2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kızlar yazdıklarınızı okuyamadım ağrım çok Doğum yaptım 31+2 de maalesef😪 kızım 1550 gram oğlum 1950 gram doğdu ama kıZ daha az sorunlu doğdu oğlanın oksijen sorunları daha fazla zaman ne gösterir bilemeyiz tabi prematürelerin durumları çok anlık değişşyormyş :KK43: buna da şükür inşallah evimize sağlıkla gelecekleri günü bekleyeceğiz artık 🙏🏼🙏🏼
Gözünüz aydın canım. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin yavrularınızı🙏 Hep güzel şeyler düşün bizde dua edicez senin ve bebeklerin için, aklına ne gelirse yaz bize, merak ediyoruz sizleri 🌸🌸🌸

Aslında kan sayımım yapıldı aynı gün maşallah iyi çıktı, tansiyon da iyi. Ben çokmprotein beslendim. Her gün yumurta iki günde bir et, tavuk, balık, yoğurt. Proteini bol bulmuş emcüklemiş bizimki :rolleyes: :emir_bebek:
Aynen bende et, süt, yumurta çok yiyorum zaten normalde de çok severdim bide üstüne bakliyatı eklenince normal bnce alması şimdi haftaya nolcak çatlicam meraktan 😂 yarasın inşallah tosuncuklarımıza

Aynen bende et, süt, yumurta çok yiyorum zaten normalde de çok severdim bide üstüne bakliyatı eklenince normal bnce alması şimdi haftaya nolcak çatlicam meraktan 😂 yarasın inşallah tosuncuklarımıza
Protein bebişlere iyi kilo yapıyor anneye de fazla aldırmıyor demek ki. Senin de haftaya mı kontrol?

Kızlar yazdıklarınızı okuyamadım ağrım çok Doğum yaptım 31+2 de maalesef😪 kızım 1550 gram oğlum 1950 gram doğdu ama kıZ daha az sorunlu doğdu oğlanın oksijen sorunları daha fazla zaman ne gösterir bilemeyiz tabi prematürelerin durumları çok anlık değişşyormyş :KK43: buna da şükür inşallah evimize sağlıkla gelecekleri günü bekleyeceğiz artık 🙏🏼🙏🏼
Hayirli olsun ,allah anali buyutmeyi nasip etsin cnm.Sana da gecmis olsun.
Hic canini sikma ,buyur onlar annesi .

Ben de ctesi :rolleyes:
Belki bu sefer totosunu dönmemiş olur bizim hanım :işsiz: sağlıklı hayırlı olsuunlar da inşallah
Hastaneye giderken çift maske takın siperlik takın kızlar
Bizim ki de 3 aydr arkası dönük doktor artık uğraşmıyo bile yüzünü görmeye poposunu seviyorum ben karnıma dokunarak hehe 😂😂 bizim burda da patlamış kayınpederi karantinaya aldılar geçen gün. Hastaneye de gelen giden olmaz çok bizim doğumlarda bu şartlarda

Bizim ki de 3 aydr arkası dönük doktor artık uğraşmıyo bile yüzünü görmeye poposunu seviyorum ben karnıma dokunarak hehe 😂😂 bizim burda da patlamış kayınpederi karantinaya aldılar geçen gün. Hastaneye de gelen giden olmaz çok bizim doğumlarda bu şartlarda
Ay inşallah. Bizim hastane özel olmasına rağmen drlardan biri eşime sırf orda günde 500 pozitif tespit ettiklerini söylemiş.
Baksana pozitifler de sokaklarda fink atıyor. 🤦‍♀️

Ay inşallah. Bizim hastane özel olmasına rağmen drlardan biri eşime sırf orda günde 500 pozitif tespit ettiklerini söylemiş.
Baksana pozitifler de sokaklarda fink atıyor. 🤦‍♀️
Ben ilk zamanlar eldivenle gidiyodum teyzeler kaçıyodu benden resmen tavsiye ederim😂 Burda da çok kuzu grip aşısı da sipariş ettim gelirse şansa kış bebekleri olcaklar çok dikkat etmemiz lazım

Oyyy doğumlar geliyor ♥️ Allah analı büyütsün kuzum herşey güzel olacak

Ben ilk zamanlar eldivenle gidiyodum teyzeler kaçıyodu benden resmen tavsiye ederim😂 Burda da çok kuzu grip aşısı da sipariş ettim gelirse şansa kış bebekleri olcaklar çok dikkat etmemiz lazım
Ben teyze görmüyodum da pek. Benim kocamı bile almıyolar artık muayene alanına. Drlar hemşirelerden tırsıyorum.

