2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kesin kiz mi 😂
Benim biri haftasiyla uyumlu digeri 1hafta ya yakin onde.Ben de ikisi arasindaki fark acilir mi diye korkuyorum ama iki haftaya kadar normalmis.
Ben de biraz hareketliyim doktorlar birsey demiyor diye ,insallah yanlis birsey yapmiyorumdur.
Kesin kız artık bu sefer de kız dendi artık değişmez herhalde 😂 küçük olan haftasıyla gidiyorsa hiç düşünme hile bence diğeri önde gidiyormuş 😻
Ya benim de kafam çok karışık bi de bir sür doktor gezdim bi türlü kafama yatan doktor bulamadım yat diyen son gittiğim oldu elimden geldiğince yapacağım artık ağrılarım korkutuyor beni :KK43:
İlk trimester geçince rahatlarım diyordum bu haftalar daha zormuş ya sağlıkla kucağımıza almak tüp bebekten bile daha stresli geldi bana belki şu covidle birleşince iyice psikolojim bozuldu bilmiyorum

Kesin kız artık bu sefer de kız dendi artık değişmez herhalde 😂 küçük olan haftasıyla gidiyorsa hiç düşünme hile bence diğeri önde gidiyormuş 😻
Ya benim de kafam çok karışık bi de bir sür doktor gezdim bi türlü kafama yatan doktor bulamadım yat diyen son gittiğim oldu elimden geldiğince yapacağım artık ağrılarım korkutuyor beni :KK43:
İlk trimester geçince rahatlarım diyordum bu haftalar daha zormuş ya sağlıkla kucağımıza almak tüp bebekten bile daha stresli geldi bana belki şu covidle birleşince iyice psikolojim bozuldu bilmiyorum
Bugunlere geldik ,bu saatten sonra birsey olursa korkusu var bende de.
Insallah sag salim kucagimiza aliriz cnm.son 3ay dikkat etmekte fayda var .

Günaydın kızlar nasil gidiyor kilo durumlari ne alemde ara ara soruyorum kendimi kiyasliyorum cok kilo almaktan korkuyorum 6 kilo aldim 78.5 oldum elim ayagimda sislik falan yok cok şükür daha zorlanmıyorum karnim cok aşırı büyük degil hafta ya kontrolum var bakalim doktorum ne diyecek
[/QUOTE

görünürde hiç kilo almış gibi görünmğyorum sadece karnım şişti:) 69 kg ile hamile kaldım en son bıkaç gün önce 73,5 kg idim.. korkuyorum tartılmaya:)

Bugunlere geldik ,bu saatten sonra birsey olursa korkusu var bende de.
Insallah sag salim kucagimiza aliriz cnm.son 3ay dikkat etmekte fayda var .

bendede aynı korku var:KK43: bu 3 ay daha da bı korkarak gececek. dün işyerinde hareket hıssetmedım hıc tüm gün vesvese yaptım ama sukur aksam gidince hıssettım. sürekli ya birsey olursa korkusu var.. annem haftasonu bebeğe alışverıse gıdelım dedı bende yok daha degıl bekle deıdm. Ayrıntılı ultrasona gireceğim haftaya ondan sonra gidelim dedim.. Rabbim meleklerimizi korusun... inşallah hepimiz sağlıkla kucaklarımıza almak nasip olsun :dua: :dua:

bendede aynı korku var:KK43: bu 3 ay daha da bı korkarak gececek. dün işyerinde hareket hıssetmedım hıc tüm gün vesvese yaptım ama sukur aksam gidince hıssettım. sürekli ya birsey olursa korkusu var.. annem haftasonu bebeğe alışverıse gıdelım dedı bende yok daha degıl bekle deıdm. Ayrıntılı ultrasona gireceğim haftaya ondan sonra gidelim dedim.. Rabbim meleklerimizi korusun... inşallah hepimiz sağlıkla kucaklarımıza almak nasip olsun :dua: :dua:
Insallah sag salim kucagimiza aliriz da rahatlariz 😊
Bebeler dogsun uzerimden buyuk bir yuk kalkacak😊😊

Günaydın kızlar nasil gidiyor kilo durumlari ne alemde ara ara soruyorum kendimi kiyasliyorum cok kilo almaktan korkuyorum 6 kilo aldim 78.5 oldum elim ayagimda sislik falan yok cok şükür daha zorlanmıyorum karnim cok aşırı büyük degil hafta ya kontrolum var bakalim doktorum ne diyecek
Ben bu sabah 77 çıktım tartı da 😱 2 gün önce 76 çıkmıştım 2 günde 1 kilo almamışımdır ya😵
Benim de karnım çok büyük değil gören kilo almamışsın diyor ama tartı neden almışsın diyor anlamadım düşman tartı🤣

