2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar Damla’yı her gün mü kullanıyorsunuz kaçar damla ? Yanında eskra bir şey kullanıyor musunuz
Ben gümde bir sefer 20 damla kullanıyorum canım.
Canım sen bu kadınla bir müddet görüşme eşinle konuş lütfen zaten lohusa lık zor bir dönem Destek olacağı her konu da köstek olmasın

Ben gümde bir sefer 20 damla kullanıyorum canım.

Canım sen bu kadınla bir müddet görüşme eşinle konuş lütfen zaten lohusa lık zor bir dönem Destek olacağı her konu da köstek olmasın

Valla nasıl olacak bilmiyorum. Bugün 1 hafta yokum diyordu ne kadar rahatladım. Torunudur kıskançlık etmeyim diyorum ama fena halde sinir ediyor beni. Oğlanda gündüz uyurken uyandırıldı hırpalandı şimdi ciyak ciyak susturamıyoruz. Diyorum halbuki uyurken elleme dedim kaç kez.

Uyuyan cocuk uyandirilmaz. Buna nasil izin veriyosun ya.

Uyuyan cocuk uyandirilmaz. Buna nasil izin veriyosun ya.
İzin isteyen kim ki.. Elleme anne uyusun dedim 50 kez. Ben onu görmeye geldim ben gidince uyusun diyor. Uyuması lazım gerçekten seven bencillik yapmaz ki. Kadının eşi bile anladı yerine yatır elleme rahat etsin çocuk diyor. Sabahtan akşama kadar uyandırıp uyandırıp gezdirdi kucağında. Çocuk onu tanıyormuş ona bakıyormuş, 3 haftalık bebek daha bana bakmıyor onu nerden tanıyıp bakacaksa. Alıp yatırıyorum yerine bi bakıyorum başına gitmiş annem hadi uyan oğlum diye. Allah bana sabır versin diycem ama daha ne kadar versin ki..

Olur mu ya öyle şey uyanmasını bekleyecek gerekşrse gideceksin basına O oğlum dedikçe elleme diyip elini kolunu tutacaksın madem o arsız sende ol ne değişik kadınmış ya

Olur mu ya öyle şey uyanmasını bekleyecek gerekşrse gideceksin basına O oğlum dedikçe elleme diyip elini kolunu tutacaksın madem o arsız sende ol ne değişik kadınmış ya
Zaten gerçekten önemseyen insan kıyamaz ki. Biz hiç ellemeyiz uyurken hırpalanmasın diye diyorum ben görmüyorum ama diyor. Eşimede sürekli annen şöyle annen böyle deyip kötü görünmek istemiyorum. Bi sonraki gelişinde sakın elleme o akşam çok huzursuz oldu diycem. Gitmiş yoğurt mayalamış getirmiş, kalk onu dolaba koy diyor kahvaltı ediyorum bitsin öyle diyorum bozulur kalk koy diyor. Allah büyük çok kötü olcaz gibi duruyor..

Vllh olmaz demen lazim. Bugun kv gile biraktim cocugu. Biraktigimda uyuyordu. Almaya gittigimde yine uyuyordu. Bi uyanik goremedik diye uzuldu . Ama mesela uyandirmaya kiyamiyor. Dogrusu bu. Kızman lazim

Kalk madem kendin koy de. Okadar iyisinkii.. kotu olmazsiniz.

Vllh olmaz demen lazim. Bugun kv gile biraktim cocugu. Biraktigimda uyuyordu. Almaya gittigimde yine uyuyordu. Bi uyanik goremedik diye uzuldu . Ama mesela uyandirmaya kiyamiyor. Dogrusu bu. Kızman lazim

