2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Sancı dün 9-10 gitti geldi aslında ağrı filan da yok enfeksiyon olduğunu da sanmıyorum. Kanlı değil en azından diye rahatım da ardından pat diye gelir mi korkusu da var şuan
Pat diye gelmez canım kendini oyle strese sokma. Bana doktor kafası çok aşağıda nerdeyse doğacak dedi ama ona rağmen öncesinde belirti olur nişan gelir suyun gelir hiç birşey olmazsa sancıların artar dedi. Yat dinlen bol bol

Pat diye gelmez canım kendini oyle strese sokma. Bana doktor kafası çok aşağıda nerdeyse doğacak dedi ama ona rağmen öncesinde belirti olur nişan gelir suyun gelir hiç birşey olmazsa sancıların artar dedi. Yat dinlen bol bol
Bugün de hiç yatma havam da değilim sinir küpüyüm resmen ya

Sancı dün 9-10 gitti geldi aslında ağrı filan da yok enfeksiyon olduğunu da sanmıyorum. Kanlı değil en azından diye rahatım da ardından pat diye gelir mi korkusu da var şuan
O kadar aceleci çıkarmı seninkisi zaten 1 haftan var doguma yorma kendini bol bol dinlen bence

Bende bugun 37. Hafta dogum iznini baslatmak icin gittim rapor aldim muayene oldum 3400 grm olmus bebisim 53 cm suanlik normal dogumu bekle dedi doktorum cati muayenesi yapmadi ama doğurabilirsin dedi sanirim tipime bakip karar verdi 🤣🤣🤣🤣
Benimde tipime bakıp ooo uzun boylusun çabuk yaparsın doğumu dediler ama o işler tip ile olmuyormuş🤣

Benim bebekler de 3 kiloya yaklaşmış ama ben hala bu ölçümlerde bir hata var diyorum karnım bile okadar yok nasıl normal bir bebekle aynı gidiyor diyorum..
35+3'üz bu arada..

Dinlen cnm, 2hafta kalmis keyfine bak.
Kac olmus rahim uzunlugun?
Benim de haftaya cuma kontrolum var ,belli olur artik
27 dedi canım..
Aman sakın yorma kendini ben birazcık kalksam sanki aşağıdan fırlayacaklar gibi baskı yapıyorlar bu haftalar çok önemli hem en çok bu haftalarda kilo alıyorlar erken gelmemeleri için önlemimizi alalım..

Günaydınlar şafak 20 kızlar her geçen gün heyecanim biraz daha artiyor rabbim saglikla kucagimiza almayi nasip etsin insallah 2 3 gündür elim ayagim acayip şişti 40 numara bile olmuyor ayağıma korkuyorum bisey olcak diye tansiyonumda biraz yüksek insallah 2 hafta daha sorunsuz geçiririm
Canım doktoruna söyledin mi Bugün? Benim kan sulandırıcıyı kesince şişmişti geçen ay. Şişmeye başlayınca hemen geri başladı.
Kızlar iki gündür sapsarı akıntı geliyo rahim mi hazırlanıyo normal mi bu korktum kan filan yok ama yoğun
Su içmeyi aksatmıyorsun di mi canım?

Ay bu arada Şafak: 6 🥳
Bugün iyice coştum öpüp koklamak İçin deliriyorum 😅

Benimde tipime bakıp ooo uzun boylusun çabuk yaparsın doğumu dediler ama o işler tip ile olmuyormuş🤣

Benim bebekler de 3 kiloya yaklaşmış ama ben hala bu ölçümlerde bir hata var diyorum karnım bile okadar yok nasıl normal bir bebekle aynı gidiyor diyorum..
35+3'üz bu arada..
Valla benim karnim kocaman oldu ama olcumlerde bebekler 2300 falan cikti ,benimkilerin olcumude az cikiyor ultrasonda
Ama ben 15kilo aldim ve sadece gobegim var ,diger yerlerim ayni duruyor,bebelerde almiyorsa kiloyu kim aliyor anlamadim

27 dedi canım..
Aman sakın yorma kendini ben birazcık kalksam sanki aşağıdan fırlayacaklar gibi baskı yapıyorlar bu haftalar çok önemli hem en çok bu haftalarda kilo alıyorlar erken gelmemeleri için önlemimizi alalım..
37+4 iyi ama ikiz icin cnm
Ben genelde yatiyorum ,fazla disari da cikmiyorum yoruluyorum zaten hemen

X