2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

normal canım. benim de akşamki bulantılarım gündüzden daha fazla

geçmiş olsun canım malesef bulantı çok pis ben artık yemek yemiyorum yemek yediğimde daha beter oluyor herkeste farklı saatlerde tetikliyor demekki benimde öğleden sonra ve akşam çok yoğun bulantım oluyor..
Bende vardım 5 şubat transfer . Ama bebeğimin kalp atışını alamadık . Salı günü kürtaj olucam . Nasip değilmiş. Allah beterinden korusun. Size sağlık versin
rabbil tez vakitte sana sağlıklı ve hayırlı bir evlat nasip etsin
Cok zor yaşadığın teselli edecek kelime bulamıyorum tek yapabildiğim dua etmek, Allah tez vakitte duanı kabul etsin inşallah

Benim canim sıkıldıkça giriyorum sayfaya kimse yok arada yorum yapin canlar evde cikamiyoruz bari burda canımız sıkılmasın doktora gidenler bebisler hakkinda bilgi versin boyutunu seklini falan yazsin
Valla kuzu bende gitmek istiyorum da bir yandan beklemek istiyorum çok girdim çünkü ama inş iyidr bebişim. Sanki karnım büyümeye başladı hafiften taş gibi hissediliyor içime cekemiyorum. Szde nasıl durumlar

Valla kuzu bende gitmek istiyorum da bir yandan beklemek istiyorum çok girdim çünkü ama inş iyidr bebişim. Sanki karnım büyümeye başladı hafiften taş gibi hissediliyor içime cekemiyorum. Szde nasıl durumlar
Benimde hafif büyüdü bazende taş gibi oluyor büyüyor bebişlerimiz
Yarın hastaneye gitmem lazım arayıp randevu alacam bakalım hasta alıyorlarmı dışarı çıkmaya korkuyorum..

Benimde hafif büyüdü bazende taş gibi oluyor büyüyor bebişlerimiz
Yarın hastaneye gitmem lazım arayıp randevu alacam bakalım hasta alıyorlarmı dışarı çıkmaya korkuyorum..
Dimi taş gibi göbek çekilmiyo içine buyuyolar heralde :) bnce bakıyordur doktor ya bir sor bakalım bnde her an çıkıp gidebilirim görmk istiyorum iyi mi değil mi

benim de cuma ama ben sokağa çıkma yasağı bekliyorum o sebeple ne yapacağımız şaşırdım. erken gitmek de istemiyorum. idari iznim salı bitiyor haftaya. o gün gidip rapor almayı da düşünüyorum. sürekli dışarı çıkmak da istemiyorum çle karman çorman

Hadi bakalım ya ne gzl gidiyon ben çatladım iki hafta oldu görmedim valla
dayan canım bebisin iyidir virüs olmasa git diyecem ama virüs var tut kendini..
Yarin benim de kontrolum var ,insallah guzell seyler duyariz.
Gunlerdir ruyamda deniz goruyorum ,pozitif almadan once de gormustum insallah yine guzel seyler duyarim
Hadi hayırlı haberler ile gelelim inşallah ben her gittiğimde ultrason resmini unutuyorum bu sefer eşime söyleyecem unutturmasın alalım oğlum bütün gün ultrason resimlerini seviyor kardeşlerim diye

3kez gittim bugune kadar hepsinde de aldim goruntuleri ☺
Insallah ikisi de yerinde duruyordur

ben hala o hesabi anlayamiyirum:) suan 8+2 gorunuyor..yani 9. Haftayami girmis oluyorum anlayamiyorum:) pekis enin bulantilar ne zaman gecti acaba? Gercekten aksam ayni saatte basliyo uyusan bile uykudan uyandiriyor gecem gunduzum birbirine girdi

Bende gitmek istiyorum cuma gününe kadar beklyecem ortaligin durumuna göre cikayim cok halsizim agzimda hep metal tadi var cok bisey yiyip icemiyorum

ben hala o hesabi anlayamiyirum:) suan 8+2 gorunuyor..yani 9. Haftayami girmis oluyorum anlayamiyorum:) pekis enin bulantilar ne zaman gecti acaba? Gercekten aksam ayni saatte basliyo uyusan bile uykudan uyandiriyor gecem gunduzum birbirine girdi
8 bitmiş işte 9 sayıyorsun canım :) benim geçen hafta iyice azaldı şimdi bitti mesela bugün Biraz var sanki çok az yani yok desem yeri 10. Hafta artık azalıyor diyorlar zaten dayan azcik daha

Bende gitmek istiyorum cuma gününe kadar beklyecem ortaligin durumuna göre cikayim cok halsizim agzimda hep metal tadi var cok bisey yiyip icemiyorum
O tat bana iki kere geldi ama bnm iştahım zaten yok sanki lokma ağzımda buyuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…