2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Doktorum ikiz gebelikte 36 hafta normal ama 38 e kadar kalirlarsa cok iyi dedi.36 haftaya birseyimiz kalmadi ,gelirlerse cok erken sayilmaz ama benimde istegim 14 ekim falan olsun 37+1 oluyor ideal bence ya,doktora onerecegim bakalim ne diyecek

Doktorum ikiz gebelikte 36 hafta normal ama 38 e kadar kalirlarsa cok iyi dedi.36 haftaya birseyimiz kalmadi ,gelirlerse cok erken sayilmaz ama benimde istegim 14 ekim falan olsun 37+1 oluyor ideal bence ya,doktora onerecegim bakalim ne diyecek
Benimde 12 ekim pztesi 37+1 oluyor 16 ekim cuma 37+5 oluyor bazen diyorum okadar gitmişken haftasonunu da atlatayım 19 ekimde doğurayım diyorum 38'i bitirmiş olurum
Amma matematik yaptım he

Benimde 12 ekim pztesi 37+1 oluyor 16 ekim cuma 37+5 oluyor bazen diyorum okadar hitmişken haftasonunu da atlatayım 19 ekimde doğurayım diyorum 38'i bitirmiş olurum
Amma matematik yaptım he
Ben de 14 yada 20 ekim istiyorum ,dedigin gibi 14 u bekleyen 20 de bekler diyorum ama bakalim doktor teyzemiz ne dusunuyor yarin ogrenecegiz.

İnsan gördükçe özeniyor ama doğurasın gelmesin dursunlar
sen doktorlara bakma son hafta sık sık kontrole git bir sorun yoksa nekadar dursalar okadar iyi
Ya benim psikolojim de iyi degil buara sanki son dakika bebeklerime birsey olursa korkusu sardi iyice sanki dogsalar butun sıkıntılarım son bulacak.
Tabi bu dusuncelerimde 8yil boyinca hic gebe kalamamam etkili .okadar alismisim ki anne olamayacagim dusuncesine ,dogacaklar hala inanamiyorum

Daha önce genel sezeryan oldum canım benimde öyle çok ağrım olmadı zaten doktorum tek seçenek sundu genel dedi..
Oh çok şükür senden de duyunca sevindim, inşallah benimde olmaz ağrım. Benim de korkum ağrıdan bebekle ilgilenemezsemdi
Yaw yapın genel gitsin. Kendinizi zorlamayın ağrı çekecekseniz ha spinal ha genel ikisinde de çekeceksiniz zaten. En azından panik yapar mıyım korkusunu elimine etmiş olursunuz. Ben yum toplamada çok genel aldım nişey olmadı. Biraz karın ağrısı olmuştu ısınana kadar. Sıcak su torbası ve kalın yorganla ısınıp az uyuyunca geçti. Şimdi bi de kesi ağrısı olur iğne yaparlar. Keşke bebişlerimiz sağlıkla hayırla mutlulukla gelsin. Candan can ayrılıcak ne şekilde olursa olsun ağrısı acısı olabilir de olmayabilir de kesinlik yok bence. Bebişlere konsantre olun. İçerde oynayan küçük elleri ayakları dışarda olucak. Koklaya koklaya uyuyacağız inşallah. Sürekli acır mı ağrır mı diye düşünğrseniz emin olun acır. Hoş ömürlük acı değil elbet geçer. Şimdi ağrınız yok mu var yine çekiyoruz geçecek inşallah. O da geçer

Bende haftasonundan itibaren başlıyorum insallah temizlige ilk is halılari gondercem tul perde yiksnacak ama ben yardımcı alacagim cam silemem hic normalde de silemiyordum artik cok agirlastim zaten

Günaydın 05:45 de hortladım ,ay iyiki de uyandım. Ne gerçekçi kabuslar gördüm saatler sürdü sende erkencisin
Uyumadım bile sayılır ya artık dedim yeter öğlen kestiriyorum azcık daha tatlı geliyo bana bende bayadır görmüyodum yeni evli bi arkadaşı gördüm

Uyumadım bile sayılır ya artık dedim yeter öğlen kestiriyorum azcık daha tatlı geliyo bana bende bayadır görmüyodum yeni evli bi arkadaşı gördüm
Bu arada şu sürekli sola yatma durumundan feci sıkıldım. 5 dk sağa yatayım diye döndüğüm an uykuya dalıyorum. Bi uyanıyorum 1 saat geçmiş Sen yatıyor musun hiç sağ tarafa?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…