2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Selam kizlar bugun kontrolum vardi su an icin her sey yolunda dedi doktor ama bebegin gobek cevresi buyukmus biraz sekerimde normal gunluk.olcuyorum 2 hafta sonra kontrolum var gobek yine buyume yaparsa igne yada hap vereceklerini soylediler sekerden oluyormus Turkiyedeykende gobek kilolu dedilerdi ama sorun degil demisdi doktorum sizlerde varmi boyle bir sorunu olan

Merhaba canlar doktor kontrolüm güzel geçti . Eve geldim oda hazırlığı derken ayaklarımı uzattım ve hemen size geldim 🧿 kilomuz 1750 , boyumuz 42 cm olmuş ♥️🥰 çok şükür miniğim büyümüş . Şimdiye kadar 10 kilo almışım 😂 doktorcuğum 2 kilo fazlamız var dedi🤭 bunca zamandır hukukumuz var aramızda 2 kilonun lafımı olur desem de 😜 kırdı benim minnoş kalbimi 😜

Merhaba canlar doktor kontrolüm güzel geçti . Eve geldim oda hazırlığı derken ayaklarımı uzattım ve hemen size geldim 🧿 kilomuz 1750 , boyumuz 42 cm olmuş ♥🥰 çok şükür miniğim büyümüş . Şimdiye kadar 10 kilo almışım 😂 doktorcuğum 2 kilo fazlamız var dedi🤭 bunca zamandır hukukumuz var aramızda 2 kilonun lafımı olur desem de 😜 kırdı benim minnoş kalbimi 😜
Gözün aydın canım 😍😍
Bende 12 kilo almışım ikiz olduğu için doktorum pek birşey demedi aynen devam dedi😊

Merhaba canlar doktor kontrolüm güzel geçti . Eve geldim oda hazırlığı derken ayaklarımı uzattım ve hemen size geldim 🧿 kilomuz 1750 , boyumuz 42 cm olmuş ♥🥰 çok şükür miniğim büyümüş . Şimdiye kadar 10 kilo almışım 😂 doktorcuğum 2 kilo fazlamız var dedi🤭 bunca zamandır hukukumuz var aramızda 2 kilonun lafımı olur desem de 😜 kırdı benim minnoş kalbimi 😜
maşallah cnm. 2kilonun lafı olmaz🤣

Canım benim inşallah durdurmuşlardır🙏 Nasılsın şimdi?
Takibe devam ediyorlar biraz geriledi ama çok da değil yatış verecekler herhalde böyle giderse zaten tatmak istiyorum hiç anlamadım bu sefer her zamanki sancılarımdan çok farklı değildi ama nst de yüz çıktı sancılar ciğer geliştirici yaptılar filan :KK43: eve gidersem anlayamam diye korkuyorum

Takibe devam ediyorlar biraz geriledi ama çok da değil yatış verecekler herhalde böyle giderse zaten tatmak istiyorum hiç anlamadım bu sefer her zamanki sancılarımdan çok farklı değildi ama nst de yüz çıktı sancılar ciğer geliştirici yaptılar filan :KK43: eve gidersem anlayamam diye korkuyorum
Kal hastanede canım için rahat etsin bize haber ve.

Kızlar benim Doğum sancılarım başladı çok şiddetli serumla durdurmaya çalışıyor :KK43: 31+2 yiz bebeklerimden biri 1500 gram bile yok muhtemelen 😪
Canim cok gecmis olsun insallah biraz daha durdururlar bizede haber ver durmazsada stres yapma sag salim kucagina alirsin insallah

Hastanede kontrol altındasın canim hemen mudahale ederler enazindan sancilarini durdurabildikleri kadar durdururlar

Günaydın kızlar C cuucuuk canım artık büyüdüler onlar stres yapma duracakları varsa daha dururlar bak güzel yol kat ettin yine.

Kızlar bende beşik kurulumunu fln bitirdim bi temizlik kaldı yapılacak artık her şey bitti sayılır. Kapı süsü, depend filan da gelir artık bugün. Evde giymeye bi gecelik dha aldım gelen giden olursa diye. Annemi bekliyorum da temizlikte olunca bşy kalmicak ama erken dha sanırım. Bide bizim bebişler iri gidiyor ya acaba ne zaman alır 37 mi 38de mi

Kızlar bende beşik kurulumunu fln bitirdim bi temizlik kaldı yapılacak artık her şey bitti sayılır. Kapı süsü, depend filan da gelir artık bugün. Evde giymeye bi gecelik dha aldım gelen giden olursa diye. Annemi bekliyorum da temizlikte olunca bşy kalmicak ama erken dha sanırım. Bide bizim bebişler iri gidiyor ya acaba ne zaman alır 37 mi 38de mi

Merhaba ne güzel az kaldı doğumlarınıza...Sizinde mi ikiz bebekleriniz :nazar:

Kızlar selam, hayıt otu tohumundan fayda gören var mı, ben prowomen kullanıyorum. Onunla birlikte kullansam sorun olur mu acaba..

evet canım normal uzman doktor daha once sordugumda 3950 tl idi 4300 tl olmuş... senin ikiz olduğu için fiyatı bıraz daha farklıydı sanırım.. sende bu orana gore hesaplarsın:) benım gıttıgım doktorda 7700 tl idi 8200 tl olmuş:KK43:
😳😵 Bu kadar çok zam yapılır mı ya 2 ay daha sabredemediler benimki sezeryan normal bukadarsa sezeeyanı düşünemiyorum😣

😳😵 Bu kadar çok zam yapılır mı ya 2 ay daha sabredemediler benimki sezeryan normal bukadarsa sezeeyanı düşünemiyorum😣
Bizim hastanelerde normal sezaryen aynıymış çok şaşırdım 3 bin dedi bi arkadaş yeni sormuş. o kadar normal doğursam onlar bana para versin lazım mesela 😅

X