2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba kızlar ocak ayı icin burda toplanalım bilgi alışverişi için var mı ocakta transfer olmayi bekleyen ya da transfer olup sonuc bekleyen neler yemeliyiz nelere dikkat etmeliyiz konuşalım hep beraber
Merhaba herkese;Benim 4 Ocak da iki adet 3.gün dondurulmuş embriyolarım transfer edildi.Bugün transferimin 8.gündeyim ve adet tarihim bugündü olmadım.16.Ocak da kan testi yaptırıp öğreneceğim inşallah bugünlerde kan görmezsem.Gerçekten birbirimizi en iyi biz anlarız anne olmanın yolundayız ama o kadar zor yollardan geçtik ki herkesin hikayesi kendine ama az çok aynı merdivenleri tırmandık.Neler mi ortak?iğne vurmaktan artık göbeğimizde yer kalmadı,saati kurarak içtiğimiz ilaçları geç,vajen olarak kullandığımız fitil günde üç kere parmakla yolla...pozitif değeri almak için bunca zahmetli bekleyiş umarım hepimizin yüzünü güldürür.Öncesini hiç söylemedim rahim zarı inceliğim vardı ve bir yıldır denenmeyen tedavi kalmadı en son koyalım artık dedik 4,68 olarak ölçüldü ve kondu.3 çizgi rahim çizgim çok iyi olduğundan ve daha önce hiç kürtaj veya ameliyatım olmadığından yapısal incelik olarak tespit edilmişti.Bu sebepten bir kumar oynamak zorundaydım 42 yaşındayım 2 yıllık evliyim hiç bebek deneyimim olmadı bu zorlukların beklediğini hiç tahmin etmezdim ama çok yoruldum artık olursa olsun olmazsa olmasın dedim ve doktorumla karar vererek koyduk gitti.Belirtileri merak ettiyseniz şunlar oldu:transferin 2.günü fena baş ağrısı çektim 2 gün boyunca.sonraki günlerde ise geçti bu sefer rahimin sol tarafında batmalı ağrı sancı kramplar girdi klasik adet belirtilerim başladı bu çok normal çünkü dört beş gün sonra adet tarihim yaklaşıyordu.Akabinde bu ağrıların yanında bir güzel ağır grip eklendi mi bir bu eksikti,öksürük,hapşırık,ciğer ağrısı,kasık ağrısı şiddetlendi,bir de kalça siyatik ağrısı bir bu eksikti,inanın diyorum ki bugünümü bekledi herşey artık bebeklerimin karnımdaki varlığını unuttum o siyatik ağrısı beni öldürdü.Şimdi gelelim sadete;bugün adet olmam gerekiyordu olmadım leke bile Yok koku bile yok.Herşey bizim için umarım yolcuğumuzda çektiğimiz herşey çiçek açarak döner bizlere sonuç ne olursa olsun.Sağlık ve umutla kalın.

Test günlerimiz aynı inşallah hayırlı haberler veririz

Canim 2. Test posetli olan onda koyulasti 3. Test arkasinda yesil olan onda ise siliklesmis
Canım bunlar günlük testler o kadar güvenilmez ki.. kelebek 47 vardı senin gibi gün gün yapmıştı.. ne oldu biliyor musun son gün çizgi bile çıkmadı.. şimdi hamile çok şükür.. miratech di hatta markası herkese miratech almayın dedi yazık :) sen gönlünü ferah tut kimyasalda bu kadar net çıkmaz çizgiler ..
ayrıca ben de çok yaptım biliyorum, kesin çizgiler resimdekinden daha netlerdir,
Allah tamamına erdirsin mutlu huzurlu gebeliğin hayırlı evladın olsun inşallah

İste canim koyulasip dusunce korktum sonucumda 74

Ne guzel ictenljkle yazmisiniz bu ugurda verdigimiz emekler bosa cikmaz insallah bebeginizde size sıkı sıkı tutunsun

Arkadaşlar ben de tüp bebek tedavisine başladım perşembe günü. İlaçlar bayağı ağır geliyor. Aşırı derecede baş ağrısı, halsizlik ve mide bulantı var. Siz de yaşadınız mı bu belirtileri?Kalçadan yapışan iğne ne ile yarıyor bilen varsa bilgilendirirse sevinirim

Canim hayirli olsun tedavin simdiden bende hicbir sikayet yoktu hangi ilaclari kullaniyorsun ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…