2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Bende yardima geldi sandim sana bakiyordur ne guzel diyecektm ki sonunu okudum anlayissiz insanlara cok gicigim var
Biz beraber yaşarken ben hastaydım güya bana bakıcak baktım evin içinde bayıldı şekeri yükseldi peh dedim güya bana bakacaksın bana yük olmada ben kendime bakarım

İşine öyle geliyor bir ara ameliyat oldu gelip ne yaptıklarını gördü yine aynı çabuk unutuyor

Bizde de ayni kız halaya ceker diyorlar masallah bizim halalarimiz 170 den asagisi yok bide yapililar benimkide 31. Haftada 46 cm di doktor boyu 3 hafta önden gidiyor dedi canim senin kontrol ne zaman
Benim kız yeğenlerimin boyu fiziği bana çekmiş bende halalarıma benziyorum

Ilahi sen tek cocuk iyi olmus ama sukret tabi kv daha ne o kadarcikta kusuru olsun

Ben yapsada diyemezdim herhalde ama
Benim kız yeğenlerimin boyu fiziği bana çekmiş bende halalarıma benziyorum
Iyi
Onlara direk zatürre diye duydum ben. Bizlere gerek yokmuş grip yetermiş hamileyken olsa bebeğe geçer mi acaba
ayy allah korusun bebisleri insallah gecmez tabide okudugum yazida hamilelerde sayılıyor aşıda

Biz beraber yaşarken ben hastaydım güya bana bakıcak baktım evin içinde bayıldı şekeri yükseldi peh dedim güya bana bakacaksın bana yük olmada ben kendime bakarım
Bide hastalanirlar demi yok benimki acik acik söylüyor ben hastaneye gelemem virus var evdede bakamam halim yok diye bende eşime diyorum annen hastalanincada ben ona oyle diyecem bakmayacam diye esim hic bisey diyemiyor maalesef çünkü haklıyım

Estagfurullah ne dmeek.. Canım ya baya zorlu yollardan geçmişsın.. çok şükür geçmiş gitmiş inşallah rahat bir doğum atlatırsın... yanı bunca badireden sonra doktorun sana başta söylemesi gerekiyordu seni sonra başka yönlendireceğim diye.. işte bizim doktor başta soylemıstı bırakıcam dıye ama sonra bırakmama kararı aldı.. bakalım neler olacak... evet sanırım senın doktorun eşi gonca hanım.. evet tüp bebek birimi çok kalabalık bencede almaz..artık senı iyi bi doktora emanet eder merak etme canım.. nasılsa o hastanede takip edildin bütün bilgilerin onların sistemlerinde kayıtlı bi tuşla senın bilgilerini başka doktorlarda görebilir.. kendini üzme sakın
benım doktorum doğum şekliyle ilgili bişey soylemedı ben sadece normal doğum olabılırmı dedım o da tansıyonun çıkabileceği için önermiyorum dedı.. şuan 30. haftadayım inşallah sağlıkla ilerler sonuç alabilirim...

İşine öyle geliyor bir ara ameliyat oldu gelip ne yaptıklarını gördü yine aynı çabuk unutuyor
Seninkiler yapsa unutmazlar ama en azından benimki öyle. Benim kaynanam bu sene ilk defa bana kışlık yapayım sana dedi. Kocama dedim hemen annenin bu sene nedense bana kışlık yapası tuttu. Kendi bahçesinde bile yaptırmıyordu ben kendim yaparken bile hatta kaynatam eltim kıskanmasın diye bi daha burda kışlık yapmak yok demişti, bu sene aşka geldi nedense yapası tuttu. Hiç ses yok. Dokuz köyden kovulmayı göze aldığınızı biliyorlarsa etrafınızdakiler doğrularınızı istemese de duymak zorunda kalırlar. Allah herkesin hayatındakilere hidayet ve merhamet versin hayat bu insanlarla olmadığı halde daha zorlaşıyor

Allah için benimki gelmesin hiç küsmem darılmam
Gitmiyor gitse eşimi de anasına yollicam görmiyim tiplerini onlar yüzünden kocama da sinir oluyorum oda onun oğlu diye

Amin canım amin benimkilerinde bana gram yardımı dokunmuyor bir beklentim de yok beni bana bıraksınlar yeter..

Amin canım amin benimkilerinde bana gram yardımı dokunmuyor bir beklentim de yok beni bana bıraksınlar yeter..
Aynen en sevdiğim laftır ne Şam ın şekeri ne arabın yüzü. Gölge etmesinler başka ihsan istemez. Irkçı değilim asla buradaki mecaz anlaşılmıştır umarım.

Sagol canim hepimizin kucagina almak nasip olsun Peki senin gebeligin nasıl geçiyor canım ben işe gidemiyorum heyet raporu verdi azıcık ayakta kalsam rahmim de aşırı ağrı sızı oluyir o yüzden hep evdeyim bi yere gideceksek en fazla 1 saat içinde gidip alıp geliyoruz

Maşallah canim yolun çoğunu yarıladık inşallah bundan sonra sorunsuz ilerler ben hep hedef koyuyorum hedefim 25 .haftaydı şimdi bi 32.haftayı görsem deyip duruyorum Bana zorunlu sezeryan dedi kanamam old kadın hast onkolojide bi doktor var aykut du galiba adı emin değilim o da geldi baktı 2 doktorda zorunlu sezeryan dedi riske atamayız dediler .Normal doğumu denemek isterdim ama risk varsa doğum şekli hiç önemli değil sağ salim kucagimiza alalimda ikisinde de doğum yapıyorsun ikisinde de ana oluyorsun. Desteğiniz için teşekkür ederim birbirimize ben doğum yaptım dediğimiz günleri de görmek nasip olsun

Doktor değiştirmek gerçekten çok zor sen perinatolog doktorunla konuş hangi doktora yönlendirecekseniz ben görüşeyim falan de bir kere muayene oldunmu en azından iyi mi kötü mü anlıyor insan..
Bende çok uğtaştım 2 hafta doktor arayışındaydım ayfer hanıma bir kere gitmiştim hamile kalmadan önce baya ilgilendi benimle onun için onu tercih ettim..

Amin canım hepimizinki hayırla sağlıkla mutlulukla gelsin inşallah
Bana en başından beri dr um 1 saat yürüme 23 saat dinlenme verdi. Çok oturamıyorum çok yürüyemiyorum da. Sene başından beri evdeyim. Bu seneyi evde kapatıcam hayırlısıyla. Ağrı sızı bi gün oluyor bi gün başka bişey oluyor. Bi gün mide yanması bi gün kasık ağrısı bi gün kaburga sırt. Allah başka dert keder hastalık vermesin de ben ve benim gibi bekleyen herkes razı bunları çekmeye. Allah tüm isteyen bekleyen dua edenlerin kucaklarını sağlıkla hayırla doldursun inşallah

32.haftada son kez gel dedi seni yonlendiricem demişti ben temizlenirken eşim kapıda konuşmuş bu konuyu doktorların hepsi iyi demis ama sizi tuğba hanıma yönlendiririm demis bende int sitesinden baktım tuğba nadide yılmaz diye bir doktor var zaten kontrole giderim iletişimim tutmazsa değişirim nasılsa alıştım

Aynı durumdayız demek ki 28 şubatta transferim oldu yatış o yatış pandemi girdi yıllık izine çıktım sonra iş yeri kapandı açıldı ben 1 gün çalıştım 2.gün sabah eşim ise bıraktı 5 dk sonra aradım gel beni doktora götür kanamam var .Bebekler doğduktan sonra bubyatislarin acısını cıkartırız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…