2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Cok aşırı almasan doğumla beraber gidiyor canım sağlıklı beslenmeye çalış annenin çok kilo almasının bebeğe faydası olmuyor..
Ama seninki fazla değil son aylar dikkatli olmamız lazım olur olmaz boğazını tutamiyorsun ben sabahları uyanınca krize giriyordum kahvaltidan önce birşeyler atistirirdim😁
Evet son aylar cok onemliymis .
Vitamin kullaniyor muydun?

Yok canım daha başlamadım vitamine aslında decavit kullanıyordum diğer doktorum folik asit verdi 3 aya kadar folik asit kullan sonra geçeriz decavite dedi..
Balik yiyemiyorsan omega kullan dedi doktorum arada omega aliyorum,vitamin vinalac kullaniyorum

Kızlar ağrım var sanki ya akıntım da var korkuttu beni mantar mi oldum Usuttum mu bilmiyorum bel kasik ağrısi resmen yaşadığım cnm sıkıldı çok

Kızlar ağrım var sanki ya akıntım da var korkuttu beni mantar mi oldum Usuttum mu bilmiyorum bel kasik ağrısi resmen yaşadığım cnm sıkıldı çok
mantar varsa koku yapar koku varmı?
Bel kasik ağrısi rahim büyüdükçe olur ayakta çok. Kalınca da oluyor..

mantar varsa koku yapar koku varmı?
Bel kasik ağrısi rahim büyüdükçe olur ayakta çok. Kalınca da oluyor..
Yok canım iki gündr az az geliyor akıntı suya yöneldim bir saattir geçti çok içince ağrı idrar yollarından sanırım. Bugün çok iş yaptm bide ben ayakta durdm doğru cnm

Yok canım iki gündr az az geliyor akıntı suya yöneldim bir saattir geçti çok içince ağrı idrar yollarından sanırım. Bugün çok iş yaptm bide ben ayakta durdm doğru cnm
Ozaman mantar değildir mantar kaşıntı da yapar bol suya devam birsey olmaz..
İş yapınca ağrı oluyor geçenlerde bende evi sil süpür yaptım çok ağrım oldu dinlenerek geçti..

Ozaman mantar değildir mantar kaşıntı da yapar bol suya devam birsey olmaz..
İş yapınca ağrı oluyor geçenlerde bende evi sil süpür yaptım çok ağrım oldu dinlenerek geçti..
Evet bzde esimle yemek yaptk ama zahmetli bsy de demeyim canınız çekmesin bi saat ayaktaydm oturdum başladı suyu da içtim bak geçti şükür demek ondan ya korktu çok. İdrar yollarım zaten çok hassas benim ayaklarım hep buz sıcak su torbası yaptm bide ohh

Bazen de evin önündeki parka bakıyorum hamile iken yürümeyi hayal ettim 6 yıl. Şimdi evden çıkamıyorum virüsten. En fazla parka bakan balkonda oturuyorum. Bir de virüs sonbahar da tekrar hızlancak diyen bilim adamları var kimisi 1 yıl sürer diyor. Hayalini kurduğum birçok şeyi yapamayacak olmayı düşünüyorum üzülüyorum. Ama herşeyin sonunda sağlıkla kavuşayım da bebeğime gerisi önemli değil diyorum. İnşallah ülkemiz biran evvel atlatır bu salgını.

ayneen bende guzel guzel hamile elbiseleri elbiseleri giyip gezmeyi planliyodum:) kismet olmuyor suanda.. annem dahil kimse hamileligimi goremiyor.. neyse cok sukur saglikli olalim bebisleri saglikla kucagimiza alalimda🙏🏻

Insallah o gunlerde gelir kizlar gobislerimiz büyüsün virus bitsin gezeriz yürürüz spor yapariz allahin izniyle

ayneen bende guzel guzel hamile elbiseleri elbiseleri giyip gezmeyi planliyodum:) kismet olmuyor suanda.. annem dahil kimse hamileligimi goremiyor.. neyse cok sukur saglikli olalim bebisleri saglikla kucagimiza alalimda🙏🏻
İnşallah sağlıkla doğum yapıp sağlıkla kavuştuğumuz günü de görürüz. En çok ihtiyaç duyduğum şey yürüyüş yapmak. Cuma günü iğneye yürüyerek giderim belki diye hayal kuruyorum.

Gecmis olsun canim dikkat et is yapinca oluyor cok ayakta durma benimde cok ciddi belim agriyor
Benim de belim ağrıyor iki gündr zaten karın ağrısıyla birlikte olunca korktum bnde ama şu çok içince geçti idrar yollarındanmis benim ki. Şimdilik bsy yok. Sabah gerilme olayına da çözüm bulamadım vücut istiyor mecbur kasiliyorum ya çok kötü

Günaydin kızlar bu arada. Dün burası çok soğuktu ama bitti artık soğuk havalar ısınmaya başlick canım gezmk istick 😥

günaydın

chagiless chagiless bugün burası yağmurlu😁

Kbram2017 Kbram2017 plesenta tam yerleşirken olabiliyor sanırım. o yüzden benim doktor 16.haftaya kadar progesteron desteği verdi sanırım. önemli birşey değildir içini ferah tut

günaydın

chagiless chagiless bugün burası yağmurlu😁

Kbram2017 Kbram2017 plesenta tam yerleşirken olabiliyor sanırım. o yüzden benim doktor 16.haftaya kadar progesteron desteği verdi sanırım. önemli birşey değildir içini ferah tut
İnşallah canım bana bıraktırdı doktorum ilaçlarımı sadece vitamin kullanıyorum bakalım bugün né dicek

X