2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kızlaaar kontrolden geldim şimdi kızımız 22+1 günlük, 541 gram ve 28cm olmuş. Yüzünü ilk defa bu kadar net gördük. Esnemesini, kaşlarını çatmasını hep gözler dolarak izledim Bizde herşey yolunda çok şükür. 3 hafta sonra tekrar kontrolüm var. Kan-idrar testi ve şeker yüklemesi yapacaklarmış o zaman

Canim hayirli olsun cok guzel dimi insan unutamiyo yüzünü ya biz ayni gunuz aslinda neye gore 22+1 dedi ki doktor senin de 22+3 değil mi bugun

benim de ctesi ayrıntılım vardı. yasak saatine denk geldi. doktor yazı verelim dedi. ama bilemiyorum sıkıntı olurmu

Çok geçmiş olsun canım..

Yaaa deme öyle okurken gözlerim doldu Allahım ailemize sevdiklerimize yavrumuza sağlık sıhhat versin. İnşallah bende yakın zamanda hissederim oğlumu

Benim doktorumda öyle dedi ayda yarim kiloyu gecme sakın dedide zor 3 gunde 1 kilo aldigim oldu benim

Olsun olsun sen yemegi azalt yuruyuse devam et.. dr unun demorilize etmesine bakma.. banada bi hastasinin 31 haftalik gebe oldugunh tansiyonun cok yuksek oldugunu 3 gun hastanede yatirdiklarini zor zamanlar gecirdiginj anlatti.. benim gibi o da bobrek hastasiymis.. yani surekli harikasin supersin demiyolar surekli tetikte olmamizi istiyolar.. Rabbim hepimizin evlatlarini saglikla kucagimiza almayi nasip etsin insallah

Kizlar 13 9 cok mu yuksek ya tansiyon netten bakiyorum aslında sinirda gorunuyor dert ettim ya icime ya daha çıkarsa diye of

Kizlar 13 9 cok mu yuksek ya tansiyon netten bakiyorum aslında sinirda gorunuyor dert ettim ya icime ya daha çıkarsa diye of
ah canım ya sürekli ölçme. inanki kafayı yiyor insan. ben öyle oldum işte ilk gebelikte. 13-9sınır kabul ediliyor genelde. benim doktor yüksek buluyor. hala da öle diyor ama benim çok şükür iyi gidiyor. hatta geçen kontrol sonrası ölçtüler 11-7 çıktı şok oldum. normalde hep yüksek çıkardı doktorda. benim 32.hafta sonrası yükselmişti.

Amin inşallah dün ömrümden 5 yaş gitti sanırım. Toparlanmaya çalışıyorum. Size de geçmiş olsun. İnşallah güzel geçer eşinin kontrolü kv akşam teselli etmek için daha bebeğe şunu alcaz bunu alcaz diyo kv ye ben hiçbirşey istemiyorum eşim ve bebeğim sağlıklı olsun istiyorum başka hiçbişey istemiyorum dedim. Şuan hala öyleyim sadece üçümüzde sağlıklı ve yanyana olalım geri kalan önemli değil. Allah sağlığımızla imtihan etmesin inşallah

Masallah canim gözün aydin onlari görmek bile ne kadar mutlu ediyor bizi rabbim sag slaim kucagimiza almayi nasip etsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…