2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ewet canım tek embriyodu 5. Gun dondurulmus embryodu bu 2. Denememdi benim ilki tutmamiştı
Hayırlı olsun bebeğiniz. Benimde ilki eylülde yapıldı, taze transferdi tutmadı. Dondurulmuş transfer yapılacak pazartesi günü. umarım benimde 2.de tutar ve son tedavim olur.

Hayırlı olsun bebeğiniz. Benimde ilki eylülde yapıldı, taze transferdi tutmadı. Dondurulmuş transfer yapılacak pazartesi günü. umarım benimde 2.de tutar ve son tedavim olur.
İcini ferah tut canım hersey hayirlisi ben bu sefer çok sakindim rahat gecti herseyim we tüp bebekten baska sansim yok benim cunku 2 tüpümd alindi ama Allah büyük güldürdü yüzümüzü insallah sanada nasip olur bende saglikla kucagma alirim

Merhaba kızlar ocak ayı icin burda toplanalım bilgi alışverişi için var mı ocakta transfer olmayi bekleyen ya da transfer olup sonuc bekleyen neler yemeliyiz nelere dikkat etmeliyiz konuşalım hep beraber
Merhaba ben 2011 de tup bebek yaptırdım ve bi kızım oldu şimdi ikincisi için gittim 9 ocakta transferim oldu ve 20 ocakta sonuc alicam inşallah hayirlusi ile bekliyorum

Ben malatya da dogufertil tup bebrk merkezinde yaptırdım 2 transferim var 9 kaliteli yumurtadan 2 si transfer edildi 7 si imha edildi maddiyattan dolayı dondurtamadim ve 35 yaşındayım rabbim hepiniz icin hayırlısı ne ise onu nadip etsin inşallah

Benide ekleyebilirsin 20 ocak. 2 deneme..
Bana sordu dr um tekmi ciftmi3 mu diye ben 2 tane istedim kayıtlardada 2 tane yazıyor devlette yasak ama özelde değil

Canim ben para odemedim eylulde iptal olunca transfer paranin bir kismini geri verdiler. Simdide transfer ucretini transfer yapilan gun odeniyor dediler cok buyuk ihtimal yeni yil zamli olur diyorum ben
Olmaz bence ne knstaysiniz o olur ben 25 aralikta başladım tedaviye 9 ocak transfer oldu ayni ucret ödedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…