2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Gercekten cok zormus yada biz zor elde ettik diye korkuyoruz ya birsey olursa diye.
Birde burada okudugum olumsuzluklari da cok kafaya takiyorum ya benim de basima gelirse diye .
Bebeler hareketlense ozmn rahatlariz
Bnde öyle düşünüyorum bugün bisey hissettim aslında emin değilim bebis miydi. Bilemiyorum artık bende okudukça korkar oldum inan sabır hepimize

İnsallah ya az önce sanki tam karnımın ortasında iki üç kere bsy oldu heyecanlandım. Bir yandan diyorum yarın ya kötü bsy çıkarsa ay duygularım karmakarışık. İnşallah haber etcm sze de

banada oluyor oyle arada bi belirsiz agri giriyor.. sanirim rahim genisliyor yada bebis icerde donuyor oyzuden o agrilari hissediyoruz:) bende her randevuya giderken kalpim pitpit odum kopuyo bisi cikicak uzulecegim diye. Rabbim hayirli guzel sonuclar almani nasip eder insallah🙏🏻 Guzel haberlerini bekliyoruz:)

Bugune kadar hic bulantiniz olmadiysa fitilden olmis olabilir.

walla bilmiyorumki 6. Haftada bi koku hassasiyeti ve hafif bulanti vardi yani ne yesem kusmak istemiyodum yinede bulanti vardi iste ara ara vuruyodu ama bu asiri vurdu sabahtan beri kafami one egemiyorum kusmak istiyorum yatiyorum oyle😔 sadece yogurtlu yagsiz makarna yedim acligimi bastirsin diye okadar

walla bilmiyorumki 6. Haftada bi koku hassasiyeti ve hafif bulanti vardi yani ne yesem kusmak istemiyodum yinede bulanti vardi iste ara ara vuruyodu ama bu asiri vurdu sabahtan beri kafami one egemiyorum kusmak istiyorum yatiyorum oyle😔 sadece yogurtlu yagsiz makarna yedim acligimi bastirsin diye okadar
Bende Bi ara sadece yoğurtlu makarna yiyebildim. Ama bulantım yoktu yani gel git benim ki hafta da 2 gün oldu hep. Birde dikkat ettim hafta atlayınca. Yani yarın tam 12 olck mesela hep hafta başında oluyor bnm

Kizlar selam,
Dun mantar sikayetiyle doktora gittim ve fitil verdi. 2 kullanimlik. Gece yatmadan fitili kullandim sabah 5 te inanilmaz bi bulantiyla uyandim:KK43: sonra uykum kacti uyuyamadim sonra uyudum uyandim kahvalti yaptim.. kahvaltidan beri yine midem bulaniyor ve suanda hala devam ediyor:KK43: acaba fitil yan etkimi yapti ki hayatim boyunca hic yan etki yapmamistir fitil yada normal hamilelik bulantisi mi:KK43: bugun 10+1. Hafta acaba bazi haftalarda bulantilar boyle tavanmi yapacak acaba😳
Gecmiş olsun canım dikkat et geçmezse tekrar doktora git gebelikte biraz zor geçiyor.. Mantar çok pis hamilelikte daha da kötü oluyor ondan daha çok bulantı yapıyordur..

Mide çok boş kalınca bulantı çoğalıyor canım.. Canın istemesede bişeyler ye kuru ekmek te olabilir bulantiyi durdurur..

Kızlar virüsten korunmak icin c vitamini tedavisi yapiyorlarmis hastanelerde kurtulan bir bayandan dinledim sürekli kusburni çayı icmis demlemis getirmişler bol.bol portakal ve limon suyu taze sıkılmış tedbir almakta fayda var

Kızlar virüsten korunmak icin c vitamini tedavisi yapiyorlarmis hastanelerde kurtulan bir bayandan dinledim sürekli kusburni çayı icmis demlemis getirmişler bol.bol portakal ve limon suyu taze sıkılmış tedbir almakta fayda var
ben her sabah portakal sıkıp içiyorum. multivitamin de kullanıyorum.

