2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Teşekkür ederim canım en son 2 hafta önce gitmiştim şimdi başka doktora aldım bakalım kaç günde bir çağıracak..
İki hafta bir çok uzun değil mi ya beni de öyle çağırdı doktorum ki sancılarım var biliyor artarsa gelirsin artmazsa iki hafta sonra dedi ben on gün sonra damlarım

Canim doktor bundan sonra agrilar normal dedi azcik yürüsem sandalyede otursam hemen belim tutuluyor benimde
Benim ki bişey demiyo olcak diyo ağrılar hatta nolck ki diyo ağrın varsa gülüyo adam dün fenaydım ama dinlenince geçti yok bna göre değil gezmek artk yok

Insallah duzene girer canim. dikkat edicem midem renne kullaniuorum artik.fayda etmiyo elma, maden suyuyla idare ediyorum.

Canim gecmis olsun şekeri hemen hemen hepimiz cekiyoruz benim bebegim sekerden irilesmis doktorum korkuttu sende ciddiye al ben cok ciddiye alip kurallara uymamistim simdi cok korkuyorum umarim hersey guzel olur
Sag ol canim rabbim sanada sifa versin duzelir insallah senin sekerinde.bende dikkat edicem artik.

Mide için pulcet diye bi ilaç verdi bna doktor. Çok kötüydü benim zaten önceden beri vardı problemim hiç bşy iyi gelmedi bu ilacı haftada bir içiyorum yetiyo

Canim dikkat et yemene yemek onemli sen yemezsen bebisler nasil büyüyecek doktorum bana ilk diyet verdiginde cok canin isterse hamilesin isteyebilir demisti porsiyonu yariya düşür ye demisti katı bir diyet vermedi bebegin onada ihtiyaci var demisti miden icinde ilac al canim dayanacak bebislerin bak gör ben inaniyorum 36 37. Haftaları göreceksin rabbim zamaninda kavustursun saglikla

Şimdi düzelttim canım yiyorum herşeyden artık inşallah önce 30 ü sonra o haftaları görürüz ya hepimiz zamanında sağlıkla kavuşalım çok bekledik bugünleri

İyi geceler hanımlar.. Bugün kontrole gittim herşey yolunda çok şükür, medipoldeki doktorum bebek ölçümlerinde çok fark görmedi sanırım ultrasondan ultrasona fark var yada beslenme düzenine bağlı..
Bebeklerin ikisininde başı aşağdaydı birtanesi baskı yapıyor sana dedi, çok şükür açılma falan da yok..

birkaç tahlil istedi sabah asm ye gidecem zaten hem tetenoz hemde rutin tahliller için onlarıda hallederim dedim bana eposta olarak atarsın dedi..
Bir dahaki kontrolümüz 32. Haftada eğer bir sorun yoksa ozaman gel dedi, 32. Hafta en az 2 kilo olmalarını bekliyorum nasıl besleniyorsan öyle devam etmemi istedi..
Şuanki tek hedefimiz bebekleri küveze girmeyecek kiloya gelene kadar anne karnında tutmak dedi..

Hersey yolunda cok sukur ,cok sevindim cnm.
Suan kac kilo olmuslar?birde hangi tahlilleri istedi?
Benim de kontrol yarin bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…