2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Canim bende de yeni basladi bu ağrılar bel ağrımda ara ara oluyor suan en son belim agriyor diye gittiğimde nstde sancim cıktı erken dogum riskin var dedi doktor

Ayy nasıl böyle birşey yapar ben fazla gitmedim ayfer hanıma ama yorumlarda hep memnun kalınmış..
Medipolün beğenmediğim yönü de bu acil birşey olunca çok bekletiyorlar malesef
Songül kıyak a baktım pek yorum yoktu öff ne zormuş doktor bulmak

yalancı kasılmamı benım bugun kasıklarım agrıyor sanki idrarımı çok tutmusum da yeni yapmışım gibi... umarım hersey yolundadır.. ısyerındekı ablaya kasıklarım agrıyo dedım oda bende oğlanı 7 aylıkken doğurmustum ısyerınde bırden suyum gelmıstı dedı...eee beni aldı bı korku.. inşallah birsey yoktur

Ne güzel teselli vermiş
Allah korusun canim benimde kasıklarım ağrıyor rahim git gide büyüyor kasık ağrısı olması normal..
Sancı gelip gidiyorsa ve belin de ağrıyorsa endişelen diğerleri normal tabi çok şiddetli olanı da ciddiye al.

aynen yaa neyse.. Allah zamanında sağlıkla evlatlarımızı kucağımza almayı nasip etsin inşallah..
Sancı yok çok şükür.. bel ağrısı da yok.. kasık ağrısı norml demekki dedıgın gibi..

Kötü hikayeleri cok dinleme canim moral vermek yerine moral bozmak icin varlar bazi insanlar ara ara bendede oluyor soruyor normal galiba bircok kiside var

Kuzum kaşık ağrısı oluyor herkeste en kötü olsa olsa idrar yolu enfeksiyonu olsun hadi sancı vs olunca anlıyo insan merak etme

Bu arada benim kasılmalarım şiddetlendi tekrar hastaneye yatabilirim biraz daha şiddetlenirse 27+2 bugün oğlum 1100 kızım 900 gram
Korkudan günler geçmiyor yaşlandım bu hafta resmen allah daha beterlerinden küvöz kapılarında kötü haberler almaktan korusun diye avunuyorum

Amin canım inşallah 1 ay daha duracaklar bak 1 hafta geçti bile..

Rabbim korusun canim biraz daha sabret hersey guzel olacak insallah rabbim ne derse o olur tevekkül et elimizden bisey gelmiyor bak bende ayni durumdayim bekliyorum 3 hafta olcak igne ilac geciyor günler 2 kilo olsaydi diyorum bende rabbim zamaninda ve saglikla kucagimiza almayi nasip etsin insallah

Canim bende de yeni basladi bu ağrılar bel ağrımda ara ara oluyor suan en son belim agriyor diye gittiğimde nstde sancim cıktı erken dogum riskin var dedi doktor
Banada erken doğum riski var dedi hatta yattım hastanede ama büyüklerimizin yorumuna da önem verip verip rahatladım artık sonuçta norma gebelik
Bende de erken doğum riski var diğer kronik hastalıklar doğumu erkene alabilirmiş doktorumla konuştum rahatlattı buraya kadar geldin bundan sonrası için korkma dedi doğum sancısı çok daha net olurmuş yürütemezmiş birde rahim ağzını koruyan birşey varmış adına nişan gibi birşey dedi akıntı şeklinde olurmuş o gelirse haber ver dedi birde suyum gelirse ki gelmesin daha karnımda hissetmenin keyfini doya doya yaşayayım

Kıyamam sana bence daha dayanıcaklar annecik sen moralini yüksek tut pozitif düşün onlara yansıtma hiç

Şu doğum yapıp da bizi saha çok strese sokan kişileri anlamış değilim hala... Sonuçta biz ilk defa yaşıyoruz tecrübesiziz artık ben olumlu söylemlere inanıyorum.. Bir Dünya doktor bile bana hamileliği kaldıramazsın demişti ama buraya kadar getirdik işte hatta hiç ummadığım kişilerden tüp bebek masraflı şansı da az boşa yatırım diyenleri dahi duydum ki suratlarına bakmıyorum onların... Hepimiz vakti zamanı gelince bebişlerimizin gazını yeme içme uyku serüvenlerini konuşacam burda ben inanıyorum

Aynen kimisinin suyla kimisinin nişanla geliyomuş bebişler inşallah geç gelsinler ben 35-36ya razıyım bir ay daha dayanıcam snra bnce benim oğluş suyu patlatıcak. Bu arada kızlar ya sizinkilerin hareketleri nasıl. Benim ki en fazla 15dk sessiz geri kalan zamanlarda pat küt gidiyoruz. Karnıma biri dokunuyo mesela patlatıyo bi tane resmen çok hareketli olck doğunca da deyip duruyolar korkutuyolar beni de

Benimkinin saatleri bile şaşmıyor geçe 3 dediğimiz anda ayaktayız gün içinde bir anda pat diye vuruyor yeni nesil bebişler karnımızda başlıyor sanırım yaramzlığa.. Bir de benim bazen bir tarafıma toplanıyor biraz spor yapınca eski haline dönüyor

Bu toplanmayı bende duydum bende olmadı ya da hissetmedim. Nette baktım biraz anne karnından belli oluyomuş güya hareketli olacağı diyo ama bilemiyoruz da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…