2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Sen nasıl oldun kuzum yok dimi ağrın sızın
Var Kuzum benim hiç geçmiyor :KK43: ama Doğum sancısı kadar sıklaşmadığı içim yatış da vermiyorlar sıklaşınca yapılacak şeyler kaldı şimdilik bişey yapamayız dua et daha da artmasın diyorlar kaç doktora gittik 😪 yarım saat bir saate bir kasılmam oluyor mutlaka on beş dakikaya düşerse yatış verip serumla durdurmaya çalışacaklar şimdi hap alıyorum onlara rağmen böyle
Pek umudum yok açıkcası bugün 27+5 deyim ilk hedef 28 demişti doktorum 30 olursa çok sevineceğiz inşallah o kadar zor ki beklemek böyle korka korka perişan haldeyim covid yüzünden kimse de gelemiyor yanıma vakit desen geçmiyor saatler günler o kadar zor geçiyor ki ah bi 30 olsam nefes alacağım biraz 😪

Var Kuzum benim hiç geçmiyor :KK43: ama Doğum sancısı kadar sıklaşmadığı içim yatış da vermiyorlar sıklaşınca yapılacak şeyler kaldı şimdilik bişey yapamayız dua et daha da artmasın diyorlar kaç doktora gittik 😪 yarım saat bir saate bir kasılmam oluyor mutlaka on beş dakikaya düşerse yatış verip serumla durdurmaya çalışacaklar şimdi hap alıyorum onlara rağmen böyle
Pek umudum yok açıkcası bugün 27+5 deyim ilk hedef 28 demişti doktorum 30 olursa çok sevineceğiz inşallah o kadar zor ki beklemek böyle korka korka perişan haldeyim covid yüzünden kimse de gelemiyor yanıma vakit desen geçmiyor saatler günler o kadar zor geçiyor ki ah bi 30 olsam nefes alacağım biraz 😪
Doktorların en korktuğu haftalar 24 28 32ymiş. Bu haftalardan sonra riskler azalıyomuş hep. Sancılar için hangi ilacı verdi? Bence yine iyi sabrediyolar kuzular seninle birlikte savaşıyolar. Bir yerde tamamen durucak gibime geliyo sancıların. Dua etmekten başka yapıcak bişey yok şuan sabır artık

Altta ama sanki bebeği taşıyan Kasım sürüyor gibi bebeği mi taşıyamıyorum artık ne anlamadım ya geçmiyor devamlılığı var bugün doktora gideceğim dua edin bizim için
Ağırlaşıyosun kuzum normal bence bunlar olucak arada artık yoklicak bi şekilde. Sakin ol sen yeter ki duanı ederiz biz

Doktorların en korktuğu haftalar 24 28 32ymiş. Bu haftalardan sonra riskler azalıyomuş hep. Sancılar için hangi ilacı verdi? Bence yine iyi sabrediyolar kuzular seninle birlikte savaşıyolar. Bir yerde tamamen durucak gibime geliyo sancıların. Dua etmekten başka yapıcak bişey yok şuan sabır artık
Evet benim doktorum da 28 bitsin diyip duruyordu şimdi 30 diyor 😬 hedef koya koya gidiyoruz Pediatri doktoru arkadaşım da doktorum da 30 a gelirse rahatla dediler hep riskler çok azalıyormuş ama açıkcası gelemeyecek gibi hissedip çok korkuyorum
Sancılarım azalmak yerine hep artışta çünkü :KK43:
Şu an adalat içiyorum kuzum asıl ilacım o magnezyum da destek arada endol aldım o baya iyi geldi ama bebeklerde su azalması yapınca alamıyorum artık 😪 bi ilaç daha varmış prepar diye onu da yatarsam verecekler artık

Evet benim doktorum da 28 bitsin diyip duruyordu şimdi 30 diyor 😬 hedef koya koya gidiyoruz Pediatri doktoru arkadaşım da doktorum da 30 a gelirse rahatla dediler hep riskler çok azalıyormuş ama açıkcası gelemeyecek gibi hissedip çok korkuyorum
Sancılarım azalmak yerine hep artışta çünkü :KK43:
Şu an adalat içiyorum kuzum asıl ilacım o magnezyum da destek arada endol aldım o baya iyi geldi ama bebeklerde su azalması yapınca alamıyorum artık 😪 bi ilaç daha varmış prepar diye onu da yatarsam verecekler artık
Ellerinden geleni yapmışlar artık bebekler belirlicek tarihi ikisinden biri sabırsız ama doğsunlar anlarsın artk hangisi aceleci :) sağlıcakla gelirler iyi düşün iyi olsun inşallah

