2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

selam canım,

benım kayınvalıdem 1 tane battanıye ördü, 1 tane bebe pazeninden 1 atnede peluştan battaniye dikti... bende e bebekte indirimdeydı 3 tane müslin bezinden örtü aldım. 1 tanesi battanıye diye geçiyodu.. herhalde battanoye olarak bunlar yeterdir:) bıde kayınvalıdem yün yorgan yaptırmıs ama kocaman onu anca 1 yaşına gelınce fln kullanıcam... onun haricinde bebeğe pamuktan yastık yorgan fln alacak mısınız? minik bebek yorganı oluyomu? yoksa bebekler battanıyedemı uyuyor? hiç bi fikrim yok
Bebek uyku setleri de var normal bizim kullamdığımız battaniyelerden de var.. Ben oğluma ikisinide almıştım ocak doğumlu, geceleri uyku setini örttüm battaniyeyi dışarı çıkınca kullandım genelde, ikisinden de bulunmalı..

Kızlar ben de müslin kumaş aldım evimrenk sitesinden 260*100 22 lira gibi bişey ikiye bölüp kenarlarını diktim mi tamamdır 😻
Bi de dün gece çakradan 29 liraya battaniye aldım Eki Görüntüle 2654192
Canim kumas muslin icin intaslar sayfasini oneririm.
Muslim metresi 20 25 lira ,ben dun gittim yerinden aldim cok kaliteli kumaslar

selam canım,

benım kayınvalıdem 1 tane battanıye ördü, 1 tane bebe pazeninden 1 atnede peluştan battaniye dikti... bende e bebekte indirimdeydı 3 tane müslin bezinden örtü aldım. 1 tanesi battanıye diye geçiyodu.. herhalde battanoye olarak bunlar yeterdir:) bıde kayınvalıdem yün yorgan yaptırmıs ama kocaman onu anca 1 yaşına gelınce fln kullanıcam... onun haricinde bebeğe pamuktan yastık yorgan fln alacak mısınız? minik bebek yorganı oluyomu? yoksa bebekler battanıyedemı uyuyor? hiç bi fikrim yok
2tane pazen dikilecek kumas aldim,3tane muslin ,muslin yaza kullanilir bence,2tane polar battaniye aldim zaradan ,1tane de orgu istiyorum.Abarttim sanirim🙃🙃

Bebek uyku setleri de var normal bizim kullamdığımız battaniyelerden de var.. Ben oğluma ikisinide almıştım ocak doğumlu, geceleri uyku setini örttüm battaniyeyi dışarı çıkınca kullandım genelde, ikisinden de bulunmalı..

canım netten bebek uyku seti diye aratınca çıkıyor mu? Görseli var mı atabilir misin? uyku setinin örtüsünün kalınlığı nasıl? Çok boğar mı birde yeni doğandan itibaren kullanılırmı

Kuzum bunlar yeter bende de bi bu aldığım battaniye bir tane annemin öreceği bi de müslinler olacak yeterli bence.aslına bakarsan bebeklere gece özellikle başını bekşeyemediğimiz zamanlarda üst örtme önerilmiyor nefessiz kalıyorlarmış allah korusun onun yerine giyilen tulum battaniye tarzı şeyler var askılı gibi giydiriyorsun Altı uzun battaniye gibi da uyku tulumu ile yatırılıyor bunları da gündüz orada burada kullanırız 😻

altı uzun battaniye gibi uyku tulumları nasıl oluyor acaba:=) onuda bi araştırayım en iyisi:)

aynen bende senın gibiyim:) sağlıklı olsunda alalım nolcak ya kış bebeği olacak hepsini kullanır bence:)
Bana da kullanilir gibi geliyor .kirlenecek hemen yika kurut imkani olmayacak belki.ben zaradan polar aldim cok kullanisli gorunuyor.1yasinda bile kullanilir

