2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Iyi geceler kızlar cuma günü sezaryanla dogum yaptim minnoş kızımı kucagima aldim şükürler olsun persembe gece sancim vardi sabaha kadar kıvrandım sabah dus alip gittim doktoruma sanci falan hicbisey yok kalmadi oraya gidince ultrason ve nst cekildi 3 cm açıklık var denilince doktorum riske atmayalim beklemeye gerek yok deyince sezaryan oldum agrilarim var yatmak ve kalkmak cok zor bebegimle bile zor ilgileniyorum halen sütüm yok insallah sarılık olmaz diye mama veriyorum bizde boyle yazamadım allah bekleyen herkese hayirli dogumlar nasip etsin insallah
Geçmiş olsun canım bebeğinde hayırlı olsun🌷🥰
çok şükür sağlıcakla kucağına aldın 🥰ağrı zamanla geçiyor malesef bana geçecek düşüncesi bile iyi geliyordu sende geçecek diye kendini teselli et😊
Bebişin boyu kilosu ultrasondaki gibi mi çıktı?

Iyi geceler kızlar cuma günü sezaryanla dogum yaptim minnoş kızımı kucagima aldim şükürler olsun persembe gece sancim vardi sabaha kadar kıvrandım sabah dus alip gittim doktoruma sanci falan hicbisey yok kalmadi oraya gidince ultrason ve nst cekildi 3 cm açıklık var denilince doktorum riske atmayalim beklemeye gerek yok deyince sezaryan oldum agrilarim var yatmak ve kalkmak cok zor bebegimle bile zor ilgileniyorum halen sütüm yok insallah sarılık olmaz diye mama veriyorum bizde boyle yazamadım allah bekleyen herkese hayirli dogumlar nasip etsin insallah

Yaaa hayirli ugurlu olsun Allah saglikla evladini buyutmeyi nasip etsin🙏🏻 Sanada gecmis olsun insallah en kisa surede ayaklanirsin🙏🏻

Bana doktor şuan gidişat iyi her şey doğal damla kullanma dedi. Ne olur ne olmaz aldım ama kullanmadım bir ay olmadan kullanmayın yazıyo her yerde doktor demeden de istemiyorum. Gazlı şeyler de yemiyorum aslında insan üzülüyo acı çekerken gördükçe. İnşallah bu dönemde geçer. Bide damlayı tutturmak meseleymiş her damla her bebeğe de yaramıyomuş diye okudum
Gasicon anne için damla aslında

Günaydın kızlar nasılsınız?💖
Giremiyorum bir süredir. Benim ufaklık üzerimde yaşıyor hala 🙈😂 Ya memede sürekli yada kucağımda uyuyor, yatağa koyduğum an kıyamet kopuyor. O yüzden çok takip edemedim neler yaptınız?
yassimin yassimin Gözünaydın🌺Sağlıcakla büyütün inşallah 🙏🙏🙏

A Aysira46 canım günün belli olmuş sanırım göz ucuyla tebrikleri gördüm. Güzel geçsin inşallah herşey🙏 Hangi gün kısmetse canım?
Amin canım inşAllah hepimiz 🤲😌💕🥰

Geçmiş olsun canım bebeğinde hayırlı olsun🌷🥰
çok şükür sağlıcakla kucağına aldın 🥰ağrı zamanla geçiyor malesef bana geçecek düşüncesi bile iyi geliyordu sende geçecek diye kendini teselli et😊
Bebişin boyu kilosu ultrasondaki gibi mi çıktı?
Cok şükür canim cok tesk ederim agridan gözüm bisey görmüyor mutlulugu yasayamiyorum evet bebegim iri bebek dedikleri gibi Iyiki sezaryan olmusum dedik 4 bucuga yakin doğdu canim

Cok şükür canim cok tesk ederim agridan gözüm bisey görmüyor mutlulugu yasayamiyorum evet bebegim iri bebek dedikleri gibi Iyiki sezaryan olmusum dedik 4 bucuga yakin doğdu canim
Ooo gozun aydin cnm.20 si degil miydi senin de?
Masallah kuzuya direkt 3 aylik gibi dogmus😊

Gözün aydın canım🌸🌸🌸 Sağlıcakla büyüt minik kızını 😃 Sütün de gelir endişe etme benim de öyle olmuştu. Mamayı vermeden önce gelmese de emzir. Ağrılar için de sakın sürekli yatma. Oda oda gez daha çabuk toparlarsın kuzum 🙏

Ay hadi gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün tombik kızını. Ağrılar öyle valla demedim ama beni çok zorladı kas ağrıları bi haftaya anca geçer. Sarılığa da hiç takılma bu dönem olsa bile fizyolojikmiş bizim ki geçti bile gelir sütün ver ağzına annem resmen meme ucunu çarşaf gibi buruşturdu da verdi Ağzına öyle tuttu

Gozunuz aydin canim gule gule buyut bebegini sutun gelir insallah rabbim tez zamanda sifa versin cabucak iyilesirsin insallah😘

X