2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Perinatolog olan bir özel hastane yok mu? Kemdi dr una sor bi perinatolog olan özelde yaptırabilir mi doğumu diye?

genelden uyanıp kendine gelmek baya sürüyor. spinal ve epidural çok rahat. odaya gelip geceliğimi giydirdiler ve hemen bebişi emzirebildim. genel anestezi de toparlamak uzun sürüyor.
Evet ben zor uyanıp kendime geldim onun için bu sefer genel istemiyorum bel ağrısı yapıyor dediler diye arada kaldım bende doktorum ile konuşacağım en sağlam kararı birlikte veririz..

Perinatolog olan bir özel hastane yok mu? Kemdi dr una sor bi perinatolog olan özelde yaptırabilir mi doğumu diye?
Benim doktorum başka hastaneye gelse baya masraflı olacak, medipol eğitim ve araştırma hastanesi olduğu için orayı düşündüm orda zaten iyi doktorlar var, benim bu hastaneye gitmemin sebebi oğlumda memnun kalmıştım birde yakın olmasıydı..
Devletteki doktor üstüne basa basa araştırmadan şaşma deyince bir bildiği var ki söylüyor dedim kendi kendime..

Adiyla büyüsün paşalar canim bu isimler icinde istediklerimiz de var tesk ederim

masallah canim seninkide uzun bir bebek olacak boyuna bana uzun demisti doktorum saglikla gelsinde insallah 38 haftada yeter

canım aynen perinatoloji ve yenidoğan yoğunbakımı olan bi hastane tercih etmelisin.. işte ben sadece medipolde Ayşe hocaya gidiyorum oda zaten tüp bebek doktorum... umarım duzgün bir doktor bulabilirsin. bana önerdiğin doktora gidersin olmadı..

Canım geçmiş olsun . Vesveseye kapılma inşallah bir sıkıntı yoktur. Benim de arada ishal oluyor ama anlık öyle devamlılığı yok .
Hamilelik başından beri kabız olduğum için tuhaf şuan benim ki ama burnum da akmaya başladı üşüttüm ben heralde

Kuzum gerekirse serum taktır ya da çok fazla su iç su kaybetmemek lazım
Kuzu 4 kiloyu gördüm artık su içmede sıkıntı yok ama yetmiyo mu nedir anlamadım direk iki kilo gitmiş bi günde sudan. Olmadı gidicem zaten karnımda gaz sancısı çok fena insan korkuyo valla

Kuzu 4 kiloyu gördüm artık su içmede sıkıntı yok ama yetmiyo mu nedir anlamadım direk iki kilo gitmiş bi günde sudan. Olmadı gidicem zaten karnımda gaz sancısı çok fena insan korkuyo valla
SU kaybettiğin için öyle olmuştur kuzum da yine de ihmal etme bi özelin aciline git istersen devlet hastanesine gidilmez de covidden

Aynen canım bugün biraz araştırdım en iyisi yine ayfer özbekmiş
Muayenesi 150 galiba doğum ücretini de sordum ikiz olduğu için 4450 herşey içinde anne bebek tahlilleri topuk kanı yoğun bakım gerekirse oda içinde.. Sana fiyat verdilermi? Birde tüp bebek doktoru oldumu daha pahalıdır şimdi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…