Efermag önerdiler kuzum bana.kramp oluyorsa ondandır ya magnezyum iç düzelir bence.benğm sürekli alt karnımda vajinama doğru baskı oluyor bi de tüm karnım daima çok sert sancı gibi sertleşir yumuşamıyor ama hep sert.şükür rahim ağzı şimdilik iyi ama ben hep yatışa geçtim nolur nolmaz diye korkumdan doktorum da ivf ikiz hiç zorlama kendini diyor riske atmamak için mantıklı geldi ama çok da bunaldık zaten aylardır covid yüzünden gebeyim diye işe gitmiyorum evden çok Az çıkıyorum şimdi evde sürekli yatınca sorun değil ama beynimi kemiriyor düşünceler vakit geçmiyor Stres oluyorum
hepimiz sağlıkla son zamanlara gelelim inşallah 🙏🏼
Erken doğum tehlikesi varmı canım?
Eğer yoksa sürekli yatman anlamsız günler gwçmez öyle..

Bu arada bebişler dün 70-80 gram farklılardı yine ama doktor grama bakma haftalara bak dedi küçük olan haftama göre bir hafta geride çok olmadığından önemli değilmiş bi de kızlar biraz küçük olur dedi doğrudur inşallah 😂
benimki de biri 2 gün geride biri 6 gün ileride şaşkolozlar nasıl besleniyorlar anlamadım🤣 ayrıntılı resminde de belli biri zayıf biri normal 🙂

Kesin kiz mi 😂
Benim biri haftasiyla uyumlu digeri 1hafta ya yakin onde.Ben de ikisi arasindaki fark acilir mi diye korkuyorum ama iki haftaya kadar normalmis.
Ben de biraz hareketliyim doktorlar birsey demiyor diye ,insallah yanlis birsey yapmiyorumdur.
Ben yazmıyorum ama bende çok hareketliyim🤣 dün bir iş yaptım sormayın en son ince bir halı yıkadım kendi kendime benim yaptığım da pek normal değil diyorum🤣

selam kızlar

bugün banka ve tapudaydım öğleden sonra. bayıldım sıcaktan resmen😵😵öğle yemeğini ancak yedim.

A Aysira46 ben sanırım 4günde verdim kilo. tekrar 84leri gmrdüm bugün. pazartesi resmen 87idim.bence ödem ya da şişkinlik birşey vardı üzerimde.

Erken doğum tehlikesi varmı canım?
Eğer yoksa sürekli yatman anlamsız günler gwçmez öyle..
Ya anlamadım ki net bişey demedi yani daha muayene etmeden yat demeye başladı zaten sonra benim karnım hep çok sert haftalardır öyle ultrasonla bakarken rahmin çok sert Doğumu tetiklemesin diye yumuşatıcı ilaç başlayalım dedi içtim ama değişen bişey de yok.rahim ağzı iyi dedi direkt erken Doğum riskin var demedi sürekli yatarsam stresten kesin erken doğururum zaten vakit geçmiyor bi de şimdi erken mi doğuracağım stresi başladı kafam bi trilyon kafama yatan uzman da bulamadım hala 😂

Kizlar 0 3 ay citcitli badi kactane alayim ?yarim kollu uzun kollu kolsuz ?
Ben yazmıyorum ama bende çok hareketliyim🤣 dün bir iş yaptım sormayın en son ince bir halı yıkadım kendi kendime benim yaptığım da pek normal değil diyorum🤣
Kızlar ikizsiniz diye size soruyorum sizin de karnınız hep sert mi böyle kasılıp gevşeme yok hep sert yani 🙄

Kızlar ikizsiniz diye size soruyorum sizin de karnınız hep sert mi böyle kasılıp gevşeme yok hep sert yani 🙄
Sürekli olmuyor canım arada oluyor, sabahları tuvalete sıkışık olunca sert oluyor kavaboya çıktıktan sonra normale dönüyor.

Ben sert canim,ozellikle ayaktayken
Bu arada idrar yollarimda enfeksiyon cikti,kultur sonucy bekliyorum.
Doktorumun birtanesi ilaca basla dedi antibiyotik fitil
Tup bebek doktorum kultur sonucunu bekle diyor endiselendim ne yapsam bilemedim

X