İnsallah ya az önce sanki tam karnımın ortasında iki üç kere bsy oldu heyecanlandım. Bir yandan diyorum yarın ya kötü bsy çıkarsa ay duygularım karmakarışık. İnşallah haber etcm sze de
Aynı duyguları yaşıyoruz... Dün sabaha karşı kramplar uyandırdı korkunda var içimde salı günü doktora gidecez vee tek istediğim kalp atışını duymak. Bir an elimi karnımın üstüne koydum biraz bekledim ve bir kıpırdama hissettim karın gurultusu gibi değildi. Gerçekten bebişim mi ben mi öyle hissettim bilmiyorum ama korkularım biraz hafifledi sadece heyecan büyük.. İnşallah şu zor günler geçerde bebişlerimizi sağlıkla büyür

Bende Bi ara sadece yoğurtlu makarna yiyebildim. Ama bulantım yoktu yani gel git benim ki hafta da 2 gün oldu hep. Birde dikkat ettim hafta atlayınca. Yani yarın tam 12 olck mesela hep hafta başında oluyor bnm

aynen yogurtlu makarna iyi geldi.. ama yine bulaniyor.. hakikaten hafta baslarinda oluyor İlk basladigindada hafta basinda olmustu simdide yine hafta basinda oluyor.. galiba hafta baslarinda olack.. insallah hemen kesilir gercekten kafami kaldiramiyorum midem surekli alt ust durumda her an kusacak gibiyim ama kusamiyorum😥 insallah sende bulanti olmaz artik🤲 12. Haftaya basliyosun insallah hayirla guzellikle gelsin 🤲

Gecmiş olsun canım dikkat et geçmezse tekrar doktora git gebelikte biraz zor geçiyor.. Mantar çok pis hamilelikte daha da kötü oluyor ondan daha çok bulantı yapıyordur..

off sorma travazol kremle bi fitil verdi ama normal zamanda gittigimde ciprolde veriyolaedi hemen geciyodu simdj fitili kullandim ama gecmedi bakalim ikinncisini sali gunu kullancam eger yine gecmezse giderim ya cok aciyo bi yandan bulanti bi yandan bu mantar kilitlendim resmen😥

off sorma travazol kremle bi fitil verdi ama normal zamanda gittigimde ciprolde veriyolaedi hemen geciyodu simdj fitili kullandim ama gecmedi bakalim ikinncisini sali gunu kullancam eger yine gecmezse giderim ya cok aciyo bi yandan bulanti bi yandan bu mantar kilitlendim resmen😥
Yaklaşık iki yıl önce fitil kullanmıştım içinde üç tane vardı ve ilkinden sonra sürekli mide bulantısı yaşamıştım 3 gün boyunca deli gibi nane limon içttim çok rahatlatmıştı beni... Hamilelikte nane limonun zararı yok diye biliyorum deneyebilirsin belki faydası olur

Allah yardımcın olsun canım benimde ilk hamileliğimde olmuştu duguma kadar geçmedi, ben çok hassasım tüp bebek tedavisinde muayene aletten kaptım malum iki üç günde bir muayene oluyoruz.. bu sefer çok şükür olmadı inşallah olmaz da çok zor..

Aynı duyguları yaşıyoruz... Dün sabaha karşı kramplar uyandırdı korkunda var içimde salı günü doktora gidecez vee tek istediğim kalp atışını duymak. Bir an elimi karnımın üstüne koydum biraz bekledim ve bir kıpırdama hissettim karın gurultusu gibi değildi. Gerçekten bebişim mi ben mi öyle hissettim bilmiyorum ama korkularım biraz hafifledi sadece heyecan büyük.. İnşallah şu zor günler geçerde bebişlerimizi sağlıkla büyür
İnsallah canim şu zorlu süreçler Bi geçse içimizde hep bi korku demekki aynı hepimizin.

aynen yogurtlu makarna iyi geldi.. ama yine bulaniyor.. hakikaten hafta baslarinda oluyor İlk basladigindada hafta basinda olmustu simdide yine hafta basinda oluyor.. galiba hafta baslarinda olack.. insallah hemen kesilir gercekten kafami kaldiramiyorum midem surekli alt ust durumda her an kusacak gibiyim ama kusamiyorum😥 insallah sende bulanti olmaz artik🤲 12. Haftaya basliyosun insallah hayirla guzellikle gelsin 🤲
Benim ztn çok olmadı da bulantım şu sıra hiç yok artık olmaz da heralde. 12 bitti bugün 13 saymaya başlıcaz :) riskli dönemler geçti ama inş bugün doktor da güzel şeyler der çok stresliyim

X