2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Benim doktorum genel dedi ama koronadan dolayı genel önermiyorlarmış kafam allak bullak oldu bakalım zaman ne gösterecek bize..
Hepimiz sağlıcakla en az hasarla kucağımıza alırız inşallah🤲🤲
Genelde uyanınca çok ağrı oluyomuş. Spinalde bel altı uyuşuk olunca stres olmuyomuş bide narkoz anında bebeğe geçiyomuş solunum sıkıntıları oluyormuş o yüzden pek önermiyolarmış

Genelde uyanınca çok ağrı oluyomuş. Spinalde bel altı uyuşuk olunca stres olmuyomuş bide narkoz anında bebeğe geçiyomuş solunum sıkıntıları oluyormuş o yüzden pek önermiyolarmış
Doktorum ikiz diye genel önerdi bende ne yapacağımı şaşırdım birde ben ameliyathaneden korkuyorum 🥶😭 beni sedyeye aldıkları anda titreme başlıyor bende..

Ben iki kere spinal iki kere local oldum Ameliyathanede 😂 ondan hiç korkmuyorum ondan tek korkum sonda benim
Aaaa bende sonda dan hiç korkmuyorum herkesin korkusu farklıymış demekki:confused:
Ben birde çok utanıyorum son ameliyatımda erkek doktor o yuvarlak şeyleri göğsümün üstüne yapıştırırken acayip utanmıştım:KK23: biran önce bayıltılmak istiyordum🥶

Aaaa bende sonda dan hiç korkmuyorum herkesin korkusu farklıymış demekki:confused:
Ben birde çok utanıyorum son ameliyatımda erkek doktor o yuvarlak şeyleri göğsümün üstüne yapıştırırken acayip utanmıştım:KK23: biran önce bayıltılmak istiyordum🥶
Benim ki kadın galiba 😂 hiç aklıma gelmez o benim de sonda etki geçince çok batıyo alttan hiç sevmiyorum onu çekerken de ilaç salıyolar filan yok yok

benim hastanede ilk doğunda sondayı nerde taktırmak istersiniz diye sormuşlardı. ben ameliyathane demiştim. uyuşunca taktılar rahatsız olmadım
Takarken duymuyoz da benim sıkıntı çıkarırken kablonun batıp durması bide neyse çok durmick zaten 😂

spinal+epidural kombine anestezi olarak geçiyor. ya bende sanki belde değil de damaryolundan ilaç verilmişti. o kısmı hatırlayamadım. kontrole gidince sorayım doktora bari. mavi bir ağrı pompası hatırlıyorum düğmeye falan bastığımı. ama ucu neremdeydi bilemedim şu an😂😂

Doktorum ikiz diye genel önerdi bende ne yapacağımı şaşırdım birde ben ameliyathaneden korkuyorum 🥶😭 beni sedyeye aldıkları anda titreme başlıyor bende..
Bende genel olacağım canım, panik atağım var bende senin gibi titreyip nefes alamamaya başlıyorum, çarpıntım filan tutuyor. Ağrı kısmına gelince benim bütün sülale genel oldu. Bir tek kuzenimin ağrısı oldu onun da canı çok tatlıdır. Epiduralde de baş ağrısı oluyo diyorlar ona bakarsan. Normalde de dikişten oturamayanlar var. Herkes bişey söylüyor yani. Sen doktoruna güven. Buralara kolay gelmedik zaten onca iğneydi, filmdi doğum yöntemimiz ne olursa azıcık daha sıkıcaz dişimizi 🙏

Bende genel olacağım canım, panik atağım var bende senin gibi titreyip nefes alamamaya başlıyorum, çarpıntım filan tutuyor. Ağrı kısmına gelince benim bütün sülale genel oldu. Bir tek kuzenimin ağrısı oldu onun da canı çok tatlıdır. Epiduralde de baş ağrısı oluyo diyorlar ona bakarsan. Normalde de dikişten oturamayanlar var. Herkes bişey söylüyor yani. Sen doktoruna güven. Buralara kolay gelmedik zaten onca iğneydi, filmdi doğum yöntemimiz ne olursa azıcık daha sıkıcaz dişimizi 🙏
Daha önce genel sezeryan oldum canım benimde öyle çok ağrım olmadı zaten doktorum tek seçenek sundu genel dedi..

