2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Ben şuan 68 kilo oldum zayıf arkadaşım aynı haftadayız o hissetti ben kiloma bağladım hissedememe sebebimi
Benim de karın kısmım yağlı aslında sanırım o yüzden geç hissettim. Dün eşim bir rahatsızlık yaşadı. Ölümle burun buruna gelmenin soğukluğunu hissettim. Sabaha kadar uyuyamadım. Tek tesellim miniğimin içerde halay çekiyor olmasıydı çok hareketliydi hissettimi bişeyleri yoksa üzülme anne mi demek istedi bilmiyorum.

Cok gecmis olsun canim rabbim bir daha yasatmasin

çok geçmiş olsun. önemli bir şeyi var mı? Rabbim yaşatmasın bir daha

Önemli birşey yoktur inşallah

çok geçmiş olsun canım Rabbim bi daha yaşatmasın

Ne guzelmis canim cok gobegin cikmadiysa ben aksam yemeğinden sonra şişiyorum ondada gobisim kocaman oluyor

ben 69 kg ile hamile kaldım suan 72 kg yim. dr bu ay yarım kg alsan yeter diyo bakalım nasıl olacak:) benımde aksam yemegınden sonra karnım kocaman oluyo ama sımdı mesela normaldede göbegım vardı benım oyuzden normal göbegım gıbı duruyo:=)

ayllllliiiin35 çok geçmiş olsun canım benim de eşim çok ciddi ameliyatlar geçirdi bir hafta sonra kontrolü var şimdiden çok gerginim çok iyi anlıyorum seni o anksiyete hemen geçmiyor insan bu dönemde eşinin üzerine iyice titriyor oluyor bi daha yaşamayın inşallah

Benim doktorumda öyle dedi ayda yarim kiloyu gecme sakın dedide zor 3 gunde 1 kilo aldigim oldu benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…