçurcam taş topluycam bilmem ne diye. Zaten daha hastanedeyiz, ben istemiyorum öyle bişey dedim yok ben yapıcam diyo. Tersler kapatırım çenesini çocuğum yeterince hırpalandı, sokaktan toplanan taşla yıkayamam hiç..
Aslını astarını bilmiyor bu arada internetten öyle okudum diyor.

Canım biz de tesbihe Fatiha İhlas süreleri okunur o teşbih suyun içine atılır o su da anne ve bebeğin üzerine dökülür .dualı su olduğu için leğen tarzı bir şeyde dökülüyor o suyu da toprağa döküyoruz sonra .

Eskilerden gelen bir gelenek canım Biz yaptık ama siz hastanedesiniz gerek yok 40 taş topladık dışardan onları evde yıkadım tabi normal banyosunu yaptırdık sonra 40 kaşık su saydık bir kaba taşların üzerinden döküp çocuğun başından döktük bu kadar O akşam da kayınvalideme gezmeye gittik

Kayınvaliden hediye verdi mi

Sureleri okurum ben yine canım. Ama zaten çocuk perişan oldu hiç oyuncak edemem onun elinde.

Eğer herşey yolunda giderse eve çıkarsak inşallah 40 uçurmaya gideriz akşam eşimin kuzeni bana gelin demişti. 2 saat gider geliriz ama öyle taş toplasın getirsin etsin istemiyorum. Yapmacık kadın, telefonda konuşurken çok üzgünüm şöyleyim böyleyim diyor, internette facebookta instagramda saçma sapan durum paylaşmalar fotoğraf paylaşmalar görmen lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…