2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Maşallah canim yolun çoğunu yarıladık inşallah bundan sonra sorunsuz ilerler ben hep hedef koyuyorum hedefim 25 .haftaydı şimdi bi 32.haftayı görsem deyip duruyorum 😁Bana zorunlu sezeryan dedi kanamam old kadın hast onkolojide bi doktor var aykut du galiba adı emin değilim o da geldi baktı 2 doktorda zorunlu sezeryan dedi riske atamayız dediler .Normal doğumu denemek isterdim ama risk varsa doğum şekli hiç önemli değil sağ salim kucagimiza alalimda ikisinde de doğum yapıyorsun ikisinde de ana oluyorsun. Desteğiniz için teşekkür ederim birbirimize ben doğum yaptım dediğimiz günleri de görmek nasip olsun 🤲🤱😍

aynen şükür yarıladık bitmek üzere.. aman sezeryanda normalde farketmez yeterki evlatlarımızı sağlıkla kucağımıza alalım yeter.. güzel haberlerini bekliyoruz ınsallah:) ıyı bi doktor bulacaksın bakalım

Aynı durumdayız demek ki 28 şubatta transferim oldu yatış o yatış pandemi girdi yıllık izine çıktım sonra iş yeri kapandı açıldı ben 1 gün çalıştım 2.gün sabah eşim ise bıraktı 5 dk sonra aradım gel beni doktora götür kanamam var .Bebekler doğduktan sonra bubyatislarin acısını cıkartırız.
Aynen çıkartırız inşallah. Allah sağlık afiyet versin de bunlar dert değil. Benim de 10 şubatta transferim oldu. Evden çalışıyorum.
İlk zamanlar hafif kanama bende de oldu. Önceden de düşüğüm olduğu için ilk ayları dehşet korku içinde geçirdim. Şimdi bebeğim hareket ettikçe rahatlıyorum. İnşallah daha güzel günler bugünleri unutturacak :halay::KK200::emir_bebek:

Aynen çıkartırız inşallah. Allah sağlık afiyet versin de bunlar dert değil. Benim de 10 şubatta transferim oldu. Evden çalışıyorum.
İlk zamanlar hafif kanama bende de oldu. Önceden de düşüğüm olduğu için ilk ayları dehşet korku içinde geçirdim. Şimdi bebeğim hareket ettikçe rahatlıyorum. İnşallah daha güzel günler bugünleri unutturacak :halay::KK200::emir_bebek:
Inşallah canım 😍🤗😁

Kızlar, 12:00 gibi sezeryan oldum , maşallah 1,820 oğlum oldu. Şuan küvezde, durumu iyi. Allah sağlıkla bebişlerimize kavuşmayı nasib etsin. Taburcu olana kadar göremeyeceğim. 🙏🏻♥️🥰 şuan dikişlerim acıyor.
Gozun aydin cnm ,cok erkenciymis oglun cnm.Allah anali babali buyutsun ,en kisa surede kavusun insallah.

aa canım gözün aydın hayırlı uğurlu olsun:halay::halay: sağlıkla büyüt inşallah:dua::dua:
Gozun aydin cnm ,cok erkenciymis oglun cnm.Allah anali babali buyutsun ,en kisa surede kavusun insallah.
Geçmiş olsunnn çok sevindim sağlıkla bebeğini kucağına al insallah🙏🙏🙏🤗🤗
Çok teşekkürler, darısı vaktinde ve sağlıkla başınıza 🙏🏻🥰♥️ Henüz farkında değilim olan bitenin, sanki hala içimdeymiş gibi, bebek yanımda değilya ondan heralde 🥰

Kızlar, 12:00 gibi sezeryan oldum , maşallah 1,820 oğlum oldu. Şuan küvezde, durumu iyi. Allah sağlıkla bebişlerimize kavuşmayı nasib etsin. Taburcu olana kadar göremeyeceğim. 🙏🏻♥️🥰 şuan dikişlerim acıyor.
İlk bebeğimiz geldi hayırlı olsun canım tez zamanda kavuşursunuz inşallah🥰

Erken dogum sebebin neydi cnm
Cuma günü sabah 7 de çişe kalktım, ağdet kanaması gibi kanamam vardı, 1 gece hastanede yattım. Hafif kanlı akıntım devam etti, gaz sancısı gibi ağdet sancısı gibi ara ara gelip giden ağrım oldu hastaneye gittim dün gece. Bu gün 12:00 civarı doğdu sezeryanla. Erken doğum nedeni herşey olabilir, yaşım 38, kilom 105 ti transferde ( 104 le doğum yaptım), gebelik şekerim sınırdaydı diyet yapmama rağmen inmiyordu, stres bolca vardı. Yani erken doğumu tetikleyen herşey mevcuttu bende. Ama en önemlisi stres! Hiç birşeyi takmayın kafanıza üzülmeyin.

Cuma günü sabah 7 de çişe kalktım, ağdet kanaması gibi kanamam vardı, 1 gece hastanede yattım. Hafif kanlı akıntım devam etti, gaz sancısı gibi ağdet sancısı gibi ara ara gelip giden ağrım oldu hastaneye gittim dün gece. Bu gün 12:00 civarı doğdu sezeryanla. Erken doğum nedeni herşey olabilir, yaşım 38, kilom 105 ti transferde ( 104 le doğum yaptım), gebelik şekerim sınırdaydı diyet yapmama rağmen inmiyordu, stres bolca vardı. Yani erken doğumu tetikleyen herşey mevcuttu bende. Ama en önemlisi stres! Hiç birşeyi takmayın kafanıza üzülmeyin.
Hayirlisi boyleymis cnm.Bebis hemen toparlanir gir evine

hadi hayırlı olsun. şimdi kendini toparlamaya çalış hızlıca. biraz daha bebeksiz günlerin tadını çıkar. sonra bebişin şenlendirecek sizi inş

X