2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar suyu nasıl içiyorsunuz ya ben hamileliğimde gümde 4 litre su içerdimm şimdi 1 litreyi zor içiyorum çünkü iki çocukla su içmeyi unutuyorum

Kızlar suyu nasıl içiyorsunuz ya ben hamileliğimde gümde 4 litre su içerdimm şimdi 1 litreyi zor içiyorum çünkü iki çocukla su içmeyi unutuyorum
Ben süt sağarken yanıma bi şişe alıyorum litrelik. Günde 3 litre iç en az dediler süt içinde faydalıymış çünkü.

Eşim aslında farkında rahatsız olduğumun ama bu kadar olduğunu bilmiyor muhtemelen. Güzel güzel konuşucam fırsat bulduğum an.
Tabi sen anlatmazsan nerden bilecek dediğin gibi güzel güzel konuş çok iyi gelecek Hem sana iç dökmek
Ben süt sağarken yanıma bi şişe alıyorum litrelik. Günde 3 litre iç en az dediler süt içinde faydalıymış çünkü.
Evet işte süt yaparmış çok su içmek unutuyorum ya

Tabi sen anlatmazsan nerden bilecek dediğin gibi güzel güzel konuş çok iyi gelecek Hem sana iç dökmek

Evet işte süt yaparmış çok su içmek unutuyorum ya
Gözünde sürekli şikayet eden dırdırcı bi kadın olmak istemiyorum ve asla aramız açılsın istemiyorum. Bi şekilde halledicem bakalım.
Ben su içmeme yoruyorum mesela sütümün oğlana yetmesini. Sende iç ihmal etme canım.

bugün kızımı emzirirken bende dedim insan o kadar acı çekmesine sebep olan şeyi nasıl bu kadar sever diye yani sezeryandan sonra çektiğim o acı bu yaşıma kadar çektiğim acıların en başında geliyor.ama gelip sorsalar tekrar doğurup aynı acıyı çekeceksin deseler tamam derim

İnsanın gözü görmüyor ki bişeyi. Beni sezeryan filan değil göğüs acısı mahvetti mesela. 2 gün sütüm yoktu ve süt sağdım, hastane tipi makinayla.. Kocaman ve çok güçlü bi makina. 2 saatte 1 yarım saat ağlayarak sağım yaptım ilk hafta. Ama sağım bitip oğlumu kucağıma aldığım an geçiyordu ağrım acım. Bende yine aynı acıyı yaşayacağımı bilsem yine tamam derim. Çok şükür veren Allah'ıma.

Biz bugün yeni doğan çekimine gittik teyzelerimiz çok güzel fotoğraflar çekildi miniğim yorulduk ama deydi dışarı çıkıp farklı bi yere gitmek o kadar iyi geldi ki terapi gibiydi
Maşallah size canım. Valla bende eşime dedim bugün kırkımız çıksın bizi dışarı çıkar diye.

Emziren annenin hisleri.... O bağ kurulmuş işte...

Ah çık canım valla sanki yeniden doğdum. Öyle iyi gelecek ki bir ay yeter bize
Çok iyi yapmışsınız ben 3. Ayında düşünüyorum. Hastanede çekim olayımiz oldu ama doğum paketi içinde... Cok güzel kareler oldu...

Süt çok var sende... Şanslısın ...

Kızlar bende kaygı bozukluğu nüksettti. Her şey tersine döndü. İstesem de uyuyamiyorum artık .. daldığım an çarpıntı ile uyanıyorum geri.... sanki dalınca bir tehlike olacak gibi.... Goğsumun ortasına bir öküz oturdu. Kız emmeye başladı çok ağlıyor biberondan koparmaya çalışıyoruz. Üzülmekle sevinmek arasındayim. İyiliği için ac kalmasi lasim ki meme emsin

Tabi şikayet eden gibi değil de rahatsız olduğunu belli eden konuşma yap bence
Aynen bende öyleyim şuan canım ‍♀
Ah canm ya yemek yediğimize şükür

Ah çık canım valla sanki yeniden doğdum. Öyle iyi gelecek ki bir ay yeter bize

Zaten pandemiydi hamilelikti derken eve çok kapanmıştık. Şimdi birde lohusalık çıktı. Fena bunaldım bende
Süt çok var sende... Şanslısın ...

Süt çokta emecek çocuk yok. Biberonu daya bana mısın demiyor. Ama memede ciyak ciyak hala.

Tabi şikayet eden gibi değil de rahatsız olduğunu belli eden konuşma yap bence

Ah canm ya yemek yediğimize şükür

Bende öyle düşünüyorum canım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…