2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Insallah bir dahakine görürsün canim zaten 20.haftalara dogru hissediliyor rabbim evladını sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah
Amin canım sağolasın hepimize nasip etsin rabbim 🤲 güzel heyecanlar şuan sizde. Benim daha bulantılarım var güzelliğini tadamadım hamileliğin😊

Bende eskiden daha az hissediyordum ama artık güm güm sanki savaşıyor içerde 🤣🤣ilk başta endişelendiriyor ister istemez ama normalmiş bu aydan sonra daha sert vurşlar bizi bekliyor sanırım

aman saglikli olsunda ben uyumayayim sorun degil:) hareketleri hissetmek cok guzel ama endiselendim iste acaba bisimi oldu diye:) normalse ozaman sorun yok🥰

Ben 19. Haftaya kadar cektim bulantiyi bas agrisi halsizlik cok kotu gecti ama cok şükür simdi herseyi unuttuk darisi sana insallah
Amin dört gözle bekliyorum valla. İlaçsız duramıyorum zaten sürekli bulantı ilacı içmek de umarım zarar vermiyordur doktor sıkıntı yok diyor güvenip içiyorum. İçmesem yaşam duruyo zaten çalıştığım için bir de zor oluyor. Haftalar çabuk geçsin istiyorum şuan 😁 hayırlısı artık

Kuzum benim aldığım 260 di yalnız kurutma makinesinde çekti kumaş yarıya indi çamaşır makinesinde çekmedi ama kurutma kullanıyorsan alma evimrenkten😿
Yaaa kurutma mak kullanmıyorum ama normal kurutunca da çeker o zaman o 🙄 desenleri de çok beğenmiştim. moonlovers moonlovers senin intaşlardan aldıkların da çekti mi canım

Amin dört gözle bekliyorum valla. İlaçsız duramıyorum zaten sürekli bulantı ilacı içmek de umarım zarar vermiyordur doktor sıkıntı yok diyor güvenip içiyorum. İçmesem yaşam duruyo zaten çalıştığım için bir de zor oluyor. Haftalar çabuk geçsin istiyorum şuan 😁 hayırlısı artık
Yaaa o kadar seviniyorum ki senin için Rabbim çok geçmeden tekrar güldürdü yüzünüzü şükürler olsun 🥰

EA8C2138-BE0D-44DB-8870-7B4D4CF9A710.png

Eklentiler

• 4A8A12C8-B837-4503-873E-0B22D7D52E67.png
    4A8A12C8-B837-4503-873E-0B22D7D52E67.png
    141,2 KB · Görüntüleme: 23
Yaaa o kadar seviniyorum ki senin için Rabbim çok geçmeden tekrar güldürdü yüzünüzü şükürler olsun 🥰

Canım benim Allah razı olsun çok şükür dedipin gibi rabbim çok aratmadan çok bekletmeden tez vakitte yüüzmüzü güldürdü hep şükrediyorum. Tamamına da hayırlısıyla ermeyi nasip etsin 🙏
gunaydin kizlar hayirli pazarlar😍 ben dun ilk defa bebise bu kiyafetleri aldim.. ilk kiyafetlerimiz oldu insallah:) ben yenidogan bedeninden basladim almaya.. yenidogan bedenink kac aya kadar giyebiliyor? Ne kadar almaliyim? Sonra 3 ay mi almaliyim? Hic bi fikrim yok bu konuda:KK43:
Canım bildiğim kadarıyla 3 aya kadar oluyor yeni doğan sonra 3-6 ay kategorisinden giymeye başlıyor ama tabi kilolu bebekse değişebiliypr işler benim arkadaşımın oğlu tombik biraz şuan 6 ay mesela ama 9 ay kıyafeti giyiyor

Canım benim Allah razı olsun çok şükür dedipin gibi rabbim çok aratmadan çok bekletmeden tez vakitte yüüzmüzü güldürdü hep şükrediyorum. Tamamına da hayırlısıyla ermeyi nasip etsin 🙏

Canım bildiğim kadarıyla 3 aya kadar oluyor yeni doğan sonra 3-6 ay kategorisinden giymeye başlıyor ama tabi kilolu bebekse değişebiliypr işler benim arkadaşımın oğlu tombik biraz şuan 6 ay mesela ama 9 ay kıyafeti giyiyor

once 0-3 ay sonrada 3-6 aylik alayim bari:) insallah buyudukce internetten siparis ederim☺️

Bebeği olan arkadaşlara sorup attım onlar atıyor diye ama şimdi diğer renge baktım o da küçükmüş yanlış yollamışlar galiba 😅
Olabilir cnm.Ben 1metre aldim 1 battaniye kalanlardan da agiz bezi yaparsin dedi kumasci.
Sen parca olarak mi aldin

gunaydin kizlar hayirli pazarlar😍 ben dun ilk defa bebise bu kiyafetleri aldim.. ilk kiyafetlerimiz oldu insallah:) ben yenidogan bedeninden basladim almaya.. yenidogan bedenink kac aya kadar giyebiliyor? Ne kadar almaliyim? Sonra 3 ay mi almaliyim? Hic bi fikrim yok bu konuda:KK43:
Hayirli olsun canim bebisinin kiyafetleri rabbim gule gule giymeyi nasip etsin insallah bir ben kaldim galiba hicbisey almayan bende başlasam iyi olcakta bakalim hayirlisi canim okuduklarima göre 0 -3 ay almak daha mantikliymis yeni dogandan gerci bebisin dogum kilosunu bilmedigimiz icin rastgele alacagiz artik

Bebeğin kilosuna göre değişiyor canım noemal kiloda bir bebeğe en fazla 1 ay giydirebiliyorsun ona göre al.. 3,6 ay da çok lazım oluyor aniden büyüyorlar.

X