2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Ben tabiki zombi gibi dolanıyorum yine, bir de beni çok kötü etkiliyor uykusuzluk direk gerçeklik algım gidiyo.. Rüya mı gerçek mi belirsiz gibi geliyo her şey yandım valla
Benide gün icinde cok etkiliyor cok halsizim basim agriyor hicbisey yapasim olmuyor gece bana 5 km türü deseler yürürüm ama

Merhaba arkadaslar konuyla alakali deil ama. Fsh degerim 18 sizce tüp bebek tedavisi için yuksek bir deger mi ? Bi uzmanla gorusecegim de dogru duzgun doktora denk gelmedim :/

Son haftalarda nefes sıkıntısı oluyor Malesef uyuyamazsanız sırtınıza 2 3 yastık koyun hafif oturur pozisyonda uyuyun ben son ay hep öyle yatmıştım..
Salonda öyle bi yer yaptım kendime sabaha karşı oraya geçiyorum hem kalçalarım dinleniyo valla yoksa çok zor

Merhaba arkadaslar konuyla alakali deil ama. Fsh degerim 18 sizce tüp bebek tedavisi için yuksek bir deger mi ? Bi uzmanla gorusecegim de dogru duzgun doktora denk gelmedim :/
18 yuksek yumurta sayiniz ,amh degeriniz dusuk olabilir ,9alti iyi fshta,hayit otu yada kapsulu dusuruyor fsh degerini arastirin, size uygunsa kullanabilirsiniz.

18 yuksek yumurta sayiniz ,amh degeriniz dusuk olabilir ,9alti iyi fshta,hayit otu yada kapsulu dusuruyor fsh degerini arastirin, size uygunsa kullanabilirsiniz.
Cvp için tesekkur ederim. Reglim.duzenli yaşım 28 şaştım kaldim. Bi kizim var. Bi kardesi olsun istiyorim. Doktora tüp bebek mi düşünsek dedim hemen telaslanma dogum kontrol hapi kullan 3 ay dedi. :/ bana mantikli gelmedi. Dediginiz otu araştıracağım

1cocugunuz varsa hic kafanizi tup bebekle bulandirmayin .Yasinizda kucuk
Siz olmuyor modundan cikin ,kafanizi rahatlatin ,oluruna birakin bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…