2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Sabır çek kuzum napcan belki gider yakında. Eşim söylerdi valla yüzüne söylüyo geçen bahçeden biber patlican fasulye fln toplamış diyo benim karım hamile bunları doğra da ver. Sonra bana bileniyo benim ki işte ben söyletiyorum gibi. Böyle de iyi değil ay sağ salim doğursak tek başımıza her şeyi yaparz da ayak bağı olmasınlar yeter

Belki de 55 tir
Oğlum 52 cm di kısa boylu demişti onun için abarttığını düşünüyorum, kızı oğlumdan 1 buçuk 2 yaş büyük oğlum ondan çok kısa değil ondan şüphelendim..
Ben de 52 cm doğmuşum doktor basketbolcu kız geliyor demiş ama 167 de kaldım 55 cm de çok nadir zaten belki de abartıyordur

Senin eşin de bir dursun
Bunların patlaması fena oluyor sonra en ufak birşey desen anama laf etti oluyor

Reengarenk canım ikizlere prematüre kıyafet aldın mı hiç Ben hep yenidoğan aldım da kafam karıştı şimdi büyük gelir mi diye
Bir tulum, bir zıbın takımı, bir çıtçıtlı body ve altı pramatüre aldım canım diyğerleri yeni doğan.. Zıbın takımında çıtçıtlı body de var..

Bir tulum, bir zıbın takımı, bir çıtçıtlı body ve altı pramatüre aldım canım diyğerleri yeni doğan.. Zıbın takımında çıtçıtlı body de var..
Acaba birer tane tulum alsam mı bende en azından bir tane olsun bulunsun zıbınlarda çok küçüklerim var e bebekte Yenidoğanlar baya küçük oluyor 50 cm yazıyor hatta üstünde onlardan 15 20 tane almıştım zaten de alayım en iyisi tulum bende birer tane dursun çünkü hastane çıkışlarım vs hepsi yenidoğan

Waikiki den aldım tulumu pramatüre değil de 0, 1 ay yazıyor çok ufaklar en azından 15 gün dönüşümlü giydiririm küçük gelse bile bılunsun dedim..

Yok canım 5750 tl kendi prof olan doktorumun fiyatı benim için normal ama doğuma girmek istemiyor bakarız hallederiz deyince bende ortada kalmamak için 32.haftada başka doktora geçeceğim zaten ortalama 4 bin çıvari Diğer doktorlarda ama keşke başından bilseydim doğuma girmek istemediğini 2 doktorla ilerlerdim bu süreci mesela 15 gunde bir gitmezdim kendisine 1.5 ayda bir gidip 15 günlük kontroller için 2.doktorumu seçerdim. Yani sen aylarca gebeni takip et Sonra ben doğuma girmiyorum de o canımı sıkan

İnsan istiyor tabi boyu uzun olsun burnu güzel olsun şaka bi yana herşeyden önce sağlık tabi
Evet anne baba ortalaması beklenen boymuş ben 163 üm annem 168 babam 180 doktorlar bana kısa kalmışsın bekleneni tutturamamışsın anneni geçmen lazımdı diyorlar hiç belli olmuyor yani uzun da olabilir kısa da

Bende yardima geldi sandim sana bakiyordur ne guzel diyecektm ki sonunu okudum anlayissiz insanlara cok gicigim var

Aynen canim saglikli olsunda gönül cok sey istiyor ben 170 esim 180 kızım 175 olsun yeter

Bunu merak ediyodum işte. Bizim eşim 175 ben 160 ama kardeşim 185 dayıya çekicek diyo herkes o da önden gidiyomuş hep 4200 doğmuş 29. Hafta 42 cmdi erkeğe yakışıyo uzun boy
Bizde de ayni kız halaya ceker diyorlar masallah bizim halalarimiz 170 den asagisi yok bide yapililar benimkide 31. Haftada 46 cm di doktor boyu 3 hafta önden gidiyor dedi canim senin kontrol ne zaman

benimde ilk ultrason fotosunda kocaman burnu vardi ama büyüdükçe kilo aldikca yanaklari ciktikca burnu küçüldü canim

Bi yerden bi yerden gen vuruyo demek ki Allahın işi işte. Bi arkadaşım var baya Esmer mesela eşi de çok esmer bi çocukları oldu sarışın maviş nerden geldi o gen bilmem gerçekten insan hayran kalıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…