2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Valla anlayamadım canım yetmiyor mu sütüm kaygısından mahvoldum artık. Yüzüstü bende denedim iyi oluyor dalıyor ama gece uyurken cesaret edemem sanırım ağzı burnu kapanır Allah korusun
Aynen bende sürekli tskipteyim ama döndürüyor kafasını baktım da. Kilo alımı nasıl

Bi kısır döngü gidiyor öyle valla düzene oturana kadar zor oda kaç sene öte oturur kim bilir 🙊 sünnet olunca geçer belki iyi geliyor diyorlar erkek bebekler de çok sıkıntı oluyor böyle çok hassaslar
Ettircez inşallah çare olur içerden değildir sıkıntı ya. Sağ salim büyüyelim de düzen elbet gelir, yanlış bi şey yapmaktan korkuyorum

Benimkide ayni durumda.. surekli memede emmek istiyor cekince elini istahla emiyor.. kv de bu cocuk ac diyor ama emdikten sonrada kusuyir.. ac olsa kusarmi onuda bilmiyorum..
Kusuyorsa fazlasını çıkarıyor ne güzel bizde o da yok arada ağzına geliyo kesik sütler ph oh diye onları da yiyo 😳 demek ki hepimizinkiler aynı rahatiym bari tek başımaym sandm korktum 😂

En son iyiydi ama o zaman mama takviyemiz de vardı sarılıktan ötürü
Bizim de geçmemiş daha sarılık ya. Tam diyorum geçti ne güzel düşüyor bi gidiyoruz yine yükselmiş. En son başka doktora gittim 6,5 çıkmış düşmüş bakıyorum iki güne gözler yine sarı. Testleri de temiz yenidoğan sarılığı bitti anne sütü sarılığı olduk. Pamuk gibi oğlan kumral duruyo

Bizim de geçmemiş daha sarılık ya. Tam diyorum geçti ne güzel düşüyor bi gidiyoruz yine yükselmiş. En son başka doktora gittim 6,5 çıkmış düşmüş bakıyorum iki güne gözler yine sarı. Testleri de temiz yenidoğan sarılığı bitti anne sütü sarılığı olduk. Pamuk gibi oğlan kumral duruyo
Biz de 1 aylik olduk ama sarilik gecmedi daha .
Doktor bana da anne sutu alan bebeklerde gec geciyor dedi.
Sende mi sadece anne sutu veriyorsun?

Biz de 1 aylik olduk ama sarilik gecmedi daha .
Doktor bana da anne sutu alan bebeklerde gec geciyor dedi.
Sende mi sadece anne sutu veriyorsun?
Evet evet sadece anne sütü zaten adı da anne sütü sarılığıymış bunun 3 aya kadar sürermiş çok yükselmiyo bi iniyo bi çıkıyo ama insan tedirgin oluyo gözler sarı hala iki doktor dedi yine rahatlamadı valla içim

Evet evet sadece anne sütü zaten adı da anne sütü sarılığıymış bunun 3 aya kadar sürermiş çok yükselmiyo bi iniyo bi çıkıyo ama insan tedirgin oluyo gözler sarı hala iki doktor dedi yine rahatlamadı valla içim
Benimkilerinin de yuzu sari ,renklerini merak ediyorum bebelerimin😂
Doktor endiselenecek birsey yok dedi ,istersen kan tahlili yapariz ama birsey cikacagini sanmiyorum dedi.

Benimkilerinin de yuzu sari ,renklerini merak ediyorum bebelerimin😂
Doktor endiselenecek birsey yok dedi ,istersen kan tahlili yapariz ama birsey cikacagini sanmiyorum dedi.
Benimki hemogram baktı ciğerlerde bi sıkıntı yok, şeker baktı, ben istedim idrarda baktık bi sorun yok şükür ama geçmiyo yüzünde hala eller pammuk yoksa 😂 sapsarı maviş bi oğlan yüzü de açılsa bi

Benimkiler de iyi canım ilk ay 1 buçuk kilonun üstünde aldılar bir daha gitmedik 2. Ayda bakıcaz benim sütüm yetmiyor ama mama süt gidiyoruz biz mama da çok kilo aldırıyor..
Benimde ucu ucuna yetiyor .Uykusuz kalirsam hemen azaliyor,milkplus kullaniyorum qrada ,vitamin bol su simdilik idare ediyor.
Bizim de pazartesi 1ay kontrolu var ,gecen hafta iyiydi kilo alimlari dogum kilosunu 1 er kilo gectiler

Benimki hemogram baktı ciğerlerde bi sıkıntı yok, şeker baktı, ben istedim idrarda baktık bi sorun yok şükür ama geçmiyo yüzünde hala eller pammuk yoksa 😂 sapsarı maviş bi oğlan yüzü de açılsa bi
Benimkilerinde eller bembeyaz mavisler ama surat sarimtrak😂
Gerci 9ayda goz rengi otururmus ama biz kari koca mavisiz degismez heralde bebeklerinde

Benimde ucu ucuna yetiyor .Uykusuz kalirsam hemen azaliyor,milkplus kullaniyorum qrada ,vitamin bol su simdilik idare ediyor.
Bizim de pazartesi 1ay kontrolu var ,gecen hafta iyiydi kilo alimlari dogum kilosunu 1 er kilo gectiler
İyi iyi kiloları maşallah bol bol ye sütün azalmasın..
bizim doğum kilosundan hesaplamadım ilk 10 gün kilo verdi benimkiler doğum kilosunu sayarsak 1700 civarı aldılar 20 günde.

Benimkilerinde eller bembeyaz mavisler ama surat sarimtrak😂
Gerci 9ayda goz rengi otururmus ama biz kari koca mavisiz degismez heralde bebeklerinde
Bizde göçmeniz iki tarafta sarışın gri değil git gide açıldı bizim de göz rengi şuan baya süt mavi gözler. Değişse de sorun değil de ısmarlama bebiş gibi oldu 😂 hatta surat daha koyu kalınca daha bile yakışıklı bence

İyi iyi kiloları maşallah bol bol ye sütün azalmasın..
bizim doğum kilosundan hesaplamadım ilk 10 gün kilo verdi benimkiler doğum kilosunu sayarsak 1700 civarı aldılar 20 günde.
Çok almışlar maşallah o zaman benim ki doymuyo mu acaba ya

X