2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Cok uygun almisin canim benim 3 tane oldu bebis icin yeter sanirim
Benim eşim her yeri gs doldurdu. Nevresimler yastıklar uyku seti de aldım ekstra bide yatak örtüsü aldım çocuk odası yatağına gs. Geçen gün gitmiş yine battaniye almış tek kişilik gs yatak üstüne koycakmış. Burda taç mağazası çok uygun her şey var ordan alıp duruyo. Bide yatakla beraber uyku seti gelcek yeter zaten bnce 3 iyi senin de

Merhaba siz medipol mega ya mi gidiyorsunuz.Ben o hast prof perinatolog gökhan beye gidiyorum. Doğum çok zorlu olmadığı sürece girmiyormuş bu haftalara kadar ona gittim muayene ücreti de biraz pahalıydı ama Gebeligim riskli kanamalı vs geçince vazgeçmedim evde hep raporlu yatırdı beni.Dogum ücretini sordum muhasebeye 5750tl dedi .Zorunlu sezeryan olucam seni başka doktora kaydiririz dedi 32.haftanda kafam çok karışık sizin tavsiye edeceğimiz bi doktor var mı aslında doktorum son dakkaya kadar gel doğumda biri yapar dedi ama ben istemedim hiç tanimadigim biriyle muhattap olmak

Anladım yani nasıl olması gerekiyorsa artık olsun da inşallah adetin 2.günü baktı sol 12 sağ 17 yumurta göründü opu ne demek canım bilmiyorum
Yumurta toplama işlemi opu. Daha ilaç kullanmadan görmüşse ne güzel ilaçla çok çok fazla olur. Ohss çok riskli beyin kanamasına kadar gider bol su içmen lazım opudan sonra vücut su toplar çünkü

merhaba;
5750 tl yi perinatolog dogum yaptirirsami diye soylediler yoksa normal herhangi doktor girerse diye mi soylediler? Sizin ikiz gebelik mi tek mi?

Merhaba canım evet ayfer özbek benim doktorum..
Fiyatı doktora göre veriyorlar herhalde bende muhasebeyi aradım 4450 dediler bana eğer perinatolog ameliyata girmeyecekse başka doktor ayarlamak daha mantıklı..
Muayenesi de 145 ti bende 1 kere gittim 32. Haftada tekrar gidecem sonra kontroller daha da sıklaşacak..

merhaba;
5750 tl yi perinatolog dogum yaptirirsami diye soylediler yoksa normal herhangi doktor girerse diye mi soylediler? Sizin ikiz gebelik mi tek mi?
Tek gebelik kendi perinatolog olan doktorumun zorunlu sezeryan fiyatı bu isteye bağlı daha fazlaymış. Rakam yüksek değil ama girmek istemiyor bir kaç kez konuştuk geçiştirdi ben doğuma girmiyorum hem benim ücretim daha yüksek vs dedi bende yalvaracak değilim Diğer doktorlar daha uygunmuş .

Sizin doktorunuz icin olumlu yorumlar var doktorum seni kendi ellerimle birine teslim edeceğim dedi 32.haftada bakalım kimi tavsiye edecek .Biraz üzüldüm bu duruma ama eşim takılma diyor kaç tane doktorun içinde prof hemde perinatolog bazen ben muayenedeyken doktorlar geliyor ona soru soruyorlar falan eminim seni de doğru kişiye teslim eder diyor.Acikcasi bazı doktorlarla ilgili çok olumsuz yorumlar var umarım iyi birine denk gelirim. Benim de muayene ücretim 375 tl 15 günde bir kontrole gidiyorum şimdi 32 den sonra sıklasinca kontroller daha uygun olucak bütçe olarak da rahatlatır bizi .Sizin doktorunuzu da notlarım arasına alıp sorayim

10 hafta diyorum bende 10 gün toparlar annesi önemli degil sen beslenmene dikkat et et ye bol bol suyuda iyi cikar insallah bizede haber ver canim
Et manyağı oldum zaten şu son bir aydır. Doktora gitti suyu sınırın altında birazcık küçük kalmış benim sıpa ama benim açımdan risk oluşursa doğum gerçekleşir dedi kilo almam lazımmış bakalım nasıl olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…