2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Bana bşy demediler soramadım da zaten ya tam olarak. Sabah 9da aç gel dedi sadece inşallah lavman yapılmaz.
Aç gidersen lavman yapılmaz canım..
benim doğum saatinide 11 de yazmışlar heyecan korku karmaşık duygular içindeyim belli olunca bir değişik oldum😁

Aç gidersen lavman yapılmaz canım..
benim doğum saatinide 11 de yazmışlar heyecan korku karmaşık duygular içindeyim belli olunca bir değişik oldum😁
9da yatış dedi anca hazırlık filan tahminim 10.30 11 bulur. Çünkü geçen biri geldi yatışa. Sabah muayenelerini yaptı hemen çıktı yukarı doktor. Bana kalsa daha erken olsun ya anestezi 4 saate geçer, ayağa kaçta kaldırırlar acaba

9da yatış dedi anca hazırlık filan tahminim 10.30 11 bulur. Çünkü geçen biri geldi yatışa. Sabah muayenelerini yaptı hemen çıktı yukarı doktor. Bana kalsa daha erken olsun ya anestezi 4 saate geçer, ayağa kaçta kaldırırlar acaba
Kişiden kişiye değişiyor beni 4, 5 saat sonra kaldırdılar inşallah kolay doğum olur hepimizinki 🤲🤲

Kişiden kişiye değişiyor beni 4, 5 saat sonra kaldırdılar inşallah kolay doğum olur hepimizinki 🤲🤲
Hepimize inşallah sağ salim gelsinler artık. Dün kahve al dediler birine dinledim hep noluyo bitiyo diye 😂 nescafe türk kahvesi farketmez şekersiz olsun dediler. Kahve makinasını alsam mı hastaneye diye düşündüm 😂

Hepimize inşallah sağ salim gelsinler artık. Dün kahve al dediler birine dinledim hep noluyo bitiyo diye 😂 nescafe türk kahvesi farketmez şekersiz olsun dediler. Kahve makinasını alsam mı hastaneye diye düşündüm 😂
Evet ya kahve iyiymiş ama ben hiç sevmiyorum iyi olmak için katlanıcam artık..

Benimde kahve makinam yok nescafe yerine türk kahvesi daha iyi olur bende alsammı acaba cezve tarzında bir makina🤔

Evet ya kahve iyiymiş ama ben hiç sevmiyorum iyi olmak için katlanıcam artık..

Benimde kahve makinam yok nescafe yerine türk kahvesi daha iyi olur bende alsammı acaba cezve tarzında bir makina🤔
Ben zaten nescafeyi sade içemiyorum, türk kahvesi daha tatlı gelir bende onu alıcam zaten canım.

Sinbonunki vardı bende yazlıkta kalmış su kaynatıyodum onda valla hem de çok hızlı 😂 bi tane eşim almış markası bile yok onu alcm zaten bende canım hem küçükler de
Bende sinbonunkine bakıyordum😁
Hangi modeli acaba atabilirmisin canım..

Merhaba kızlar kızıma kavuştum çok şükür darısı sizlere inşallah herşey çok güzel ilerledi su gibi aktı 9da hastaneye gittim 10 30da ameliyat hanedeydim kızım iyi ama doktor 3 260 kğ diyordu 2800 doğdu nasıl oldu anlamadım
olsun cnm. usg yanıltabilir zaten söylüyorduk. Allah analı babalı büyütsün

Merhaba kızlar kızıma kavuştum çok şükür darısı sizlere inşallah herşey çok güzel ilerledi su gibi aktı 9da hastaneye gittim 10 30da ameliyat hanedeydim kızım iyi ama doktor 3 260 kğ diyordu 2800 doğdu nasıl oldu anlamadım
Geçmiş olsun canım bebeğiniz hayorlı olsun 🥰
ben ilk günden beri söylüyorum usg ölüçüleri pek doğru çıkmıyor aynısı oğlumda oldu doktor 4 kiloya yaklaşmış dedi 3500 doğdu..

Bu arada kızlar benim bildiğim bi gün yatılıyo sezaryende sizinkiler de öyle mi?
Genel anestezi de 2 gün kalıyorlarmış genellikle ama virüsten dolayı 1 güne inmiş.. Bana epidural yasa spinal büyük ihtimalşe yarın kurula girecem orda karar verecekler bende sorayım gitmişken kaç gün kalırım diye merak ettim.. Gerçi bebeğimi orada bırakıp gelmektense aynı çatı altında kalmayı daha çok isterim

Hastane çantamı hazırladık eşyaları fermuarlı buzdolabı poşetine koydum bazı arkadaşlar öyle yapmıştı. Öyle yapan arkadaşlar kokusu oldu mu poşetlerin ?
Benimkiler Bahadır poşette Hala mis gibi
rossman SAN almıştım kilitli poşet olarak

X