2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayyy inşaallah canım senin transferin ne zaman? Güzel bir bekleyiş elbette.. En güzel tarafı Hayal kurmak Ben yattigim yerden ne hayaller kuruyorum bir bilsen

Ayyy inşaallah canım senin transferin ne zaman? Güzel bir bekleyiş elbette.. En güzel tarafı Hayal kurmak Ben yattigim yerden ne hayaller kuruyorum bir bilsen
Tahmin edebiliyorum o hayalleri benim transferim cuma günü olacak ama öteki aya kalma durumu da var cuma günü muayeneye ve kan tahlili ile karar verecek doktor tamam derse çözünecek yumuşlarım anneye gelmek için

Benim de 4. Günüm karnimda bir gerginlik hissediyorum ve kasiklarima iğne batiyormus gibi oluyor özellikle sol tarafa. Belim de agiriyor ama o yatmaktandir herhal Çok erken biliyorum ama test yaptım ben sabah Tabi ki bişey çıkmadı Bir umuttu yaşatan insanı aldım elime sazımıııı

Benim de 4.gun bişey çıkmadı tabiki de Türk kahvesini içeyim mi yA napayım bi akıl verin canım çok çekti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…