2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kızlarrr ben şimdi geldim ayrıntılı ultrasondan. Bebeğim iyi çok şükür. 1 saat inceledi doktor. Kalpte parlak bir nokta göründü ama ikili test normalse önemli değil yüzde 80 görülen birşey dedi. Başka da bir sıkıntı yok çok şükür. Gayet sağlıklı bir kız bebek dedi. Benim de rahim uzunluğu, kalpten bebeğe giden damarlar, karaciğer, safra, böbrekler inceledi. Meyve tüketme ve akşamları yarım saat yürüyüş yap dedi. İşte böyle çok şükür.

Kızlarrr ben şimdi geldim ayrıntılı ultrasondan. Bebeğim iyi çok şükür. 1 saat inceledi doktor. Kalpte parlak bir nokta göründü ama ikili test normalse önemli değil yüzde 80 görülen birşey dedi. Başka da bir sıkıntı yok çok şükür. Gayet sağlıklı bir kız bebek dedi. Benim de rahim uzunluğu, kalpten bebeğe giden damarlar, karaciğer, safra, böbrekler inceledi. Meyve tüketme ve akşamları yarım saat yürüyüş yap dedi. İşte böyle çok şükür.

haydi gözün aydın çok sevindim:) Rabbim sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallah.. darısı başıma:)

Gozun aydin cnm,kilosu nasil canim

Gözün aydın canım benimkilerde iyiydi çok şükür😍

IMG_0356.jpg
IMG_0357.jpg

Buda resimlerimiz nirtanesi çok güzel durdu diğeri poz vermedi ikisi de abinin kopyası gibi😍😍

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben geldim kızlar bizim kız meğer erkekmiş ikiz erkek oldular şok olduk hala atlamadık o şoku kendimizi kıza hazırlamıştık 5, 6 kere baktı yok erkek dedi😃
Çok şükür herşey gayet güzel çıktı..

Ben bile sasirdim soktayim.Nasil bugune kadar anlamamislar hayret ya bu doktorlari anlmak zor.
Kilolaru nasil peki.benum iki bebek arasi 70 grm

Ben geldim kızlar bizim kız meğer erkekmiş ikiz erkek oldular şok olduk hala atlamadık o şoku kendimizi kıza hazırlamıştık 5, 6 kere baktı yok erkek dedi😃
Çok şükür herşey gayet güzel çıktı..
Yaa benim de erkek bildiğime ayrıntılıdan kız dediler ama ben son bi kez daha gidip öyle kabullencem 😂

Ben bile sasirdim soktayim.Nasil bugune kadar anlamamislar hayret ya bu doktorlari anlmak zor.
Kilolaru nasil peki.benum iki bebek arasi 70 grm
Sorma canım ya hani görmesem yanılıyor dicem ama net belli iki erkek allahtan fazla birşey almadım..
50 grm fark var benimkilerin arasında
biri 472 22+0
Diğeri 535 22+6 çıktı

X