2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Yook olmuyor takmayacam takmayacam diyorum ama milletin yorumlarını duyunca çıldırmamak elde degil:KK34:

WhatsApp aile gurubunda konuşurken çağla yiyiyordum atayim da ortam şenlensin dedim ama atmaz olaydım.. Kendini bilmez biri aaa eksi yememen lazım tatlı Yemen lazım dedi.
Bende niye diye sordum sen biliyorsun dedi.
Bilmiyorum niye aciklarmidin dedim. Ye eksiyi çıkar ayseyi ye tatlıyı çıkar haklıyı diyor bide😡😡

Çıldırdım daha iki aylıkken cinsiyetin belli olması imkansız, he tüp bebekte zaten belli diyorsanız cinsiyet seçmek hem yasal değil hemde en iyi embriyolari seçiyorlar erkek veya kız olmasına bakıyorlar dedim..
Ben ilkinde cinsiyet seçmemisim şimdi mi secicem rabbim in verdiği başım gözüm üstüne yeterki versin o bana yeter dedim..

Ama hala içim sogumadi😖😖

Yook olmuyor takmayacam takmayacam diyorum ama milletin yorumlarını duyunca çıldırmamak elde degil:KK34:

WhatsApp aile gurubunda konuşurken çağla yiyiyordum atayim da ortam şenlensin dedim ama atmaz olaydım.. Kendini bilmez biri aaa eksi yememen lazım tatlı Yemen lazım dedi.
Bilmiyorum niye aciklarmidin dedim. Ye eksiyi çıkar ayseyi ye tatlıyı çıkar haklıyı diyor bide😡😡

Çıldırdım daha iki aylıkken cinsiyetin belli olması imkansız, he tüp bebekte zaten belli diyorsanız cinsiyet seçmek hem yasal değil hemde en iyi embriyolari seçiyorlar erkek veya kız olmasına bakıyorlar dedim..
Ben ilkinde cinsiyet seçmemisim şimdi mi secicem rabbim in verdiği başım gözüm üstüne yeterki versin o bana yeter dedim..

Ama hala içim sogumadi😖😖
Çok düşüncesiz bencil insanlar var zaten hassas dönem takiliyo mecbur bunlara da işte. Allah bilir cinsiyetini de çok saçma şeyler yok eksi yok tatlı bilerek yapıyo çoğu boşver canım

Çok düşüncesiz bencil insanlar var zaten hassas dönem takiliyo mecbur bunlara da işte. Allah bilir cinsiyetini de çok saçma şeyler yok eksi yok tatlı bilerek yapıyo çoğu boşver canım
Zaten bilerek yapıyor bana hayırlı olsun bile demeyen birinin bunları söylemesi beni şaşırtmıyor ama yüzüme yüzüme söylemesini hazmedemiyorum..
Birde bu kişi benim abimin eşi saygımı bozmak istemiyorum ama biraz hadlerini de bildirmeden duramıyorum..
Ablam Allah onları senin azabından korusun diyor 😂
Valla herkes haddini bilecek dedim ne demek ya bunu düşünmesi yetmiyor bide bana açıyor..

Zaten bilerek yapıyor bana hayırlı olsun bile demeyen birinin bunları söylemesi beni şaşırtmıyor ama yüzüme yüzüme söylemesini hazmedemiyorum..
Birde bu kişi benim abimin eşi saygımı bozmak istemiyorum ama biraz hadlerini de bildirmeden duramıyorum..
Ablam Allah onları senin azabından korusun diyor 😂
Valla herkes haddini bilecek dedim ne demek ya bunu düşünmesi yetmiyor bide bana açıyor..
Zaten en yakınlar yapıyo bunu genelde o yüzden bir süre virüste bahaneyle uzak durmak lazım Bn konuşmuyorum kimseyle kafam rahat :)) bu insanlar gerçekten tuhaf

benim de cuma ama ben sokağa çıkma yasağı bekliyorum o sebeple ne yapacağımız şaşırdım. erken gitmek de istemiyorum. idari iznim salı bitiyor haftaya. o gün gidip rapor almayı da düşünüyorum. sürekli dışarı çıkmak da istemiyorum çle karman çorman
Kamu personeli 2.bşr emre kadar idari izinli canım

