2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

kızlar çok şükür ne kesede ne bebekte bir sıkıntı yok. kalbini duydum. kanama alanı da yok. doktor yerleşme kanaması dedi büyük ihtimalle. haftamızla uyumluyuz. pruloton depot vurdu. crinone jeli kesti prolutexi 2 ampul vurmamı söyledi. bir de duphaston başladık. eve gelince baktım kan kahverengiye dönmüş. inşallah bununla biter

Gozun aydin ,dinlen bol bol

Cok gecmis olsun iyi bir sorun yokmuş

Hadi gözün aydın için rahat etti bari tüp bebekte çok oluyor bunlar alıştık artık :) sağ salim gelsinler de kanama olsun napalim

Ben geldim bebislerimi gördüm bir tanesi çok iyi gelişmişti diğeride normal sayılır..
Doktor sinir etti beni ya ne bir açıklama yapıyor ne birsey diyor ultrason resmini istedim onu bile vermedi zaten bebeklerin hakkında hiç birsey söylemiyor bari ultrasonda göreyim dedim oda yok...
1 hafta daha igneni kullan bırak dedi bana zaten doğru düzgün kullanmıyorum korkudan birsey demedim 3 hafta sonra tekrar çağırdı bulantı içinde ilaç aldım bizde durumlar bu

Benim de kontrol vardi ,doktor gayet guzel anlatti rahim agzini falan olctu ,1 ay sonraya kontrol verdi.
Ultrason resmini de aldim☺

Benim de kontrol vardi ,doktor gayet guzel anlatti rahim agzini falan olctu ,1 ay sonraya kontrol verdi.
Ultrason resmini de aldim☺
Benimki sadece dışarı çıkma dedi 10 kere tekrarladı sinir etti beni ya
Ben bebege kendi yorumumu yaptım öyle olacaksa niye 550 TL muayene parası vereyim ben
Birde kontrol süresi 21 gün 3 hafta sonra çağırdı 21 günü geçiyor kontrol süremi geçirmeden gidecem bidaha da gitmeyecem..

Çok sevindim bben göremedim bebeğimi doktor gelme diyor iki hafta sonra duruma göre gel dedi.. En büyük korkum şu kanamalar çok şükür bir kere oldu ama şimdi merak ediyorum nasıl ne durumda diye

Cok pahalı bide aciklama yapmiyor resim vermiyorsa bosver biz bebisi 1 dk gorebilmek icin gun gun saat saat sayiyoruz boyle insanlarida hic sevmiyorum neyseki cok şükür iyiler canim

Cok pahalı bide aciklama yapmiyor resim vermiyorsa bosver biz bebisi 1 dk gorebilmek icin gun gun saat saat sayiyoruz boyle insanlarida hic sevmiyorum neyseki cok şükür iyiler canim
Aynen canım bende ona kızıyorum iyi demek için mi 550 TL alıyor ben diğer doktoruma gittim muayenesi 95 bir sürü açıklama yaptı ben istemeden ultrason resmi verdi..
Doktorum alanında iyi ama gebelik takibini beğenmedim..

Cok sacma yaptigi ucuz da degilmis muayene ucreti .benimki iki bebegi de inceledi boylarini olctu ,kalbini dinletti,rahim agzini olctu .
Bence doktorunu degistir canim ikiz gebelik riskli oluyor daha aydinlatici olmasi lazim doktorunun

Cok sacma yaptigi ucuz da degilmis muayene ucreti .benimki iki bebegi de inceledi boylarini olctu ,kalbini dinletti,rahim agzini olctu .
Bence doktorunu degistir canim ikiz gebelik riskli oluyor daha aydinlatici olmasi lazim doktorunun
Ya zaten ben bu hafta gitmeyi düşünmuyordum artık, doktor ayarladım kendime, illa gel kanaman olduğu için 8 10 haftayı ben takip edeyim dedi bende kabul ettim eşimde para için çağırdı bizi dedi gerçekten de öyle oldu..

kızlar,ben bu hafta kalp atışı dinlemeye gidicem ama kendi doktoruma değil muayne ücreti cok pahalı ,sorun olmaz umarım hemsireye dedim sorun yok istediğiniz doktora devam edebilirsiniz dedi

Olsun gormus 9ldun bebislerini .
Boylari nasil soyledi mi

Hadi gözün aydın için rahat etti bari tüp bebekte çok oluyor bunlar alıştık artık :) sağ salim gelsinler de kanama olsun napalim
ya ilk gebeliğimde de olmuştu ama taze kan değildi sanki öyle hatırlıyorum ondan korktum biraz. neyse kahve şimdi yoğunluğu da yok çok şükür

canım baya pahalıymış ücreti. bence sen ii bir uzman bulup onunla devam et. ikiz gebeliklerde doktor çok önemli.

Kizlar bugun doktor kontrolum vardi alttan muayne etti eve geldim kahverengi leke gelmis devamda ediyo sizce normalmi alttan muayne oldugu icinmi olduki lekelenme korkuyorum basina gelen varmi boyle bir sey

Kizlar bugun doktor kontrolum vardi alttan muayne etti eve geldim kahverengi leke gelmis devamda ediyo sizce normalmi alttan muayne oldugu icinmi olduki lekelenme korkuyorum basina gelen varmi boyle bir sey
Normal lekelenme olmasi.benim de oldu vajinal muayeneden sonra
Ikizler nasil?

B
Benim ilk kese randevumda oldu canım hc bsy yoktu aleti Bi çıkardı kan bide beni kan tutuyor bayıldım bildigin. Ama akmadi hiç iğne yaptılar orda hiç akıntım olmadı sadece alete ama oluyormus genelde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…