Eklentiler

• 20200622_224934.jpg
    20200622_224934.jpg
    113,7 KB · Görüntüleme: 17
  • Screenshot_20200622-230415_Chrome.jpg
    Screenshot_20200622-230415_Chrome.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 16
selam canım,

kızım yaz bebeğiydi müslinlerle idare ettik. biraz 5aylık gibi yorgana geçtik biz. english homeden almıştım. yastığa gelince annem çoook ince bir normal bizim yattığımız yastıklardan yaptırmıştı. küçükken onun üzerinde emziriyordum. beşiğinde de onu kullandım. belinden itibaren yatırıyordum büyüdükçe kaydırdım aşağı

Merhaba arkadaşlar 1haftadır diş agrısından duramıyorum çekilmesi gerekiyor ama karar veremiyor 24.haftadayız diş çektiren oldu mu bebeğe zarar verirmi çok kafam karışık bazı doktorlar çekilir diyor bazısı çekilmez ne yapmalıyım

Merhaba arkadaşlar 1haftadır diş agrısından duramıyorum çekilmesi gerekiyor ama karar veremiyor 24.haftadayız diş çektiren oldu mu bebeğe zarar verirmi çok kafam karışık bazı doktorlar çekilir diyor bazısı çekilmez ne yapmalıyım
Cok gecmis olsun canim en kisa zamanda gecer insallah hicbir fikrim yok canim en iyi doktorun bilir

altı uzun battaniye gibi uyku tulumları nasıl oluyor acaba:=) onuda bi araştırayım en iyisi:)
Şöyle kuzum.çocuk doktoru bir arkadaşım söyledi kesinlikle battaniye yorgan vs ile uyutma bir yaşa kadar ani çocuk ölümüne neden olabiliyor dedi ben daha da battaniye ile uyutamam geceleri
Bunlar da çok rahat altında çocuk istediği gibi hareket ediyor zaten

Eklentiler

• 849309CF-4508-42E6-97EA-3474B1AAE102.png
    849309CF-4508-42E6-97EA-3474B1AAE102.png
    365,7 KB · Görüntüleme: 18
canım netten bebek uyku seti diye aratınca çıkıyor mu? Görseli var mı atabilir misin? uyku setinin örtüsünün kalınlığı nasıl? Çok boğar mı birde yeni doğandan itibaren kullanılırmı
Canım benim beşik büyük mobilyaydı onun için uyku seti aldım sen hangi beşiği düşünüyorsun bilmiyorum ben resimleri atayım ona göre alırsın..
Çok kalın değiller ben memnun kaldım..
Screenshot_20200625_152627_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg Screenshot_20200625_152555_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
Beşik modeline göre hangisi sana uyuyorsa hatta normal yorgan var ondan alıp nevreaim de dikebilirsin..

Şöyle kuzum.çocuk doktoru bir arkadaşım söyledi kesinlikle battaniye yorgan vs ile uyutma bir yaşa kadar ani çocuk ölümüne neden olabiliyor dedi ben daha da battaniye ile uyutamam geceleri
Bunlar da çok rahat altında çocuk istediği gibi hareket ediyor zaten
Her çocuk bunu kabul etmiyor canım benim oğlum hiç istemedi olduğu gibi duruyor..
Uyku setleri kalın değil ben bir sıkıntı yaşamadım memnun kaldım..
Doktor biraz gereksiz korkutmuş seni allah korusun..

Geçmiş olsun canım.
Ben 7 aylıkken diş çektirdim sorumluluğu sana bırakıyorlar, doktor onayı ile dişimi çekti diş doktoru yoksa o ağrı dayanılacak gibi değil..

Cok gecmis olsun canim en kisa zamanda gecer insallah hicbir fikrim yok canim en iyi doktorun bilir
Çok teşekkür canım şimdi dişçiye ve doktoruma gittim gebelik sürecine göre değişirmiş ama ilk 12 hafta ve son 1.5 ayda müdahale edilmez dedi 24.hafta ideal bi hafta dedi eger diş apse yaparsa bebeğin suyuna iltihap karışma ihtimali daha yüksekmiş ozaman daha büyük tehlike oluşur yaptır dişini adrenalinsiz iğne ve tek toz yapılmak şartıyla yarın yaptıracam inşallah

X