2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Her çocuk bunu kabul etmiyor canım benim oğlum hiç istemedi olduğu gibi duruyor..
Uyku setleri kalın değil ben bir sıkıntı yaşamadım memnun kaldım..
Doktor biraz gereksiz korkutmuş seni allah korusun..
Sonuçta araştırmalara göre söylüyorlar ben güveniyorum uygulamaya çalışacağım kabul etmezlerse de bacaklı denerim yine olmazsa o zaman örterim tabi napalım üşümesinler sonuçta 😬😂
Bugün bacaksızvkolsuz zıbınla bebek gördüm o an anladım ki ben ince giydiremeyeceğim herhalde kendim çok üşüyorum çünkü 😅

Sonuçta araştırmalara göre söylüyorlar ben güveniyorum uygulamaya çalışacağım kabul etmezlerse de bacaklı denerim yine olmazsa o zaman örterim tabi napalım üşümesinler sonuçta 😬😂
Bugün bacaksızvkolsuz zıbınla bebek gördüm o an anladım ki ben ince giydiremeyeceğim herhalde kendim çok üşüyorum çünkü 😅
Ağır yorgan olmazsa bir sıkıntı olmaz uyku seti yorganı hem hafif hemde hava alan ürünlerden yapılıyor.. tabi uyku tulumu da güzel ama yenidoğan bebeğe kullanımı zor olur diye düşünüyorum.. Benim bebeğim kış bebeğiydi ince battaniye ile kundak yapıyordum sıkı olmayacak şekilde sadece kolları üzerinede göğüsünü geçmeyecek şekilde yorgan veya battaniye örtüyordum..

ben yorganı yüzüne çekmemesi için 2 kat yapıp arasına yatırıyordum. sıkıntı yaşamadık 5-6 aylıkken yorgan kullandım ben.

Selam kizlar 🥰 cok konusma olmus yine bakamadim. Tetanoz ikinci doz 9unda yaptircam. Bir dahaki muayenede seker bakilck ama yukleme yapmicam dedi. Bu arada bnm bebek alisverisi bitti sanirim dolap doldu resmen dun saydim 9 tane battaniye 1 yorgan var. 25 tane corap olmus habire de gelip duruyo hediye. Boy boy pijama tulum 30 kadar var. Ic zibin biraz az onlari tamamlicam. Bez stok dusunmuyorum zaten islak mendil de kullanmicaz. Puset bebek arabası da geldi hediye mama sandalyesi almistim sanirm bi besik kaldi alınacak :) insallah sag salim gelsin oglusum da

Selam kizlar 🥰 cok konusma olmus yine bakamadim. Tetanoz ikinci doz 9unda yaptircam. Bir dahaki muayenede seker bakilck ama yukleme yapmicam dedi. Bu arada bnm bebek alisverisi bitti sanirim dolap doldu resmen dun saydim 9 tane battaniye 1 yorgan var. 25 tane corap olmus habire de gelip duruyo hediye. Boy boy pijama tulum 30 kadar var. Ic zibin biraz az onlari tamamlicam. Bez stok dusunmuyorum zaten islak mendil de kullanmicaz. Puset bebek arabası da geldi hediye mama sandalyesi almistim sanirm bi besik kaldi alınacak :) insallah sag salim gelsin oglusum da
Oh oh ne güzel rahatlamışsın darısı bizim başımıza😍

Oooo masallah canim sen bitirmisin ne guzel ben corap dahi almadim simdilik kimse hediyede almadi

Oooo masallah canim sen bitirmisin ne guzel ben corap dahi almadim simdilik kimse hediyede almadi
Bizim de almasalar yeri var da heves bsy denmiyo bazilarini begenmedim mesela snra diyorum giydirmezsem de ayip olur mu ozellikle kayinvalidem siyah kahve ic zibin almis hep ama marka diye hadi ddm dursun npym

Bizim de almasalar yeri var da heves bsy denmiyo bazilarini begenmedim mesela snra diyorum giydirmezsem de ayip olur mu ozellikle kayinvalidem siyah kahve ic zibin almis hep ama marka diye hadi ddm dursun npym
Evet bide oyle bir durum var begenmemek de var sonucta niye o renkleri tercih etti acaba kirletmesin diye mi 🤣🤣🤣

Kızlar ben de müslin kumaş aldım evimrenk sitesinden 260*100 22 lira gibi bişey ikiye bölüp kenarlarını diktim mi tamamdır 😻
Bi de dün gece çakradan 29 liraya battaniye aldım Eki Görüntüle 2654192
Canım evimrenk sitesine bende baktım da 260*100 değilde 160 a 100 sanırım. Bu ölçüden 2 tane çıkarsak küçük olmaz di mi?

Bu arada yakın zamanda kimse kontrole gitmedimi bebisler ne durumda büyüyorlar mi benim haftaya randevum vardi ertelenmis bir soñraki hafta gidicem

X