2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kızlar siz fiyat aldınızmı doğum için nekadar doğum fiyatları?
Benim gittiğim hastane 2200 fiyat verdi ikizi sormadım.
Medipol de 4450 dedi..

canim ben tup bebek doktoru icin sordugumda 7.700 tl dediler..2 ay once sordum.. o ilk muaynelerde dahilmi onlari bile sormak aklima gelmedi.. fiyat veren adam cok sallapati cevap verdi.. cok asiri pahali biliyorum ama hem tup bebek hemde bobrek hastasi oldhgum icin riske atmak istemiyorum

Sağlıcakla gelsin canım tahmin ettim tüp bebek doktoru olduğu için daha fazla alır..
Bende ayfer hanıma randevu alıcam riske atamam bende..

Günaydın kızlar bacak aram ozel bölgem ağrıyor sizdede var mi bu ağrı özellikle yatip kalkarken agrim oluyor

günaydın canım, ay ay o ağrı bendede var.. aşırı bı baskı var aşağı doğru.. bitek bende oluyor sanıyodum... bıde çalıştığım için oturmaktan uyluk kemiğim ağrıyor.. aksam eve gidince ne oturabiliyorum ne de doğru duzgün yatabiliyorum

Sağlıcakla gelsin canım tahmin ettim tüp bebek doktoru olduğu için daha fazla alır..
Bende ayfer hanıma randevu alıcam riske atamam bende..

Geçen gece biraz rahatsızlandım meidpole gittim. Tansiyonum fln oynadı sanırım. Acilde sıra vardı cok fena. bende dayanamadım kadındoğum acile çıktım. kadın doğum acilde ayfer hoca vardı. danışmadaki kız şikayetım ne diye sordu bende hafıf ates ve tansıyon var dedım.. kadın benlik bişi yok dedi ve benle ilgilenmedi biliyor musun:) oyuzden ben ona gitmem artık:) Songül kıyık var orada o çok ıyı. hem ilgileniyor hemde güler yüzlü...

Benim ki iki aydır doğum pozisyonunda ama ağrı yok. Ayakta fazla durunca baskı oluyor alttan sadece. Bu arada acile gittim ilaç verdi dedim hamileyim bide yok diyo bende kullanıyorm bunu zaten diyo devlet karşılamaz bu ilacı kullan geçer. Özel bide ne tahlil istedi ne bşy bilsem eczaneye giderdim direk aşırı uyuz oldum

Günaydın kızlar bacak aram ozel bölgem ağrıyor sizdede var mi bu ağrı özellikle yatip kalkarken agrim oluyor
Şu anda beni tarif ettin son bir haftadır ciddi anlamda ağrıyor benimde annem yalancı kasılma onlar doğuma hazırlık yağıyor bebişin dedi ama bakalım biraz daha devam ederse doktora danışacam artık.. Sende bel ağrısı var mı peki bende pek olmuyor bel ağrısı

Ben izindeyim yatiyorum ama agri yeni basladi ve bu aralar daha cok bende 32den sonra 37 kadar calisayim diyordum isim zor gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…