Zaten insan kıyamaz ki, huzursuz olduğunu göre göre cidden eşimle kötü olmayım eşimin gözünde fesat olmayım diye sakin kalmaya çalıştıkça beni zorluyor. İlk geldiğinde o kadar laf söyledim tersledim cidden çıkıştım aldım çocuğu odaya gittim ama anlamayan insan anlamıyor. Geldi direkt benim oğlum size iyi gelecek diyor, senin oğlunla biz zaten iyiydik ama benim oğlum bize iyi gelecek dedim. Bunu duydu ve oğlana dönüp annem kalk ben geldim diyor. Nasılsa yumuşak yüzlü diye zıtlaşıyo benimle. Rahatsız olduğum olacağım herşeyi yapıyor. Yapma deyince çocuk gibi banane diyor bide.
Kalk madem kendin koy de. Okadar iyisinkii.. kotu olmazsiniz.
Bardağıda mı ben alayım dedi orda bi şaşırdım zaten. Gelmiş bana eşinin acıktığını söylüyor yemek yok ama dedim, ona ekmek arası bişey hazırladı sonra yemek yap dedim işte onuda öyle bıraktı ben oğlumu sevicem diye. Bilmiyorum ne olacak halimiz. Önceden ayda 1 ya görürdüm ya görmezdim böyle gözüme batmazdı, şu an deli ediyor beni. Kimseye bişey anlatılmıyor, burada olmasa patlardım galiba. Ve dikkat ediyorum kimsenin kvsi benimki gibi değil gerçekten.

Valla ben senin yerine olayım bi cinnet çıkarırım herşey çözülür hazır lohusalığada vururum işi bi Cinnet herşeyi çözer

Kızlar bugün 14.gunum ve doktor dikislerime pansuman yapmayı bırak demişti .ilk dogumumda izler için bir krem vermişti çokda pahalıydı alıp surmustum ama düzenli kullanmadigimdan herhalde pek faydası olmadı izler kaldı şimdi de aynı kremi yazmış ama almadım .siz kaç gün pansuman yaptınız şimdi bir şey sürüyor musunuz dikişleri ise?

Canım Allah yardımcın olsun gerçekten okudukça içim daraldı sende eşin için sabrediyorsun anlaşılan Allah sabredeni görür ama çok da içine atma bu kadın insanı hasta eder

Canım Allah yardımcın olsun gerçekten okudukça içim daraldı sende eşin için sabrediyorsun anlaşılan Allah sabredeni görür ama çok da içine atma bu kadın insanı hasta eder
Evet eşim var arada diye sabrediyorum. Ha bu kadın eşimi küçükken bırakmış gitmiş, eşim ayrı büyümüş ondan ama sırf her dk eşime annen şöyle annen böyle demeyim diye sus diyorum kendime.

yazdıklarını okudukça şistim.o kv nin yüzüne gözüne çarpsım geldi.sinirlerim zıpladı.uyuyan çocuğu sevmek için uyndırmak nedir Allah aşkına ya.ben emzirmek için uyandırmaya çalıştığımda bile özür dileye dileye uyandırıyorum.kıyamıyor insan.bide bu beni sevsin tanısın çabası nedir bu kadının.dediğin gibi kucağımıza almasak kokumuzu almasalar bize bile bakmıyorlar ki henüz çünkü daha tam görmüyorlar.kafayı yemiş kadın yaa.

bana ne pansuman yap dediler nede krem verdiler sadece banyodan sonra iyice kurula ıslak nemli bırakma dedi.dün de aldırdım dikişimi.şu gizli sikiş diyorlar ya ondan dı.sadece yaranın bir bşında bir sonunda ip ucu vardı.o ucu kesip çekti.

Ben anlamadım gitti resmen güç savaşları yaratıyor. Ben çocuğa annem diyorum peşimden annem diyor, ben ne desem onu diyor. İstiyor ki çocuğu alsın kucağından indirmesin. Ben alıp yerine yatırıyorum, o gidip tekrar kucağına alıyor. Bi sonraki gelişinde elletmiycem uyanırsa sever yoksa uyandıramaz. Zaten içten sevse kıyamaz el kadar bebeğe. Sen doyurmak için uyandırmaya kıyamıyorum diyosun bak.

Canım ben bi hafta dolunca artık pansuman yapmadım açık bıraktım. Her hangi bir krem de vermedi doktorum sadece dikiş yeri ıslak kalmasın dedi

ya eminim sende de oluyordur.uyutuyorum sonra gidip gelip bakıyorum özlüyorum.ama dur ben şunu uyandırayımda seveyim demiyoruz hiç birimiz.koskoca kadın çocuk gibi davranıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…