2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Olabilir cnm.Ben 1metre aldim 1 battaniye kalanlardan da agiz bezi yaparsin dedi kumasci.
Sen parca olarak mi aldin
Ben sen 160 eni olandanbir metre aldım ama iki çeşit aldım ağız bezi yaparım diye aldım aslında ama sonra biraz çekti 130 cm gibi oldu öyle olunca kenarları dikip direkt örtü yapcam artık.ağız bezi olarak da penye alırım dedim sonradan

kızlar benim bulantılarım hala devam ediyor ya 🤦‍♀️🤦‍♀️ Doğuma kadar kusucam herhalde ben yeminle bezdim prilam yetişmiyor bi de zor buluyorum bu ara yine artışa geçti artı reflü başladı.resmen gebeliğimi bulantılarla hatırlıcam en çok 🤦‍♀️

Ben sen 160 eni olandanbir metre aldım ama iki çeşit aldım ağız bezi yaparım diye aldım aslında ama sonra biraz çekti 130 cm gibi oldu öyle olunca kenarları dikip direkt örtü yapcam artık.ağız bezi olarak da penye alırım dedim sonradan
Enini hatirlamiyorum cnm,

Canım benim Allah razı olsun çok şükür dedipin gibi rabbim çok aratmadan çok bekletmeden tez vakitte yüüzmüzü güldürdü hep şükrediyorum. Tamamına da hayırlısıyla ermeyi nasip etsin 🙏

Canım bildiğim kadarıyla 3 aya kadar oluyor yeni doğan sonra 3-6 ay kategorisinden giymeye başlıyor ama tabi kilolu bebekse değişebiliypr işler benim arkadaşımın oğlu tombik biraz şuan 6 ay mesela ama 9 ay kıyafeti giyiyor
Amiiin cümlemiz için inşallah canım benim

Kızlar örtü yapmadan önce kumaşlarınızı yıkamayı düşündüğünüz derecede yıkayın.. Örneğin ben elbise dikicem 40 derecede yıkamayı düşünüyorum önce kumaşı tıkayıp ütülüyorum sonra dikiyorum böylece çekmiyor..

gunaydin kizlar hayirli pazarlar😍 ben dun ilk defa bebise bu kiyafetleri aldim.. ilk kiyafetlerimiz oldu insallah:) ben yenidogan bedeninden basladim almaya.. yenidogan bedenink kac aya kadar giyebiliyor? Ne kadar almaliyim? Sonra 3 ay mi almaliyim? Hic bi fikrim yok bu konuda:KK43:
canım yenidoğanlar küçük. ben de aldım aynı markanın çok küçük bence. 0-3ayı çok alma. 3-6 al. bak benim liste aşağıda aldıklarım şu ana kadar. sadece 10lu ve 5li 1 er set ekleyeceğim 0-3e sadece. bir de çıtçıtlı body

Eklentiler

• Screenshot_20200628_155422_com.example.android.notepad.jpg
    Screenshot_20200628_155422_com.example.android.notepad.jpg
    72,6 KB · Görüntüleme: 30
Hayirli olsun canim bebisinin kiyafetleri rabbim gule gule giymeyi nasip etsin insallah bir ben kaldim galiba hicbisey almayan bende başlasam iyi olcakta bakalim hayirlisi canim okuduklarima göre 0 -3 ay almak daha mantikliymis yeni dogandan gerci bebisin dogum kilosunu bilmedigimiz icin rastgele alacagiz artik
Birde ben varım 😊

Almadan nasıl dayanmışsınız valla helal benim şuan çok başı çok erken cinsiyet bile yok ama heves tavan tabi gittim şampuan aldım en lazımlısıymış gibi 😂😂
Detaylı da geçsin öyle alayım dedim yani yarından sonra kimse beni tutamaz 😄 Ama ne alacağım bilmiyorum sanki ucu bucağı yok çok şey var alınacak önce liste yapmak gerek.

Detaylı da geçsin öyle alayım dedim yani yarından sonra kimse beni tutamaz 😄 Ama ne alacağım bilmiyorum sanki ucu bucağı yok çok şey var alınacak önce liste yapmak gerek.
Tabi en mantıklısı ilerleyen zamanda almak ben de kendimi frenlemeye çalışıyorum sadece bakıp fikir edinme aşamasındayım o şekilde durdurdum kendimi 😁 inşallah detaylında güxrl çıkar hemencik başlarsın alışverişe. Aynen liste şart çünkü öteki türlü beğendiğini alıyorsun sonra bi bakmışsın hep aynı şeyleri almışsın. Çok detay var hem bebiş hem anne için. Alışveriş başlayınca zaman nasıl geçiyor anlaşılmıyor. Kendim deneyimlemedim ama arkadaşım üzerinden deneyimim var 🤣

Hayirli olsun canim bebisinin kiyafetleri rabbim gule gule giymeyi nasip etsin insallah bir ben kaldim galiba hicbisey almayan bende başlasam iyi olcakta bakalim hayirlisi canim okuduklarima göre 0 -3 ay almak daha mantikliymis yeni dogandan gerci bebisin dogum kilosunu bilmedigimiz icin rastgele alacagiz artik

saol canim bencede basla almaya.. yavas yavas butceyi zorlamadan alirsin.. bende yavas yavas aliyorum iste simdi yenidogandan basladim.. sirayla alcam sonra 3-6 aydq alirim

canım yenidoğanlar küçük. ben de aldım aynı markanın çok küçük bence. 0-3ayı çok alma. 3-6 al. bak benim liste aşağıda aldıklarım şu ana kadar. sadece 10lu ve 5li 1 er set ekleyeceğim 0-3e sadece. bir de çıtçıtlı body

canim bu liste aldiklarinin listesimi? herkes yenidogan alma cabuk buyuyo dedi dedigin gibi.. ben bu senin listeye gore alayim olmadi cunku ne alacagim hakkinda hicbi fikrim yok youtube dan yenidogan alisverisi izlemekten kafam bulandi:)

Tabi en mantıklısı ilerleyen zamanda almak ben de kendimi frenlemeye çalışıyorum sadece bakıp fikir edinme aşamasındayım o şekilde durdurdum kendimi 😁 inşallah detaylında güxrl çıkar hemencik başlarsın alışverişe. Aynen liste şart çünkü öteki türlü beğendiğini alıyorsun sonra bi bakmışsın hep aynı şeyleri almışsın. Çok detay var hem bebiş hem anne için. Alışveriş başlayınca zaman nasıl geçiyor anlaşılmıyor. Kendim deneyimlemedim ama arkadaşım üzerinden deneyimim var 🤣
Ya yeterki iyi haberlerini duyalım da alışveriş kısmı en zevklisi😊

X