2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Yarim saat ilk bebek 10dakika mola yarim saat diger bebege bakti.cok sukur iyi gececegini biliyordum icim rahatti
Bugun battaniye ve muslin icinde kumas aldik bakalim nasil olacaklar
Her birine yarım saat oooh mis
Ben arayıp çocuk kabul ediyormusunuz diye soracağım oğlumda gelip kardeşlerini görse ne güzel olacak
Battaniyeleri bizimle de paylaş ben 20 gün önce gittim yeni kumaş gelmemişti ayrıntılıdan sonra ablama gitmeyi düşünüyorum yazlığa dönüşte bende alıp başlayacağım inşallah

Bitince paylasirim cnm.

Gunaydin kizlar bayadir giremedim herkes iyidir bebislerde iyidir insallah.Esim geldi yurt disinda kismetse 7 temmuz donuyoruz birlikte cok sukur.Sali gunu detayli ultrasyon ve seker testi yaptirdim donecegim icin doktorum gitmeden seker testide yaptiralim dedi.Cok sukur detayli ultrasyonda her sey normal cikdi bi sorun yok seker testinin sonucunu almadim daha oda iydir insallah bugunde tetanoz ignesi icin gidecem hayurlisi bakalim rabbim hepimizin yavrularini saglikla kucagimiza almayi nasip etsin.

Gunaydin kizlar nasilsiniz şeker yuklemesi yaptiran var mi doktorunuz hangi haftalarda yaptırın dedi bide tetanozun 2. Dozunu yaptırdınız mi ben haftaya yaptircam 1 ay sonra gel demisti hemsire
Ben tetanozu yaptırmayacağım. Şeker yüklemesi 24. Haftada olacak inşallah.

Amin canim cok şükür hersey yolundaymis rabbim sag salim gitmenizi nasip etsin kucagina al insallah saglikla

selam herkese

bende battaniye vs hiç almadım. kızımdan kullanabileceklerimi kullanacağım. gerekirse alırım. önce şu evi bir taşıyayım da ondan sonra bakacağım alınacaklara.

selam herkese

bende battaniye vs hiç almadım. kızımdan kullanabileceklerimi kullanacağım. gerekirse alırım. önce şu evi bir taşıyayım da ondan sonra bakacağım alınacaklara.
Aleykumselam canim ne zaman tasiyacaksin evi ev tasimakta cok zor ve cok yorucu allah kolaylik versin canim

Kızlar ben de müslin kumaş aldım evimrenk sitesinden 260*100 22 lira gibi bişey ikiye bölüp kenarlarını diktim mi tamamdır
Bi de dün gece çakradan 29 liraya battaniye aldım Eki Görüntüle 2654192

selam canım,

benım kayınvalıdem 1 tane battanıye ördü, 1 tane bebe pazeninden 1 atnede peluştan battaniye dikti... bende e bebekte indirimdeydı 3 tane müslin bezinden örtü aldım. 1 tanesi battanıye diye geçiyodu.. herhalde battanoye olarak bunlar yeterdir:) bıde kayınvalıdem yün yorgan yaptırmıs ama kocaman onu anca 1 yaşına gelınce fln kullanıcam... onun haricinde bebeğe pamuktan yastık yorgan fln alacak mısınız? minik bebek yorganı oluyomu? yoksa bebekler battanıyedemı uyuyor? hiç bi fikrim yok

Kuzum bunlar yeter bende de bi bu aldığım battaniye bir tane annemin öreceği bi de müslinler olacak yeterli bence.aslına bakarsan bebeklere gece özellikle başını bekşeyemediğimiz zamanlarda üst örtme önerilmiyor nefessiz kalıyorlarmış allah korusun onun yerine giyilen tulum battaniye tarzı şeyler var askılı gibi giydiriyorsun Altı uzun battaniye gibi da uyku tulumu ile yatırılıyor bunları da gündüz orada burada kullanırız

Gule gule kullansin bebisin insallah canim cok uygun almisin ben daha beklemedeyim hicbisey almadim

Ben de çok az aldım daha ya bunu da chakra kalitesine efsane fiyat diye aldım aslında
Korkuyorum erken alışveriş yapmaya 24 den sonra hızlandıracağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…