Oluyor canım bazen kramp gibi bazen doğum sancısı gibi anlık giren sancılar oluyor bendede..
Bende dedim dedim 9. Haftaya girdim bitti bnm sancılar bugün bulantım var biraz haftalar sonra ama hamile gibi de değilim hani senin ikiz bide daha çok gerilir karnın bnce

Bende dedim dedim 9. Haftaya girdim bitti bnm sancılar bugün bulantım var biraz haftalar sonra ama hamile gibi de değilim hani senin ikiz bide daha çok gerilir karnın bnce
Herhalde ya sağlı sollu vuruyorlar sancıları 😂

Ama hala içim sogumadi😖😖

yil olmus 2020 hala tup bebekle cinsiyet ayrimi yapildigina inanan cahil insanlar mi var? Suanda 10 kadindan 1 i tup bebek yada asilama yaptiriyor.. ama cekmeyen anlamaz ki.. bosver cahille es olma..bazilari cekemedigi icin bos konusuyolar.. cok sukur 1 tane evladin var simdide insallah ikizler gelecek saglikla hayirla🙏🏻 Cekemiyorlar bunu..keyfine bak

yil olmus 2020 hala tup bebekle cinsiyet ayrimi yapildigina inanan cahil insanlar mi var? Suanda 10 kadindan 1 i tup bebek yada asilama yaptiriyor.. ama cekmeyen anlamaz ki.. bosver cahille es olma..bazilari cekemedigi icin bos konusuyolar.. cok sukur 1 tane evladin var simdide insallah ikizler gelecek saglikla hayirla🙏🏻 Cekemiyorlar bunu..keyfine bak
Malesef anlamıyorlar canım malesef onlar bana açık olmasa da düşüncelerini okuyorum ben... Çevremdeki insanlardan bazıları hayatta çocuğu olmazdı gitti yaptı hemde erkek yaptı diye düşünüyordur.. Tüp bebek olunca olma garantisi varmış gibi düşünüyorlar.. Ama şunu hiç düşünmüyorlar onlara da Allah veriyor bizede bizim tek farkımız onlardan binlerce kat daha çok uğraşıyoruz çocuğumuz olsun diye, yatıp kalkıp dua ediyoruz çocuğumuz olsun diye..

Bide ben öyle bir insanım ki erkek kız farketmez benim için eşim de öyle.. Böyle düşünerek günahımızi aliyorlar varsın alsınlar Allah biliyor ben oğlumda hep kızım olmasını istiyordum rabbim erkek verdi.. şimdi bide ikizlerim erkek olursa vay halime😂

8 bitmiş işte 9 sayıyorsun canım :) benim geçen hafta iyice azaldı şimdi bitti mesela bugün Biraz var sanki çok az yani yok desem yeri 10. Hafta artık azalıyor diyorlar zaten dayan azcik daha 🙏🙏

ozaman ben suan 9. Haftamdayim:) ya hersey midemi bulandiriyo mesela esim dus almis gelmis dus jeli midemi bulandirdi cok fena sekilde🤢 insallah haftaya biter bu bulantilar cunku haftaya ise baslamam gerkeiyo yoksa is yeri kabusum olacak😢

ozaman ben suan 9. Haftamdayim:) ya hersey midemi bulandiriyo mesela esim dus almis gelmis dus jeli midemi bulandirdi cok fena sekilde🤢 insallah haftaya biter bu bulantilar cunku haftaya ise baslamam gerkeiyo yoksa is yeri kabusum olacak😢
Eşini de karartmadinmi?
Ya ben çok fena eşimi karattim🤦‍♀️🤦‍♀️
Uyumaya geliyor nefes almasından rahatsız oluyorum elimden gelse dövüp kovacam yataktan😖

İyi akşamlar kızlar, benim bulantım uzun zamandır var, kusmaktan yoruldum 🤢.
Geniz akıntımda var oda midemi bulandırıyor.
Benim bu gün için doktor randevum vardı , aradım 3 Nisana erteledim kafama göre. Korona dan korktuğum için bebeklerimi göremedim 😢

İyi akşamlar kızlar, benim bulantım uzun zamandır var, kusmaktan yoruldum 🤢.
Geniz akıntımda var oda midemi bulandırıyor.
Benim bu gün için doktor randevum vardı , aradım 3 Nisana erteledim kafama göre. Korona dan korktuğum için bebeklerimi göremedim 😢
Benim de bugun ogurmelerim basladi cok rahatsiz edici bir durummus 😏
Hastanede miydi randevunuz ?

X