2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Bide benim doktorumun çok hastası var, her gittiğimde 3 saat gibi bekliyoruz . Randevulu randevu saatinde gittiğim halde. Hastanede okadar beklemek istemiyorum o yüzden erteledim

Bende vardım 5 şubat transfer . Ama bebeğimin kalp atışını alamadık . Salı günü kürtaj olucam . Nasip değilmiş. Allah beterinden korusun. Size sağlık versin
Allah tez zamanda kucağına bebeğini almayı nasib etsin, dinlen ve tekrar dene 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Benim 3. Denemem ilki kimyasal , 2. Düşük ve kürtajla sonuçlandı. Bu da düşmesin diye elimden geleni yapıyorum, taktir Allah’ın ,hayırlısını nasib etsin 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

geçmiş olsun canım malesef bulantı çok pis ben artık yemek yemiyorum yemek yediğimde daha beter oluyor😔 herkeste farklı saatlerde tetikliyor demekki benimde öğleden sonra ve akşam çok yoğun bulantım oluyor..
rabbil tez vakitte sana sağlıklı ve hayırlı bir evlat nasip etsin🤲🤲🤲
Cok zor yaşadığın teselli edecek kelime bulamıyorum tek yapabildiğim dua etmek, Allah tez vakitte duanı kabul etsin inşallah 🤲
Amin cümlemizin

ozaman ben suan 9. Haftamdayim:) ya hersey midemi bulandiriyo mesela esim dus almis gelmis dus jeli midemi bulandirdi cok fena sekilde🤢 insallah haftaya biter bu bulantilar cunku haftaya ise baslamam gerkeiyo yoksa is yeri kabusum olacak😢
bende surekli adama kokuyorsun diyorum dus alip geliyor zavallım koku hassasiyeti cok fazla

ozaman ben suan 9. Haftamdayim:) ya hersey midemi bulandiriyo mesela esim dus almis gelmis dus jeli midemi bulandirdi cok fena sekilde🤢 insallah haftaya biter bu bulantilar cunku haftaya ise baslamam gerkeiyo yoksa is yeri kabusum olacak😢
Bugün bende öyleydim haftalar sonra geldi bulantı sevinmedim değil geçer canım geçmese de azalır seninki de merak etme

Senin bebis büyümüş canim masallah berakallah 11 haftalik olmussunuz darısı bize okuyunca bile mutlu oluyorum 😍😍😍
Şükür büyüyor riskli dönem geçiyor heralde artık ilaçları da bırakalım şu virüste geçse doya doya gezsek hep beraber :) hapsirinca fln karnıma çekiyorum ayaklarımı kasiliyor karnım bazen oluyor mu sizde de batma gibi

Şükür büyüyor riskli dönem geçiyor heralde artık ilaçları da bırakalım şu virüste geçse doya doya gezsek hep beraber :) hapsirinca fln karnıma çekiyorum ayaklarımı kasiliyor karnım bazen oluyor mu sizde de batma gibi
Bende de oluyor canim hapsururken karnımı tutuyorum sanki düşecek gibi hissediyorum rabbim korusun birazda dayanalım insallah ilaclar 3 aya kadar demisti doktorum

Bende de oluyor canim hapsururken karnımı tutuyorum sanki düşecek gibi hissediyorum rabbim korusun birazda dayanalım insallah ilaclar 3 aya kadar demisti doktorum
Normal o zaman okudum baya bsy olabiliyor demekki gaz sancılarım da çok bnm bide o da çok zormuş. 12. Hafta ikili için gitcez o zaman kesick sanırım bnm de burdaki doktorum da bırak ilaçlarını gel dedi. Kan sulandrci devam edjck sanırım bide tiroid ilacı kalıck bnm.

Normal o zaman okudum baya bsy olabiliyor demekki gaz sancılarım da çok bnm bide o da çok zormuş. 12. Hafta ikili için gitcez o zaman kesick sanırım bnm de burdaki doktorum da bırak ilaçlarını gel dedi. Kan sulandrci devam edjck sanırım bide tiroid ilacı kalıck bnm.
Sen haftayami gidecen canim doktoruna bende kontrolume gittigimde birakacam insallah dokturum 12ye kadar demisti insallah ortalik duzelirde rahatca gideriz hastaneye

Sen haftayami gidecen canim doktoruna bende kontrolume gittigimde birakacam insallah dokturum 12ye kadar demisti insallah ortalik duzelirde rahatca gideriz hastaneye
Burdaki doktorum onu bırak öyle gel dedi. 8 Nisan bnm randevu daha Cook var çatlıyorum ama dayanicam. İnşallah durulsa Bi ortalık

X