Ben teyze görmüyodum da pek. Benim kocamı bile almıyolar artık muayene alanına. Drlar hemşirelerden tırsıyorum.
Aaa benim ki gelemeyince canımı yiyo valla. Perşembe gitmem lazım aslında işte olucak diye zorla ctesi aldırıyor randevuyu. Onlar da bizden tırsıyodur da mecburuz hepimiz korunalım yeter

İyileşti dimi canım dikişlerin, bebişi ne zaman çıkarırız dediler iki kilo oluncaya kadar duruyormuş diye duydum.
Dikişlerim iyi maşallah, bebeyim de iyi maşallah küvezde kendi nefes alabiliyor. Ara ara ağızdan beslemeyi deniyorlarmış, ama ememiyormuş sanırım. 1.820 kg doğmuştu 1620 kg düşmüştü anca 1.965 oldu maşallah. 34. Haftadan sonra emme refleksi gelişiyormuş genelde, 33. Haftadayız. Bekliyoruz bizde, sağlıklı olsunda beklerim.
Beybinest siparişi verdim instagram dan ,buna benzer 110₺ 15₺ de kargo. İstediğiniz renk ve desen çalışıyorlar.
76BE8211-E9E1-4D08-BB27-24F241485BCF.jpeg

Dikişlerim iyi maşallah, bebeyim de iyi maşallah küvezde kendi nefes alabiliyor. Ara ara ağızdan beslemeyi deniyorlarmış, ama ememiyormuş sanırım. 1.820 kg doğmuştu 1620 kg düşmüştü anca 1.965 oldu maşallah. 34. Haftadan sonra emme refleksi gelişiyormuş genelde, 33. Haftadayız. Bekliyoruz bizde, sağlıklı olsunda beklerim.
Beybinest siparişi verdim instagram dan ,buna benzer 110₺ 15₺ de kargo. İstediğiniz renk ve desen çalışıyorlar.Eki Görüntüle 2689192
97598C20-E3F1-4554-AA3F-C3B3C83BB19A.png

Beybinest siparişi verdim instagram dan ,buna benzer 110₺ 15₺ de kargo. İstediğiniz renk ve desen çalışıyorlar.Eki Görüntüle 2689192

Çok şükür Maşallah ikinize de canım🧿🧿 Görümcem de bunu sipariş vermiş bizim için,bende heyecanla bekliyorum🤗
7F16C633-69DC-4522-A821-7F7FE7176E86.jpeg

Şükür canım az kaldı az sabır iyi olsun da yeter ki. Çok güZelmiş babynest

Allahım analı babalı büyütsün erken doğanlar çabucak toparlıyormuş kendisini eşimde 1.800 gram doğmuş o zamanlar küvez falan da yok tabi sonra bir anda büyümüş.. İyi düşüncelerle dolsun kalbin annesi senin bebişlerde çabucak toparlar dualarım seninle en yakın zamanda sağlıkla dönün evinize.

1- 32+0itibariyle alabiliyorsun.
2- 37ye kadar istediğin zaman bozdurabiliyorsun.
3- doğum sonrası hakların aktarılıyor. toplam 16hafta izin kullanmış olacaksın.
4- 32den sonra yasal izin hakkın olduğundan dolayı rapor ya da yıllık izinler bu dönem içerisinde kullandırılmıyor maalesef

Toplamda kesin 16 hafta kullanabiliyor muyuz emin misin? 8 hafta doğum öncesi 8 hafta doğum sonrasi olmak üzere toplam 16 hafta ücretli izin hakkımız var ve ben en fazla 5 haftasini doğum sonrasina aktarabiliyoruz diye biliyorum. Kalanini zaten doğum öncesi kullaniyoruz ya da kullanmış sayiliyoruz. 37 den itibaren zorunlu doğum iznine ayriliyoruz ve o tarihten sonra 38de 39da ya da 40da doğum olabilir. Bu durumda doğumdan itibaren yine toplamda 13 hafta yani 4 ay 10 gün ücretli iznimiz olacak.... Benim bilgim bu sekilde. Yanlışsa gerçekten iyi bilen birisi düzeltme yapabilir.

Toplamda kesin 16 hafta kullanabiliyor muyuz emin misin? 8 hafta doğum öncesi 8 hafta doğum sonrasi olmak üzere toplam 16 hafta ücretli izin hakkımız var ve ben en fazla 5 haftasini doğum sonrasina aktarabiliyoruz diye biliyorum. Kalanini zaten doğum öncesi kullaniyoruz ya da kullanmış sayiliyoruz. 37 den itibaren zorunlu doğum iznine ayriliyoruz ve o tarihten sonra 38de 39da ya da 40da doğum olabilir. Bu durumda doğumdan itibaren yine toplamda 13 hafta yani 4 ay 10 gün ücretli iznimiz olacak.... Benim bilgim bu sekilde. Yanlışsa gerçekten iyi bilen birisi düzeltme yapabilir.
Kamu özel sektör fark etmiyorsa bende senin gibi biliyorum.. Ben kronik hasta olduğum için marttan bu yana idari izinliyim zaten o yüzden müdürüm 32. Haftada çalışabilir al 5 haftan yanmasın boşuna demişti. Doğum öncesi 5 hafta aktarılıyormuş sonrasında 8 hafta

Rabb
Rabbim sağlıkla evine alip getirmeyi nasip etsin canım

X