Valla ben çok mızmızım neyle olursa olsun ilk gece ağlicam durmadan biliyorum. Belki bebiş hatrına dayanırım :)

En çok doktoruma güveniyorum zaten bu bölgenin en iyi perinatoloji uzmanı cam kemik hastası arkadaşımın da bebeğini kucağına verdi... Başka bir arkadaşımın hamileliğinde iki bebeği almamız lazım imkansız diyen doktorlara inat dördüzünü kucağına sapasağlam verdi. Bana da bir diğer mucizemsin diyor ☺ İnşallah hepimiz alacaz kucağımıza ben hher an doğurabilirim gerçi ilk size yazarım doğurursam 🤗

hayirla saglikla guzel dogum nasip olsun insallah🙏🏻 Hayirli haberlerini bekliyoruz🙏🏻

canim dogum medipoldeyse doktorun kadin miydi? Medipolde dogumhanede erkek doktor calismiyor.. benim yumurta toplamada fln anastezi doktorundan hasta bakicisina hemsiresine hepsi kadindi.. dogumhanedede hep kadin doktor calistigini soylemislerdi..rahat ol bebegini kucagina almanin tadini cikart🥰

Gogus altinda kaburgalarda batma yasayan var mi
Beeen🙋‍♀️🙋‍♀️
Valla saat saat beni zorluyorlar belimdeki ağrı hiç geçmiyor artı sırt sağ kaburgam ağrıyor sağ gösümün altına baskı yapıyor batar gibi ağrı yapıyor🥴
ağrıyı geçtim şimdi gelmesinler diye dua ediyorum..

canim dogum medipoldeyse doktorun kadin miydi? Medipolde dogumhanede erkek doktor calismiyor.. benim yumurta toplamada fln anastezi doktorundan hasta bakicisina hemsiresine hepsi kadindi.. dogumhanedede hep kadin doktor calistigini soylemislerdi..rahat ol bebegini kucagina almanin tadini cikart🥰
evet doktorum kadın..
Ay inşallah ya ben çok çekiniyorum hep şansıma erkek anestezi dokturu asitan falan oluyordu ameliyatlarımda🥺
Benim yumurta toplamada da embriyog erkekti beni görmüyordu ama ben yine utanıyordum

Beeen🙋‍♀️🙋‍♀️
Valla saat saat beni zorluyorlar belimdeki ağrı hiç geçmiyor artı sırt sağ kaburgam ağrıyor sağ gösümün altına baskı yapıyor batar gibi ağrı yapıyor🥴
ağrıyı geçtim şimdi gelmesinler diye dua ediyorum..
Benimde sol taraf kaburgam resmen batiyor ,sirtima vuruyor agri .Ben de hem 37 38 e kadar beklesinler diyorum hem de bu sekilde nas dayanirim diyorum.
Bende bel agrisi yok ama karin agrisi gibi agri var.uffff

Benimde sol taraf kaburgam resmen batiyor ,sirtima vuruyor agri .Ben de hem 37 38 e kadar beklesinler diyorum hem de bu sekilde nas dayanirim diyorum.
Bende bel agrisi yok ama karin agrisi gibi agri var.uffff
Allah yardımcımız olsun zamanında gelsinler diye dilek tesbihine başladım o derece korkutuyorlar beni🥺
Bugün kahvaltıya çıktık kahvaltımı ettim eziyet mi çektim hiç belli değil normalde ağrı sızıyı hiç dışa vermem okadar rahatsız oldum ki eşim bile korktu..

X