2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya ben anlamiorum nette bir arkadas 5nci gun embieiyosu inan vallahi 4ncu gunde bile idrarda pozitif cikti. Galiba insandan insana degisiyor
Tabii kişiden kişiye değişir. Hatta benim iki hamileliğimde de değer iki günde bir ikiye katlamamıştı. Sonra birden şahlanmıştı:) herkesin farklı oluyor

idrar testi yaptinizmi , yoksa direk kandami cikmisti ? Benim uykularim kalmadi artik Gece 3 4 kez uyaniyorum , ama idrar testinde hic yüzüm gülmedi Onun icin hic yaptirmak istemiyorum
Ben de o kadar negatiften sonra ilk transferimde hiç idrar testi yapmadım 12 gün bekledim kanda çıktı direk çok da yüksek bi değerdi. Son transferimde de 10. Günde yaptırdım kan testini onda da çıktı. Bende hiç idrar testi yapmayın direk kanda baktırın :)

Öyle yapicam artik , cok zorda kaldim ama sabir diliyorum , sizde belirti varmiydi ?

Öyle yapicam artik , cok zorda kaldim ama sabir diliyorum , sizde belirti varmiydi ?
Bende ilk seferinde biraz kasık ağrısı vardı ama hormon kullanıyodum onlar da yapmış olabilir ağrıyı onun dışında pek bi belirtim olmadı yerleşme kanaması falan hiç bişey yoktu :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…