2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Ağrı kesici iç canım geçiyor ben bugün 7. Günüm kendimi iyi hissediyorum sende 1 2 güne toparlarsın
Kuzum içiyorum dünden beri güzel dinlendim kas ağrıları azaldı ama sürekli sol tarafta yanık gibi bi ağrı var. Aniden kesiliyo gibi ağrıyo ağlıyorum resmen. Yarın gidicem bklm durum ne görücez açılınca daha rahatlarım gibime geliyo bu bant da çok sıkı. Senin nasıl iki bebiş birden emziriyon mu

Çok geçmiş olsun canım ben de yataktan resmen ağlayarak kalkıyordum ama bi anda geçti sonra bir haftada rahatlanıyor birkaç güne daha iyi olursun güle güle büyüt bebeğini ❤
Demek ki normal ben diyodum bende heralde böyle iyice evham yapmıştım. İnşallah hep beraber sağlıcakla büyüsünler

Demek ki normal ben diyodum bende heralde böyle iyice evham yapmıştım. İnşallah hep beraber sağlıcakla büyüsünler
Allah iyilik versin canim tez zamanda toparlanirsin insallah,cok.fazla yatma canim yuruyus yap evde kan dolasim yapsin.kiz kardesim.gecen ay sezeryanla dogum yapti cabuk toparlandi ayaktaydi cok yatmadi.

Belki de bant sıkıdır ilk günler benim ameliyat yerimde sanki içinde ateş varmış gibi yanıyordu şimdi geçti şükğr bugün benim de kontrolüm var bakalım doktor ne diyecek..
Bebekler emiyorlar ikisine süt yettirmek biraz zor ama elimden geleni yapıyorum bu gece sadece 12 de mama verdim sabaha kadar sütüm yetti onlara şimdi her birine 30 cc mama verdim..

Allah iyilik versin canim tez zamanda toparlanirsin insallah,cok.fazla yatma canim yuruyus yap evde kan dolasim yapsin.kiz kardesim.gecen ay sezeryanla dogum yapti cabuk toparlandi ayaktaydi cok yatmadi.
Yatma zaten yok sürekli yürüyüş yapıyorum ama yürürken bile sancı giriyo bnce bu bünyeyle alakalı. Kesik fazla diye sanırım

İyi olsunlar da ver mama nolck ikisi birden çok zorlar valla Allah kolaylık versin canım

Canim devam eden sancilar agrilar dogum belirtisi degil diyorlar aralikli sancinin girip çıkması ve siddetini artirmasi lazimmis suan nasilsin devam ediyor mu

Himmm ara ara kesiliyorsa mi dogum sancimi? Bu stabil devam etti gece uyudum uyandim simdi yine var.. bakalim carsamba kontrol var ne diyecek doktor.. 27 sinde alalim demisti 27 yi beklicekmi benim kiz:)

Himmm ara ara kesiliyorsa mi dogum sancimi? Bu stabil devam etti gece uyudum uyandim simdi yine var.. bakalim carsamba kontrol var ne diyecek doktor.. 27 sinde alalim demisti 27 yi beklicekmi benim kiz:)
Benim de çarşamba sabah kontrol var alttan muayene edecek ona göre doğumla ilgili konuşacakmış çok heyecanlıyım

Merhaba kızlar biz doğalı 14 gün oldu aslında çok zor bi süreçti eger karşılığında bal kuzum olmasa hiç dayanamazdım sütüm gelmedi kızım sarılık oldu dikişlerimi unuttum canımın acısı uykusuzluk hiç umrumda olmadı ben gece 1 saat geç uyusam kendime gelemezdim ama şimdi 14 gündür uyku yok yemek bile zor yiyorum ama ayaktayım annelik böyle bişeymiş demekki ama çok büyük bir sorunum var eşim beni kızımdan kıskanıyor 35 yaşındaki adam küçük bir çocuk gibi davranıyor emzirirken kızım bana bakıp gülüyor diye saatlerce bunalıma giriyor neymış kızımız bana baktığı gibi ona bakmıyormuş en çok beni seviyormuş onu sevmesi için benimle daha az zaman geçirmeliymiş anlatamıyorum adama ne yapacam hiç bilmiyorum

ya çok komiğime gitti şu an. zaten anneliğe adapte olmaya çalışırken lohusalık varken bir de eşinin öyle davranması komik yani. bebekle kendini kıyaslaması doğru değil. sen müsait bir anında al karşına konuş. herkesin yeri ayrı ama şu an biraz öncelik bebekte. çünkü o muhtaç. emzirirken bebeğin sana gülmesi bakması kadar doğal birşey olamaz. güzel bir dille anlat. hatta işe yaramıyorsa psikolog desteği öneririm bu konuda.

Hemde çok komik canım kimseye de diyemiyorum konuşuyorum sen bana bunları neden anlatıyorsun saçmalama diyor ben mi abartıyorum diyorum ama annemde farkında bu adam neden böyle yapıyor diye hatta bak aklıma ne geldi doktor kontrolune gittik doktor annesi sen bebeği soy babasıda danışmada kayıtları yaptır dedi bi baktım iç tarafa geçmiş çocugu soyuyor banada kızıyor sen ne bekliyon danışmaya git diyo doktor bile baktı kaldı adam yazık

hahaha çok komik ve tatlı geldi bana ya
bence alışacak kendi haline bırak emzirme haricinde bütün bakımını ona yaptır gör bak kensisi sıkılacak

hahaha çok komik ve tatlı geldi bana ya
bence alışacak kendi haline bırak emzirme haricinde bütün bakımını ona yaptır gör bak kensisi sıkılacak
Valla bilmiyorum ki ne yacam hep dedim ben iki çocuk büyütecem diye ama içten içe kızım doğunca büyür diyordüm iyice küçüldü adam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…