Ellerinden geleni yapmışlar artık bebekler belirlicek tarihi ikisinden biri sabırsız ama doğsunlar anlarsın artk hangisi aceleci :) sağlıcakla gelirler iyi düşün iyi olsun inşallah
BEn biliyorum galiba erkek olan rahim ağzımı öyle bi tepiyor ki ultrasonda da boy boy poz veriyor biraz arsız olacak galiba 😬 kız bi köşede yüzünü gizleyip az kilo alıp ezilip gidiyor 🙈
İnşallah iki hafta dursunlar bebişlerin dediğin gibi aetık yapacak bişey yok artınca yatacağım durursa duracak son denenecekler ile. dua etmekten başka yapacak bişet yok her gün mutlu oluyorum bir gün daha geçti diye 🙏🏼

BEn biliyorum galiba erkek olan rahim ağzımı öyle bi tepiyor ki ultrasonda da boy boy poz veriyor biraz arsız olacak galiba 😬 kız bi köşede yüzünü gizleyip az kilo alıp ezilip gidiyor 🙈
İnşallah iki hafta dursunlar bebişlerin dediğin gibi aetık yapacak bişey yok artınca yatacağım durursa duracak son denenecekler ile. dua etmekten başka yapacak bişet yok her gün mutlu oluyorum bir gün daha geçti diye 🙏🏼
Geçer kuzum inşallah dualarımız seninle. Geçen gün 21 haftalık bir bebeğin yaşadığı haberini okudum. Allah ne derse o olur. Günler öyle böyle geçiyor bak. Bol su iç en az 3.5 4lt dinlen. Su da rahmi yatıştırıyor demişti bana dr um. Senin iki meleğin var ondan cefan az daha fazla olsun buna da şükür. 32yi geçeceksin inşallah :KK19::emir_bebek::emir_bebek::KK200::KK200:

İnşallah durabildik leri kadar dururlar canım ya kafanı dağıtmaya çalış düşünmemek için.

Bende bugün gittim kızlar bebeğimi görmeye gene göstermedi kendini bu sefer de bacağıyla kapattı :) 1090 gr 27+5 şuan çok şükür bi sorun yok ancak suyum sınırdaymış havuç suyu içeceğim.
Maşallah annesi büyüyo. Ya su neye göre azalıp artıyo acaba bnde merak ediyorum. Şu son anlar da geçse günler geçmiyo sanki

Aa nerelerdesin sen :) iyisin şükür bebişte iyidir merak etme. Tatlı yorgunluklar bunlar tam doğum öncesi tertemiz işlerin bitmiş olmuş boşver :)
Evet canım geçen kontrolde doktoruma da söylemiştim. “Heh hiç şaşırmadım, durur durur doğuma yakın taşınmaya kalkarsınız çoğunuz” dedi güldü. Yuvalama diye içgüdüsel bişeymiş 😂

Evet canım geçen kontrolde doktoruma da söylemiştim. “Heh hiç şaşırmadım, durur durur doğuma yakın taşınmaya kalkarsınız çoğunuz” dedi güldü. Yuvalama diye içgüdüsel bişeymiş 😂
İlk defa duyuyorum öyle bişey ama insan yeni ev daha temiz psikolojisinde oluyo onu biliyorum 😂 şimdiki evim de 4 yıllık temizlik yapıldı ama geçen bende tutturdum yeni ev diye. Hazır krediler düşük alcaktık baya heves ettim yeni ev bebişe temiz temiz diye. Yükseldi faizler hadi dedim dursun. İçgüdüsel olabilir ama yormamakta lazım kendimizi bnm doktorum da bırak diyo ev pis dursun yorma kendini

Doktorum ağrım için normal dedi. Artık son aylar da görülür dedi. Doğum pozisyonu almış minnoş. 1100 gram 37 santim olmuş kızçem gerçeğin yolunda olması benimrahatlattı ama bu acı geçer inşallah
Canim bende de agrilar oluyor vajina agrisi bel popo yuruyemiyorum resmen doktorum bebek dogum pozisyonu aldiysa olur normal agrilar bunlar dedi benimkide dönmüş suanda

X