2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu gece benimde zor geçiyor 2 saat uyudum akşam eşim gelince hala gözümü kırpmadım kıZın sancısı var çok yoruldum nasıl sabah olup akşam olacak tekrar bakalım
Bende toplasan 3 saat uyudum. Gece kardeşim durduramamış. Mızmızlandı durdu. Bi ara kucağımda süt içiriyorum, kardeşime diyorum ki oğlan uyuyor mu o nerde? Süt sağarken uyumuşum elimi bıraksam süt dökülecek.. Şimdi uykum açılsın diye duşa girdim. Bende nasıl akşam olacak diye düşünüyorum.

Allah yardımcın olsun.... Çok şanslıyım ama artık uyumuyorum. Uyuyamıyorum yani..4 saati zor buluyorum. gençlik de yok...Bir emzirme yardımcısı vardı o da gelemiyor artık. Bir defa temizlikçi aldım. Sonra bakamadım . Ev tozlu kedi de var haliyle huylandım. Ondan yazdım bunu. Sırf çocuk için yoksa umursamam. Elbette düşünemezsin. Dayanma gücü bulmamımizi diliyorum sadece...

4 saat bile lüks benim icin 15 Eylülde doğum yaptım o gün bugündür hiç 4 saat uyumadım Keşke uyusam o bile yeter ama em son dün akşam 10 dan 12 ye kadar uyudum işte hala ayaktayım hala gözümü kırpmadım evi b.k götürüyor umrumda değil ama gerçekten

Aman boşver canım temiz olmayıpta ne var sanki bir evimizin varsa bir tozu var. Sonuçta insanı rahatsız edecek kadar kirli olduğunu düşünmüyorum. Ben annem olduğu halde evi 10 gün önce temizledim daha da elimi süremedim . Çünkü durmuyorlar ikisi bşr yandan ağlıyor karınları tok olduğu halde . Canları sağolsun yavrularımızın yeter ki onlar iyi olsun sağlıklı olsun

Daha şu saat olmuş kahvaltı yapamadım canım . Çok zor yani işin . Rabbim yardımcın olsun

Aynen öyle canım benimkiler de hiç durmuyor yerimden kalkamıyorum Bende az önce kahvaltı edebildim canları sağolsun onlar iui olsun dediğin gibi Canmm

Tamam canım bende ondan aldım bakalım inşaallah işe yarar
İnşallah canım
Daha şu saat olmuş kahvaltı yapamadım canım . Çok zor yani işin . Rabbim yardımcın olsun
Amin canımmm sağol

Sabah biz kahvaltı ederken geldi kv. Çay içersen bardak getir dedi eşim, onuda ben getireyim demesin mi.. Sen getircen tabi zaten biz yorgunuz dedi. Neyse eşim gitti benim oğlanı annem annem diye sevdi durdu. Eşi acıkmış yemek yok dedim, ben pişireyim mi dedi pişir dedim başladı neyse, daha yarısında al sen yap ben oğlumu sevcem dedi bıraktı tencerede yemeği. Dikişim açılmış diyorum olur öyle bazen diyo o ne demekse. Çorba yaptım yemeği yaptım oturduk yiyoruz. Yemeği yedi oğlanı aldı gene ben oğluşumu sevcem diye ben bulaşıkları topladım. Nasıl uyku akıyor gözümden eşim dedi bizde uykusuzuz yorgunuz öylelikle gittiler. Benle yarışır gibi benim çocuğuma annem aşağı annem yukarı.

Sabır taşımısın?

Bn olsam ymk fln yok derdim

Sabır taşımısın?

Bn olsam ymk fln yok derdim

Yemeği bıraktı gitti ocakta ben şaşırdım kaldım. Dikişlerim ağrıyor diyorum ben sofra topluyorum almış oğlanı mıncıklıyor. Çocuk ağlamaya başladı susmuyor, eşim annesine ver sussun çocuk dedi aldım sustu hemen. Altını açıcam ben değiştircem diyo, tmm dedim değiştir. Beni çağırıyor krem ver, kirli bezi al, temiz bezi aç elime ver. Kocası su istiyo kvdeden. Bana diyoki bi su getir. Hele çocuğuma annem demesi yok mu. Kötü olmayım diyorum ama laftan anlayana halden anlayana iyi olunur.

Nurse harveys canım ama şurubu daha etkili dedi doktor onu veriyorum damlasıda var
Aynen öyle canım benimkiler de hiç durmuyor yerimden kalkamıyorum Bende az önce kahvaltı edebildim canları sağolsun onlar iui olsun dediğin gibi Canmm

İnşallah canım

Amin canımmm sağol
Kızlar Damla’yı her gün mü kullanıyorsunuz kaçar damla ? Yanında eskra bir şey kullanıyor musunuz

Canım peki eşin ne diyor bu olanlara ? Senin yerinde eşin olsa ben aynı sabırı göstereceğini düşünmüyorum. Ama kim olsa senin kadar sabırlı olmaz . Ben annem demesinden çok sana gösterdiği davranışa sinir oldum

Kızlar Damla’yı her gün mü kullanıyorsunuz kaçar damla ? Yanında eskra bir şey kullanıyor musunuz
Biz her günde 4 kez 2 ml artı relactaz diye bir damla daha ekledi oda 4 kez günde 1 kezde bio gai diye bir damla çok gaz problemimiz var bizim doktoru bunları verdi

Canım gerçekten nasıl bir kadın böyle bu filmlerde olur ancak bu kadar resmen senin sabrını deniyor sanki Allaha havale et hiç canını sıkma

Vallah bende sabirliyimdir ama boyle terbiyesizlik olmaz..

Bugün eşim yoktu o yemeği bırakıp gittiğinde filan. Sabah bardak olayında işte hemen yapıştırdı cevabı. Bugün olanı bilse ondada esirgemez lafını asla. Zaten eşim annesini terslediği halde böyle bu kadın.
Canım gerçekten nasıl bir kadın böyle bu filmlerde olur ancak bu kadar resmen senin sabrını deniyor sanki Allaha havale et hiç canını sıkma

Valla banada sanki sırf beni sinir etmek için yapıyor gibi geliyor artık. Allah büyük dediğin gibi.

Vallah bende sabirliyimdir ama boyle terbiyesizlik olmaz..

Birde kendini dünyanın en iyi kv'si ilan eder. Dikişim açıldı diyorum kendi normal doğum yapmış aynısı banada oldu diyor bana.

Süt sağıyorum gelmiş makinaya oğlumun annesi diyor.

Bu kari sizofren mi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…