2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Valla kardeş filan düşünmüyorum. 🤦🏼‍♀️ Emzirme olayı filan çok yıpratıcı oldu benim için. Kimsem yok zaten tek çocuk yeter bana.

Tabiki güzel olur canım olmaz mı.. Rabbim sana kolaylık versin.
Aminnnnn canım 🙏🏻 Hepimize kolaylık versin rabbim geçecek bu günler de bitecek

Senin açımdan düşününce tekrar bir tedavI aynı hamilelik dönemi gerçekten zor bende bir daha düşünmüyorum iki çocuk yeter diyorum bir embriyom daha var ama kaldıramam bir hamileliği daha sanırım bilemiyorum.
Ama çocuk açısından bakarsan ben tek çocuğum şuan annemle tartıştım gelmiyor mesela görümcem geliyor isterdim ki kardeşim olsun o gelsin kardeş bu hayatta gerçekten önemli çocuklarımın kardeşi olduğu için öyle mutluyum ki mesela belki bi kaç sene sonra düşünebilirsin kv bi kenara bırak canım o kadın normal değil

Seninkiler 2 kardeş mis gibi oldu sizin için. Bende isterdim kardeşi olsun ama sil baştan bi tedavi kaldıramam. Belki zaman gelir rabbim kendiliğinden nasip eder. Kardeş önemli tabi benim kardeşlerim çok yardım etti bana. Oğlanla çok ilgilendi. Kvyi Allaha havale ediyorum.

Aminnnnn canım 🙏🏻 Hepimize kolaylık versin rabbim geçecek bu günler de bitecek

İnşallah tez zamanda bitsin canım. ❤️

Seninkiler 2 kardeş mis gibi oldu sizin için. Bende isterdim kardeşi olsun ama sil baştan bi tedavi kaldıramam. Belki zaman gelir rabbim kendiliğinden nasip eder. Kardeş önemli tabi benim kardeşlerim çok yardım etti bana. Oğlanla çok ilgilendi. Kvyi Allaha havale ediyorum.

İnşallah tez zamanda bitsin canım. ❤️
Sil baştan tedavi tabi zor olur artık haklısın benimde gözüm basmazdı ama Rabbim nasip eder olur belki kendiliğinden kv zaten yaptığını misli misli çekecek lohusa kadını öyle çok üzdü ki Allah’a havale et boşver

Sil baştan tedavi tabi zor olur artık haklısın benimde gözüm basmazdı ama Rabbim nasip eder olur belki kendiliğinden kv zaten yaptığını misli misli çekecek lohusa kadını öyle çok üzdü ki Allah’a havale et boşver
Öyle yaptım rabbim büyük görüyo biliyo herşeyi.

Kızlaar.. ❤️ Hastaneden aradılar bebeğiniz servise çıkacak yanında siz kalacaksınız diye. Hazırladım herşeyini geldik hemen.
çok sevindim canım,en azından gözünün önünde olur yavrunun yanında duracaksın.inşallah servistede uzun kalmaz bir an önce iyileşirde dönersiniz evinize 🙏❤️

Beni ilk günler sürekli ağlatan kv'ye hakkımı helal etmiyorum asla. Zehir etti her anımı. Biraz kendime geldim oğlum rahatsızlandı.. Ama cidden tek çocuk yeter bize. Bende eskiden yalnız kalmasın çocuğum derdim ama zaten bi tedaviyi daha kaldıramam.
Ay senin kayınvalide tam müzelik zaten başka eşi benzeri yoktur bence

Hadi gözün aydın canım çok sevindim rabbim bir daha göstermesin kimsenin evladına bizimkilerede🙏🏼

çok sevindim canım,en azından gözünün önünde olur yavrunun yanında duracaksın.inşallah servistede uzun kalmaz bir an önce iyileşirde dönersiniz evinize 🙏❤️

Ay senin kayınvalide tam müzelik zaten başka eşi benzeri yoktur bence

Valla tam bi baş belası ne deyim Allah büyük.
Gozun aydin canim. Rabbim birdaha ayirmasin

Teşekkür ederim kızlar. En kısa zamanda evimize çıkarız inşallah. 🤲 ❤️

kızlar korse kullananınız var mı ? aldığım kilolardan sadece 2 kilom kaldı.ama göbek çok sarkık duruyor sanki hiç toparlanmayacak gibi.3 hafta olsun öyle korse takmaya başlayım diyorum bende

kızlar korse kullananınız var mı ? aldığım kilolardan sadece 2 kilom kaldı.ama göbek çok sarkık duruyor sanki hiç toparlanmayacak gibi.3 hafta olsun öyle korse takmaya başlayım diyorum bende
Benim de 4 kg duruyor ama göbek hala var ara ara korse takıyorum ama sürekli kullanmam lazım işe yaraması için

Benim de 4 kg duruyor ama göbek hala var ara ara korse takıyorum ama sürekli kullanmam lazım işe yaraması için
ben de çıtçıtlı zıbın tarzında bir korse var onu kullanmayı düşünüyorum daha rahat olur diye.herkes daha erken toparlanır diyor gerçi.bide göbeğimin alt tarafı kesiğe yakın yerler kaşınıyor ama kaşıdığım yeri hissetmiyorum uyuşuk

Kızlar üç gündür benim kasık ağrım geçmedi. 40 gün olacak pazartesi kontrole gideceğim de kanamam da yok gibi artık ama bacağıma vuran adet ağrısı gibi ağrım var. Acaba adet mi olcam diyorum yoksa üşüttüm mü diyorum. Var mı öyle ağrısı olan?

Korse gibi bişey taktım evde ara ara evet... Uzun süre takmamak lazim her gün iki saat filan

ben de çıtçıtlı zıbın tarzında bir korse var onu kullanmayı düşünüyorum daha rahat olur diye.herkes daha erken toparlanır diyor gerçi.bide göbeğimin alt tarafı kesiğe yakın yerler kaşınıyor ama kaşıdığım yeri hissetmiyorum uyuşuk
Yaa sakın kaşıma benim de öyle oldu sonra bi baktım kaşıdığım yerler çatlamış😩 hiç çatlağım yoktu benim

Korse gibi bişey taktım evde ara ara evet... Uzun süre takmamak lazim her gün iki saat filan
benim giyeceğim tam korse gibi değil aslında bilirsin belki toparlayıcı zıbın diye satılıyordu çok sıkı değil.bi denerim.normal korse takamam gibi zaten.hala ağrılarım var çünkü

Yaa sakın kaşıma benim de öyle oldu sonra bi baktım kaşıdığım yerler çatlamış😩 hiç çatlağım yoktu benim
benim zaten tam altta az bişey çarlaklarım olmuştu üstlerde hiç birşey yok .öyle fazla kaşımadım,kaşısamda hissetmiyorum ki.neyse hiç ellemeyim olan çatlaklara yenisi eklenmesin 😉

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X