2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kandiliniz mübarek olsun kızlar🥰

Kahvaltı yaptığımdan beri midem fena bulanıyor,🤢🤢 geçmesi için daha 1 ay var ben nasıl baş edicem ilaç ta içmek istemiyorum ilk hamileliğimde de 3. Ayda bitti bulantılarım bunda da öyle olacak gibi görünüyor yandım ben..

Kandiliniz mübarek olsun kızlar🥰

Kahvaltı yaptığımdan beri midem fena bulanıyor,🤢🤢 geçmesi için daha 1 ay var ben nasıl baş edicem ilaç ta içmek istemiyorum ilk hamileliğimde de 3. Ayda bitti bulantılarım bunda da öyle olacak gibi görünüyor yandım ben..
Tuzlu şeyler atistir hep kuzum ikiz bide uzun da sürebilir ama hafifler bnce 10. Haftadan sonra idare edersin sennnn

Tuzlu şeyler atistir hep kuzum ikiz bide uzun da sürebilir ama hafifler bnce 10. Haftadan sonra idare edersin sennnn
Ah keşke hafiflese yediğim herseyi çıkarmak istiyorum ama kusan biri de değilim çok zor kusuyorum napıcam bilmiyorum en iyisi bu seferki kontrolumde doktora söylim ilaç sa ilaç dayanılarak gibi degil🤢

Ah keşke hafiflese yediğim herseyi çıkarmak istiyorum ama kusan biri de değilim çok zor kusuyorum napıcam bilmiyorum en iyisi bu seferki kontrolumde doktora söylim ilaç sa ilaç dayanılarak gibi degil🤢
Canım çubuk kraker elma sert veya yeşil, beyaz leblebi al..
ben bulantıdan bir şey yiyemiyordum su bile içemiyordum korkudan o açlıkta tetikliyor maalesef, zaten 54 kiloydum 3 kilo da vermişim .. doktorum vitamin verdi elevit..
sanki onu da kullanıp mideyi sürekli dolu tutunca biraz ferahlıyor insan..
gerçekten zor ben zaten yemek yapamıyorum hep geçiştiriyorum ama komşuların yemek yaptığı saatte bulantıdan ölüyorum onların kokusu bile geliyor 🤢

Serum da varmış hangisi daha zararsız ise kullan bnce dirayetli olman lazım böyle halsiz düşersin

Canım çubuk kraker elma sert veya yeşil, beyaz leblebi al..
ben bulantıdan bir şey yiyemiyordum su bile içemiyordum korkudan o açlıkta tetikliyor maalesef, zaten 54 kiloydum 3 kilo da vermişim .. doktorum vitamin verdi elevit..
sanki onu da kullanıp mideyi sürekli dolu tutunca biraz ferahlıyor insan..
gerçekten zor ben zaten yemek yapamıyorum hep geçiştiriyorum ama komşuların yemek yaptığı saatte bulantıdan ölüyorum onların kokusu bile geliyor 🤢
Bana de eksi şeyler iyi geliyor ama onuda çok yiyince rahatsız oluyorum.. Yemek yapmak zorundayım küçük oğlum var virüsten dolayı kimse de gelip yapamıyor.. hafif şeyler yapıyorum ama yine zor yapıyorum.. yaptığım yemeği yiyemiyorum kendimi zorlayarak az bişey yiyorum midem bos kalmasın diye ama oda çare olmuyor..

Gunaydin sevgili anneler burda cok guzel güneş var rabbim kötülüklerden virusten afetlerden korusun hepimizi boyle guzel gunesli günler gormeyi nasip etsin insallah bebislerimizle birlikte erken uyaniyorum hep sizdede oylemi

Gunaydin sevgili anneler burda cok guzel güneş var rabbim kötülüklerden virusten afetlerden korusun hepimizi boyle guzel gunesli günler gormeyi nasip etsin insallah bebislerimizle birlikte erken uyaniyorum hep sizdede oylemi
Günaydın canım ben 9 gibi uyuduğum için erken uyanıyorum bebisten değil benim ki bence 😂 ama hava mis kelebekler geliyo balkona limon ağacıma konuyorlar çok guzell

günaydınn güzel anneler

güneş yüzünü gösterdi inşallah evden çıkmalar artmaz
Bize bile lazım çıkıp gezmek ama dayanmak lazım gidip e bebekte fln gezmek istiyorum geçse artık şu zor günler herkes rahatlasa güya 10 yil sürecek diyorlar

Kizlar selam;
Bu hafta 8. Haftama girdim. İlk baslarda hafif bulantilarim oluyordu ama gecmisti simdi 8. Haftama girdigim dun geceden itibaren gece 10-11 gibj baslayan dayanilmaz bi mide bulantisi basliyor.. dun yasadim zar zor uyudum. Bu gece yine basladi..yine 11 gibi bulanti basladi ve saat 3 te yani simdi bulantiyla uyandim.. acaba bu normal midir? Gunduz birsey yok sadece gece bulaniyor🤢🤮

Bende vardım 5 şubat transfer . Ama bebeğimin kalp atışını alamadık . Salı günü kürtaj olucam . Nasip değilmiş. Allah beterinden korusun. Size sağlık versin

Bende vardım 5 şubat transfer . Ama bebeğimin kalp atışını alamadık . Salı günü kürtaj olucam . Nasip değilmiş. Allah beterinden korusun. Size sağlık versin

Allahim sabirlar versin size🙏🏻 Kardesimin eside hamile kalmisti fakar kalp atislarini duyamamislardi.. uzulme diyemeyecegim malesef uzucu bir durum Rabbim sabirlar versin size ve gecmis olsun🙏🏻

Gecmis olsun canim. Allah sabir versin dilerim hayirlisinda saglikli yavrularin olur rabbimin hikmeti buyuk umudunu kesme canim🙏

Kizlar selam;
Bu hafta 8. Haftama girdim. İlk baslarda hafif bulantilarim oluyordu ama gecmisti simdi 8. Haftama girdigim dun geceden itibaren gece 10-11 gibj baslayan dayanilmaz bi mide bulantisi basliyor.. dun yasadim zar zor uyudum. Bu gece yine basladi..yine 11 gibi bulanti basladi ve saat 3 te yani simdi bulantiyla uyandim.. acaba bu normal midir? Gunduz birsey yok sadece gece bulaniyor🤢🤮
9. Haftana girmişsin canım 8 bitmis :) bnde merak ediyordum ama geçti aynı saatlerde basliyordu bnm de gündüz hc bulantı yaşamadım ama o da bitti artık dediğim gibi normal yani yatakta dönüp duruyordum gece çok kötü biliyorum

X