2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Günaydın kızlar, 8 temmuzda ayrıntılı ultrason randevum var. 760 tl fiyat verdiler. sizler kaça yaptırdınız?
ben 400tl ye yaptıracağım perinatoloğa. kendi doktorum normal muayene ücreti alıyor 300tl.
29unda kendi doktoruma gideceğim. perinatolog randevum henüz belli değil yasağa denk geldi arayacaklar

Canım ben medipoldeki tüp bebek doktoruma gidiyorum hala o da hastane içindeki periontoloğa yönlendirdi. ikili testimi de o doktor yapmıştı. doktor cok iyi ama fıyat fazla gelmişti. sende simdi ortalama diyosan başka bi yer araştırmayayım barı...

Gunaydin canim ben 330 tl yaptirdim cok fazla ya fiyatlar

ayneen ya ama senınkı yıne cok ıyymıs benım normal doktor muaynem 300 tl cunku ben tüp bebek doktorumu bırakamadım. çokta güzel ilgilenğyor oyuzden inşallah bı sıkıntı olmazsa onda devam edıcem..

ben 400tl ye yaptıracağım perinatoloğa. kendi doktorum normal muayene ücreti alıyor 300tl.
29unda kendi doktoruma gideceğim. perinatolog randevum henüz belli değil yasağa denk geldi arayacaklar

ya 400 tl çok iyi ben işte tüp bebek yaptırdığım hastanede yaptırcam. ıkılı testide aynı doktor yapmışı. ıkılı testede 600 tl vermiştim gittiğim hastane cok pahalı malesef

Ben zaten zayiftim cnm ,8kilo aldigima kimse inanmiyor.173 boyum 67 kilo oldum
zayıf olunca daha çok kilo alınoyor bense ilk hamilelimte 57 kiloudum bkyumda 170 ben aldım başımı gittim
Bende 29 haziranda gidicem detaylıya. 10 gün kaldı.
geçmek bilmez bu günler hadi bakalım güzel haberlerle gelelim
Ben 21 de gittim ama büyüyünce daha net anlaşılır dedi canim hayirlisi snada az kaldi
benim doktorum da 21 de gitmemi smyledi perinatolog doktoru 22 den sonra bakıyormuş..
Günaydın kızlar, 8 temmuzda ayrıntılı ultrason randevum var. 760 tl fiyat verdiler. sizler kaça yaptırdınız?
ben özel klinikte randevu aldım tek gebelik 500 nakit ikiz gebelik 800 nakit kart olursa 100 tl fazla alıyorlarmış..
Hastaneşer kliniklere göre bitaz daha çok alıyor bende medipolü aradım o fiyatı verdi bana ikiz olduğunu söylememiştim..

Canim dikkat et yinede ilacinida düzenli kullan erken dogum riskinde olmaz ne guzel yukselince nar eksisi ye limonlu su ic sarimsal yut biz anneme boyle yapariz hemen duser
Nar eksisi iyi geliyo mu kz el yapimi var onu da denerim bari ins sıkıntı yasamam başka

Canim benim reglide 18 ocak ama transferim sizden 3 gun sonra diye hatirliyorum banada suan icin 22+3 dedi 22de gittim tam 28cm haftasiyla uyumlu dedi bu isi cozemedim ben
28cm boy da mesela bir hafta onde gosteriyo bnm de sağlıklı olsunlar da amaan her doktor farkli olcuyo demekki

Ayyy ben suda icemiyorum zorla gun icinde 7 8 bardak su iciyorum beslenme konusunda biraz zayifim ama yinede iyi kilo aliyorum bilmiyorum ne olcak
Merhaba, doktorum bana 3,5 litre su iç mutlaka dedi, yanına 1 lt su şişesi ve bardak koy, ve kendini zorla ben öyle yapıyorum. Göz önünde olunca içiliyor su.

Benimki de 15 Ocak demek ondan senin 2 gün önde çıkıyor canım. Evet artık cinsiyetten de fark olacak sanırım. Sonraki kontrole 1kilo olur dedi doktorum yerim ben onu ne çabuk büyüyorlar

Benimki de 15 Ocak demek ondan senin 2 gün önde çıkıyor canım. Evet artık cinsiyetten de fark olacak sanırım. Sonraki kontrole 1kilo olur dedi doktorum yerim ben onu ne çabuk büyüyorlar
Bende oyle hesap yaptm bir kilo olur bence de. 28. Hafta 1 kilo olmasi normalmis aslında ondan snra cok hizli oluyomus kilo alimi iyi olsunlar su dogum da gelse atlatsak kucagima gelsin minnosum

ayneen ya ama senınkı yıne cok ıyymıs benım normal doktor muaynem 300 tl cunku ben tüp bebek doktorumu bırakamadım. çokta güzel ilgilenğyor oyuzden inşallah bı sıkıntı olmazsa onda devam edıcem..
Tup bebek doktorun oldugu icin o kadar pahalı canim benik gittigimde prof perinatolog yılların deneyimi var ama bu fiyat yinede bir defa yaptiracan sonucta verilmezmi verilir o parada canim hersey bebisler icin ne paralar verdik oncesinde

Doktorum erkek cocuklar biraz daha agir cikabilir ayni haftada dedi yapi gereği sanirim benim kızım uzun olcak galiba ama minnos olcak

Doktorum erkek cocuklar biraz daha agir cikabilir ayni haftada dedi yapi gereği sanirim benim kızım uzun olcak galiba ama minnos olcak
Ultrasonda ki kilolar tam çıkmıyor son ay doktor bebek çok kilolu 4 kiloya gidiyor rejim yap dedi ama 3.500 doğdu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…